sara-ke
15.08.06,08:00
dobry den, prave som sa docitala ze do 31.8. treba zaslat prislusnej zdravotnej poistovni oznamemenie o preplatkoch a nedoplatkoch za jednotl. zamestnancov za rok 2005.
prosim mozete mi vysvetlit o co ide? na akom tlacive s ato podava a kto to musi podat?-kazdy zamest-tel??

dakujem
Maňaska
15.08.06,06:06
dobry den, prave som sa docitala ze do 31.8. treba zaslat prislusnej zdravotnej poistovni oznamemenie o preplatkoch a nedoplatkoch za jednotl. zamestnancov za rok 2005.
prosim mozete mi vysvetlit o co ide? na akom tlacive s ato podava a kto to musi podat?-kazdy zamest-tel??

dakujem

Ja ti závidím!!!!
Bez urážky - ak ti nič nehovorí ročné zúčtovanie zdravotného poistenia so všetkým čo k tomu patrí, predpokladám, že si rok nežila v tejto republike....

Inak začni čítaním odborných článkov na porade a dostaneš sa do obrazu.

http://www.porada.sk/forumdisplay.php?f=86.php
sara-ke
15.08.06,06:08
uz som hladala, a prisla som na to (asi), ze ide o tych zames-lov, kt. podavali rocne zuctovanie za zam-cov, alebo nie? dakujem
Maňaska
15.08.06,06:10
Áno, je to tak. Oznámenie podávaš aj vtedy, keď zamestnávateľ RZZP nerobil, ale poštou dostal oznámenia o nedoplatkoch/preplatkoch bývalých zamestnancov vyššie ako 100,- Sk
sara-ke
15.08.06,06:18
prepacte ze obtazujem takymi hlupimi otazkami, len som sa chcela uistit, pretoze sa nemam s kym poradit, firma nerobila roc. zuctovanie(mame 1 zam-ca, ten nemusel podavat roc. zuctov.) a teraz som nevedela co s tym oznamenim. takze ak nic nedostaneme tak to oznamenie nemusim podavat??
Tweety
15.08.06,06:19
prepacte ze obtazujem takymi hlupimi otazkami, len som sa chcela uistit, pretoze sa nemam s kym poradit, firma nerobila roc. zuctovanie(mame 1 zam-ca, ten nemusel podavat roc. zuctov.) a teraz som nevedela co s tym oznamenim. takze ak nic nedostaneme tak to oznamenie nemusim podavat??
AK si nerobila RZZP, tak nepodávaš ani oznámenie o preplatkoch a nedoplatkoch.
Maňaska
15.08.06,06:20
Áno, nemusíš podávať nič. A nemusíš sa ani ospravedlňovať, ja som to vôbec nemyslela zle. Veď porada je na to, aby poradila, keď treba.
Pekný deň. :)
Jozef Mihál
15.08.06,06:24