corya
03.07.18,12:01
Ahojte Ludia,
Potreboval by som pomoct. Mam strasnu povahu a nepodal som uz 2 danove prizania :( proste som nato kaslal ale uz nemozem a nechcem a chcem to riesit. Len mam to v zlom stave a potrebujem niekoho kto ma dokope donuti natom popracovat a bude sa mi o to dlhodobo starat. Pracujem vo firme sam ale niesom zamestnanec mojej firmy. Potrebujem niekto kto mi bude davat rady vo firme a ako mam postupovat a vseobecne. Mam narocnu pracu a len pri predstave zeby som to mal ja riesit popri mojej praci ma dviha z kresla. Viem samozrejme ze to bude stat vela penazi a zopar pokut a tak podobne ale proste uz to musim riesit.

Nasiel by sa tu prosim niekto v Bratislave a okoli pripadne zapadne slovensko niekto kto ma povahu ma dokopat do veci pretoze ja som v tomto flakac :(

Dakujem
Dáša_
03.07.18,10:07
a koľko si ochotný zaplatiť???? :D :D
corya
03.07.18,10:08
Verim tomu ze peniaze niesu problem. Viac detailov ale cez telefon samozrejme
vicktor
03.07.18,10:37
Pre koho peniaze nie su / nemaju byt problem?
Pre teba alebo pre hladaneho uctovnika?
corya
03.07.18,10:39
Pre hladaneho uctovnika. Samozrejme ratam ze to co pozadujem je nadramec klasickych veci. Je nemam problem zaplatit viac za sluzby druhym ludom. Mam len mentalny problem zaplatit statu a to ma dostalo do problemov.
veronikasad
03.07.18,11:01
si živnostník, alebo práv.osoba (s.r.o.) ?
corya
03.07.18,11:02
s.r.o.
veronikasad
03.07.18,13:01
U PO - v podvojnom účtovníctve, ti žiadna účtovníčka zázraky na počkanie a nemožné do 3 dní - neurobí. Musíš sa zmieriť s tým, že dane treba platiť a ak si prekročil limit pre povinnú registráciu platitela DPH, bude ešte veselšie ...

Ako fyzická osoba - živnostník by si si mohol pri zdanení uplatniť výdavky paušálom - od r.2017 60 % bez dokladovania účelu, max. 20 000€ ročne a v závislosti od výšky príjmu aj ročnú nezd.časť základu dane. Teda základ dane, z ktorého by si platil daň by bol podstatne nižsí ako u s.r.o.
corya
03.07.18,13:04
Ano ja tomu rozmiem ze to nebude jednoduche a ocakavam radovo tyzdne a mesiace a ze to bude stat prachy. Na toto je najlepsie si zavolat. ( limit som neprekrocil ) potrebujem proste niekoho kto mi pomoze z tychto problemov a potom len aby ma normalne usmernoval aby som nejake hovadiny nerobil. Ja sa radsej budem sustredit na svoju pracu a zarabat peniaze ako toto riesit. ja to neviem a nechcem to robit.
Liptáčik
03.07.18,17:59
Nič v zlom, ale ak Ťa k práci nedonútili ani povinnosti voči DÚ, ako vieš, že sa prinútiš spolupracovať s účtovníkom, ekonómom? Ja som mala dvoch klientov lajdákov a poviem pravdu, veľmi rada som sa s nimi rozlúčila. Nie je jednoduché takto spolupracovať-