mondes
13.07.18,17:35
Ahojte, prosím Vás, ak zamestnávateľ so zamestnancom sa dohodnú na ukončení PP dohodou, tak má zamestnanec nárok na odstupné? A je tam aj výpovedná doba?
Totižto zamestnávateľ prijal k 1.5.2018 nového zamestnanca na základe projektu z ÚP. Avšak teraz zistil, že nebude mať preňho toľko práce a že zamestnanec nevyrobí ani na svoju mzdu. Preto sa chcú dohodnúť k 31.7. na skončení PP. Aké povinnosti má v tomto prípade zamestnávateľ? Ďakujem veľmi pekne.
veronikasad
13.07.18,15:41
Ma dohodnutú skúšobnú dobu?
mondes
13.07.18,15:47
Nie, skúšobnú dobu sme nedali, nakoľko bolo isté, že minimálne rok bude pracovať, keďže to išlo cez ÚP.
veronikasad
13.07.18,15:56
Ak zamestnanec s ukončením pracovneho pomeru dohodou suhlasi, pracovny pomer konci dohodnutym dnom. Vzhladom na sposob vzniku pracovneho pomeru vypoved z organizacnych dovodov asi nie je mozna, preto narok na odstupne nevznika.
Dalsi postup zsmestnavatela konzultujte s Uradom prace.
veronikasad
13.07.18,15:58
Ak by bola dohodnuta 3-mesacna skusobna doba, ukoncenie pracovneho pomeru je bez problemov.
mondes
13.07.18,16:02
Ďakujem Ti veľmi pekne. Žiadosť o úhradu platby už zamestnávateľ ani nedal, pretože už vedel, že to nepôjde. Ale samozrejme, prezvoníme aj na ÚP. ...a keďže zamestnanec odpracoval viac ako 60 dní, vznikol mu nárok na dovolenku a tú mu musí zamestnávateľ preplatiť. Správne?
veronikasad
13.07.18,16:08
Rataju sa pracovne dni, ak odpracuje 60 dni, vznikne mu narok na 3/12 rocneho naroku. Môže si ju aj vycerpat, cerpanie dovolenky sa povazuje za vykon prace.
Pozor, ide o porusenie zmluvy, ci nebudete musiet dotaciu vratit
mondes
13.07.18,16:12
Ale práveže mi sme ešte nič nedostali. Išlo to cez projekt a mesačne sme si mali vypracovávať žiadosti o úhradu platieb a doložiť potrebné doklady ohľadom miezd. Ale sme nepodali ani prvú žiadosť, nakoľko už zamestnávateľ rozmýšľal nad tým, že to aj tak nepokryje. Ďakujem Ti veľmi pekne Veronika. ...ešte že ťa mám. :)
veronikasad
13.07.18,16:14
Treba preverit vopred podmienky odstupenia od zmluvy, ci nebude musiet prijat noveho zamestnanca...
mondes
13.07.18,16:23
Áno, ďakujem. Zavoláme na ÚP a preveríme to.