Michaela1
14.08.06,20:40
Ahojte, viete mi prosim niekto poradit, ako by mal vyzerat taky zapis o vykonani kontroly u zamestnanca,ktory je na PN-ke este menej ako 10-dni. Alebo ma poslat na nejaky odkaz,lebo nic take som tu akosi nenasla.
Dakujem
ddano
15.08.06,06:14
od 1. augusta vykonáva všetky kontroly Sociálna poisťovňa - aj v 10-dňovej lehote. Konzultovali sme to so SP pred týždňom. Napíš žiadosť o vykonanie kontroly u zamestnanca, prilož prefotenú maródku a o zvyšok sa postará SP.
Michaela1
15.08.06,06:50
Dakujem za radu.
ciaaa
24.07.08,06:27
Chcem sa opytat, ci to plati aj v tomto roku, alebo nie, ze pocas 10 dni pn, kontrolu vykona SP. Ak nie, nema niekto takyto zapis o vykonani kontroly?
Tweety
24.07.08,06:41
Chcem sa opytat, ci to plati aj v tomto roku, alebo nie, ze pocas 10 dni pn, kontrolu vykona SP. Ak nie, nema niekto takyto zapis o vykonani kontroly?
Áno, platí, kontrolu môže vykonať iba SP.
drobeceva
24.07.08,06:48
Chcem sa opytat, ci to plati aj v tomto roku, alebo nie, ze pocas 10 dni pn, kontrolu vykona SP. Ak nie, nema niekto takyto zapis o vykonani kontroly?
Ja som akurát v piatok tiež hlásila o vykonanie kontroly našich PN zamestnancov, lebo sa dozvedáme, že chodia na fušky. Výsledok zatiaľ nemáme, dnes idem zistiť na SP.