Veronika15236
28.06.18,10:46
Dobrý deň, potrebujem poradiť ohľadom zamestnancov. Čo všetko musí zamestnávateľ zabezpečiť pri nástupe zamestnanca? Je mi jasné, že prihlásiť do poisťovní, vyhotoviť pracovnú zmluvu. Skôr to ostatné, čo dávate zamestnancovi na podpis, napríklad pracovnú náplň, ochranu osobných údajov, pracovné postupy, bozp...Nemáte nejaký zoznam, čo robíte? Zamestnávateľ chce zamestnať zamestnancov, tak aby som na nič nezabudla. ďakujem veľmi pekne za odpovede.
širi1
28.06.18,14:32
-pracovná náplň nie je povinná , ale pomôže obom stranám
-písomne musí zamestnanec potvrdiť, že bol informovaný o spracovaní osobných údajov /môže to byť na zmluve alebo extra papier)
- dohoda o zrážkach zo mzdy, že žiada aby mu bola výplata posielaná na účet č...alebo že súhlasí že za gastráče sa mu strhne zrážkou...
- samozrejme BOZP a PO že bol preškolený
-spýtať sa na uplatnenie nezdaniteľnej časti príp. bonus
-založiť potvrdenie o zamestnaní od bývalého zamestnávatela, kde sú aj príp. exekúcie
- v žiadnom prípade nefotte občiansky a kartičku poistenca (len odkontrolovať a vrátit)- viem že mnohí to fotia a zakladajú do spisu :(
- dávame aj na podpis aké klúče a pečiatky "vyfasoval"
ak som niečo zabudla - doplnte ma prosím kolegyne
misoft
28.06.18,15:09
- prípadne prevzatie náradia, ochranných pomôcok.... ak zamestnávateľ to poskytuje.
- ak má vo funkcii pridelené vozidlo, tak sa musí vykonať prehliadka vozidla, spísať chyby, nedostatky, kilometre, technický stav, dať to podpísať (aby sa neskôr nevyhováral, že dostal pokrivené), odovzdať potrebné doklady (i ich prevzatie podpísať).
Sicher ist sicher