jancibakanci
05.07.18,17:44
ahojte potrebujem radu, v obchode som cez net kupil tenisky ktore som takmer po roku reklamoval uznali mi vratenie penazi ale tu nastala chyba oni to poslali na zly ucet , najskor mi napisali poslite prosim cislo uctu kam vam vratit peniaze do reklamacneho dokumentu som napisal cislo uctu , mali dva krat po 2 tyzdnoch ako mi mailom oznamili ze mi cim skor poslu peniaze som im napisal ze kde mam svoje peniaze a oni ze peniaze poslali, cakam tyzden a nic , tak znova pisem a oni ze peniaze poslali z ich strany je vec uzavreta , cakam zasa tyzden a peniaze nikdy zavolam aj napisem a po mesiaci mi oznamia ze poslali na kartu s koncovym cislom 1188 a ja mam uplne ine cislo uctu , pravde podobne maju v systeme moju staru kartu s cislom uctu ktore so pred rokom zrusil . volam im ze nemam take koncove karty a ona ma odbila ze je to moj problem oni peniaze psolali a vec je uzavreta , prosim o radu co mam robit ja som im napisal ze asi dali stare cislo uctu vsak clovek moze v dnesnej dobe zrusit ucet za chvilku a urobit druhy po roku sa mali opytat , ich to nezaujima oni peniaze poslali ja som im povedal nech kuknu ze sa im urcite vratili peniaze spet a ona mi zlozila a uz nekomunikuje so mnou . co mam prosim robit , aj reklamacia uz trva uz 6 tyzdnov , dakujem az vsetky rady
misoft
05.07.18,17:07
Otázka je - dal si im TY správne číslo účtu? V tvare IBAN? Ak áno a je to zaznačené i v reklamačnom protokole - tak je chyba u nich.
Takže ich bombarduj (ak si z tvojej strany uviedol všetko správne), aby to ONI riešili.
Pokiaľ pýtali číslo účtu, tak neviem, čo tam robila tá "karta" s koncovým číslom 1188. Pokiaľ si platil kartou - musia mať aj oni výpis a záznam o bezhotovostnom prevode a je tam i zaznačené číslo karty.
kopretinka
05.07.18,18:05
podľa mňa tie peniaze neposlali,solídny obchod by to riešil inak...tie peniaze museli z banky vrátiť,keďže ich nemali kam priradiť
jancibakanci
05.07.18,18:11
jasne platit starou kartou online , ale kartu som uz pred rokom zrusil a v reklamacii som uviedol cislo uctu ako mi to vlastne oni kazali a aj do mailu som im dal a oni poslali n ten ucet s tym koncovym cislom karty , ja neviem ci to bol ten stary nespominam si ze by som mal take csilo karty a ani nikde taake cislo pozanmenane nemam v historii m ja si to tiez myslim ze nepsolali ale co mam robit , kazdy jeden mail co pslali ina odpoved a pisala ta ista a je to dechmann obchod a stale kde kolvek volam stale sa dostanem k tej krave co psiala tie maily , nejde o zavratnu sumu o to mi uz vobec nejde ale o princip
jancibakanci
05.07.18,18:12
samozrejme ze to som im uz napisal a odpoved bola z ich strany je to uzavrete peniaze psolali mam ist do banky sa stazovat
kopretinka
05.07.18,21:58
nech ti dajú číslo účtu,na ktorý to poslali...
jancibakanci
06.07.18,08:15
oni tvrdia ze to urobil system automaticky a nemaju cislo uctu len koncove cislo karty
kopretinka
06.07.18,08:20
ale tie peniaze sa im museli vrátiť,lebo také číslo účtu neexistuje.Ak to robí systém automaticky,načo potom pýtali číslo úćtu?
jancibakanci
06.07.18,09:10
vsak ja to viem ja som im to aj napisal od vtedy co psolali akoze peniaze ubehlo dva tyzdne , a od utorka uzz na mail neodpovedaju a ked volam tak zdvihen ta ista krava a povie to iste z ich strany je vsetko ok mam ist sa stazovat do banky , neviem co mam robit uz som podal staznost na SOI ale to trva dlho a v podstate mne to nepomoze
Žabinka
06.07.18,09:35
a tej pani na telefóne si oznámil, že reklamáciu nepovažuješ za ukončenú, nakoľko si nedostal vrátené peniaze podľa Zákona o ochrane spotrebiteľa §2 písm. m)? takže sa obraciaš na SOI.. občas je dobré spomenúť aj dáky paragraf a SOI, aby si navodil dojem, že pozor na mňa..;)
jancibakanci
06.07.18,09:44
ja som ten podnet podal aj staznost ale ako mi povedala pnai zoSOI moj problem ot nevyriesi ak zistia pochybenie tak dostanu pokutu ale ja nedostanem nic
Žabinka
06.07.18,09:50
ja píšem o pani z deichmanu, či si ju o tom oboznámil.. a komunikuješ s deichmanom aj písomne? pošli doporučený list so sťažnosťou a ako postupuješ ďalej s obrátením sa na SOI..
