Silvia28
14.08.06,13:31
Ahojte, nevie niekto ako má vyzerať dodatok k spoločenskej zmluve - zmena sídla? Ďakujem
Katarína STR
14.08.06,11:32
Dodatok k spoločenskej zmluve sa už nerobí. Musíš napísať novú spoločenskú zmluvu, kde už zapracuješ zmenu, ktorú chceš urobiť.
brute
22.08.06,10:07
Ahoj, mne chyba v Zakladatelskej listine bydlisko konatela spolocnosti. Mam kvoli tomu vypracovat novu Zakladatelsku listinu? A aky datum pri tom pouzit? Ved dnesny nemozem, inak by som mal zivnostenske opravnenie skor ako by vznikla spolocnost?
majancik
19.05.10,18:13
Dobrý večer! Potreboval by som pomoc, potrebujem dodatok k spoločenskej zmluve - ako ma vyzerat? dakujem :)
Zoltán Kovács
19.05.10,18:35
Dobrý večer! Potreboval by som pomoc, potrebujem dodatok k spoločenskej zmluve - ako ma vyzerat? dakujem :)

Čítaj vyššie..... Dodatky sa už nerobia, ale vypracováva sa nové znenie zmluvy.
veronika_bb
26.07.10,10:18
Čítaj vyššie..... Dodatky sa už nerobia, ale vypracováva sa nové znenie zmluvy.

A aky sa potom uvadza datum? Nemozem predsa dat k zakladatelskej listine, ktorou sa zakladala sro napr. v roku 2008, datum z roku 2010.... alebo ano? vopred dakujem
KEJKA
26.07.10,10:29
Dátum založenia a iné dátumy ponecháš pôvodné,
dátum vyhotovenia dáš aktuálny, dopíšeš "úplné znenie ZL zo dňa.....aktuálny dátum.
veronika_bb
26.07.10,10:40
Dátum založenia a iné dátumy ponecháš pôvodné,
dátum vyhotovenia dáš aktuálny, dopíšeš "úplné znenie ZL zo dňa.....aktuálny dátum.

dakujem! :)
miriza
29.07.10,10:31
Čaute, tak ako tu čítam dodatky k spoločenskej zmluve sa už nerobia ?! Ja mám zmenu že rozširujeme činnosti predmetu podnikanie, ak tomu dobre rozumiem: nových čínností je 12 tie zapracujem do spoločneskej zmluvy na ktorej nechám pôvodný dátum. Takéto znenie zmluvy odošlem na Obchodný register spolu s ostatnými dokladmi.