iqmb
06.07.18,08:33
Predal som auto s ústym podanim pri skusobnej jazde,aj napisanej v kupno-predajnej zmluve,a to ze je porucha na spinacej skrinke.Zmluvaje štandardne stiahnuta z DI.Ešte raz zopakovane pri prepise na DI.KUpovali ho naši drahý spoluobčania Romovia.Počas jazdy neviem čo robily ale poškodily štarter-roztrhlo ho. Mám abav
i ,že škoda bude omnoho večšia.Prišli za mnou aby som im prispel na opravu,vraj za robotu cca 100€ a vymenu spinacej skrinky cca 60€ a štarter 240€. Ináč že mi ho vrátia. 4o mám robyť Som ochotný dať 150€ na.Je to správne???Čo mam robyť!!!!????Som sám na seba nahnevaný , že som im to predal.O auto som sa staral. Ak správne rozumiem JE TO ICH PROBLEM.§
Alebo môj??????Poradte mi ak vie niekto.
Dakujem...
misoft
06.07.18,12:16
Už je prepísané na nich? Ak áno a pri predaji si ich upozornil na závadu, dlab na nich. A ešte niečo: ak by vyskakovali - pohroz im i ty a to tým, že sa ťa snažia vydierať a že im to môže spočítať prokurátor.
Treba na nich masívne BU-BU-BU robiť.
buchač
06.07.18,12:37
JEDNOZNAČNE odstúp od zmluvy a ber auto späť !!!

Vrelo ti to doporučujem.
Ak podáš prst, vezmú ti aj ruku...nedoplatíš sa.
...a modli sa, aby auto bolo (okrem závad) inak v poriadku. Ale aj tak dáš nejakú čiastku za vyčistenie interiéru auta.

P.S.:
Nože daj nejaké údaje ohľadom auta....značka, typ, rok výroby, kilometre, a aj cenu.
ivustek
07.07.18,06:16
Dobry den , pisala som Vam sukromnu spravu- postihlo nas nieco podobne, ba este horsie.
iqmb
09.07.18,17:03
No napíšte-sukromna sprava.Ďakujem
draik
09.07.18,18:02
Ak je vozidlo prepísané, komunikujte s nimi maximálne písomne. Takýchto špekulantov pri kúpe vozidiel, nielen zo skupiny tejto menšiny, je kopa. Skúšajú, kto sa chytí. Ak vozidlo prepísané nie je, máte väčší problém, pretože sa k vozidlu nemusíte dostať a obrana je komplikovanejšia.
iqmb
09.07.18,18:15
Ďakujdem za radu. To je tiež dobrý nápad.
KK39
24.09.18,03:39
Zdravim vas. Ja tiez som dopadol podobne ale odomna chcu 800eur. Auto este ani nie je prepisany. Piatok vecer zobrali a nedelu vecer volali, ze auto sa pokazilo je u mechanika rozobrate a ze oprava stoji okolo 1400eur ale ak dam 800 je to vyrieseny. Pondelok som chcel ist odhlásit ale uz neviem ci mám. Ja by som aj zobral spat auto lebo viem, ze taku vadu by nemohol mat, lenze chce aby som ja znasal náklady za odtahovku nakolko auto nie je pojazdne. Musim ja vobec zabezpecit odvoz. Podla vsetkeho auto je momentalne 450km oddomna. Tiez nasi krasne spoluobcania.
bodliak
24.09.18,03:55
Podvodnici su to, chcu mat auto o 800 eur lacnejsie.