jancibakanci
06.07.18,10:06
ja som im pisal volal , uz neodpovedaju , napisal zakony , pohrozil aj trestnym oznamenim , jednoducho uz nekomunikuju oni to povazuju za uzavrete , pisomne mailom postou som nezasielal nic asi poslem ten list
misoft
06.07.18,11:45
Každá karta je viazaná na nejaký účet. Pokiaľ si rušil kartu, účet musel zostať. Pokiaľ si rušil účet, automaticky sa ruší i karta. Inak, pokiaľ máš k účtu kartu, tá má svoju dobu platnosti, po tej dobe posiela banka novú kartu (a tá má logicky iné číslo), ale účet zostáva. Takže ak už neexistuje karta *****1188, existuje karta ****2255 (napr.), oba previazané na jeden účet.
Ja mám dojem, že Deichmann sa takto zbavil nepríjemného zákazníka tým, že "vybavil" reklamáciu, ale peniaze šli niekomu inému (spriaznenému).
A pokiaľ si TY pri reklamácii ŽIADAL o zaslanie na číslo účtu IBA SK***************, oni to MUSIA splniť a nevyhovárať sa na nejaký poondiatý systém.
Makovsky
17.07.18,13:58
Komunikuj písomne nie telefonicky! Urguj platbu a nech ti písomne uvedú kedy, koľko a na aký účet poslali. Ak taký účet neexistuje (dá sa to preveriť v banke) peniaze sa im vrátili. Ak existuje, žial tie sa im nevrátili. Musiš trvať na tom aby to poslali na účet ktorý si im uviedol v reklamácii.
jancibakanci
18.07.18,09:55
dakujem uz komunikujem len pisomne na mail neodpisu a poslal som im doporuceeny list a prevzala ho ta ista pani co ma odfajcila ze z ich strany je vsetko ok a ze odpoved dostanem ale jej vyjadrenie som uz dostal , myslim ze ten ucet neexistuje ja som totiz asi tak 3 roky dozadu mal iny ucet a aj vtedy ssom u nich nakupoval tak rozmyslam aj nad tym ci im to system nedoplietol , napisal som im oznacil na hrubo cislo uctu , ale myslim ze s tym nic nenarobim oni teda ja neviem ale stale ci volam pisem stale ta ista zena zodvihne a odpoveda na maily Ktarína Brokešová, velka spolocnost jak deichmann a jedna zena a esdte k tomu aj prebera postu a napisal som list riaditelstvo spolocnosti aona ho prebrala , ja nechapem , sadnem do auta a asi urobim 500 km a anvstivim ich len neviem ci ma neposole ochranka prec (zartujem )
vicktor
18.07.18,10:00
"myslim ze ten ucet neexistuje" - tak zrusil si ten ucet, ci nevies? Over v banke.
Vypytaj doklad kam poslali peniaze a reklamuj ze na nespravny ucet.
jancibakanci
18.07.18,10:08
ak pouzili ten moj z pred par rokov tak ten som zrusil , aj som si nie isty ze tam poslali to ma len napadlo ze ci im nezblbol system a k mojmu menu im priradil aj ten stray ucet , , v banke ti nepovedia ci ucet existuje alebo nie a po dalsie to mam zbehat vsetk ybanky ,? a z deichmannu mi dali len posledne 4 cislie karty a to nie je moje reklamoval som , do teelfonu mi povedala zasa ta ista krava co ma oddfajcila ze odpoevd mi poslu ale stanovisko sa nemeni z ich strany je vec vybavena , poprosil som ich nech si kuknu ze urcite sa im peniaze vratili a nereaguju ani na to
Makovsky
18.07.18,10:10
Pošli im doporučený list ktorá nazveš - Predžalobná upomienka - pokus o zmier.
Napíš že si dňa---- žiadal o vrátenie peňazí na účet č........ Do dnešného dňa peniaze si nedostal. Preto ich žiadaš o zaslanie čiastky ..... na účet č. ........do 15.8.. Ak do uvedeného termínu požadovanú čiastku nebudeš mať na účte obrátiš sa na súd. Budeš žiadať okrem uvedenej čiastky aj úroky z omeškania, náhradu súdnych trov a právneho zastupovania.
jancibakanci
18.07.18,10:50
nieco podobne som im uz poslal a vcera som skusil zavolat na infolinku zasa zodvihla ta an ktoru som podal aj staznost ako sa sprava a podobne a odbila ze list dostali a odslu mi odpopved ale stanovisko bude to iste a nemenne , ze z ich strany je vec uzatvorena a peniaze poslali