Dan1
17.07.18,11:25
Chcela by som sa opýtať na Vaše skúsenosti s využívaním služieb - telefonovanie, internet u operátora 4ka. Premýšlame o prestupe k tomuto operátorovi, lebo má zaujmavé cenové ponuky, ale neviem, či ponúkané služby sú spoľahlivé. ˇAk máte s nimi skúsenosti prosím napíšte. Ďakujem
Mila123
17.07.18,09:37
moja mladšia dcéra prestúpila do 4-ky, je spokojná.....využíva najmä dáta....
je jedna výhoda vo 4-ke, ak by sa Vám po prestúpení nepozdávali služby, môžete odísť - t.j. je bez viazanosti
Everibodi
17.07.18,10:10
4ku využívam od kedy su na trhu a som s nimi spokojny.Za tu cenu urcite nic lepsie nezozeniete.Vyhodou je aj to,ze pri nedostatocnom pokriti vlastnou sietou vyuziva narodny rooaming orangu.
buchač
17.07.18,10:28
PORIADNE by som si preštudoval ich podmienky.
https://www.4ka.sk/

Aké sú to nekonečné dáta, ak je tam uvedený 1 GB dát a po prečerpaní sa platí ?
Druhou otázkou je...keď je tá 4ka taká výhodná, tak prečo skončila v teste na poslednom mieste ?
https://www.zive.sk/clanok/128451/velky-test-sieti-styroch-operatorov-porovnanie-pri-datach/
vicktor
17.07.18,13:13
Kto odide z Orangu, ten je spokojny vsade a hocikde.
Dan1
17.07.18,13:39
Ďakujem za Vaše skúsenosti a rady. Zistím ešte ako je to s tými datami ako píše buchač a je pravda, že keď tam nie je viazanosť tak max migrujem inde. Dúfam, že všek nebude treba a budem spokojná ako píše Tibicen. Ešte raz dík všetkým.
buchač
17.07.18,15:23
vicktor (Dnes 15:13) Kto odide z Orangu, ten je spokojny vsade a hocikde.
==================
Povedal kto ?
TY ?
Neberiem ako dôvod bez argumentácie.

Ja dám tú svoju.
Každý si musí spočítať, aké služby dostane...a cena je to posledné, na ktoré sa ja pozerám.

Jednému vyhovuje to a druhému zasa hento.
Niekto jazdí na KIA a druhý na Hundaji...a pritom rozdiel je v tom znaku na maske...
Letko
18.07.18,05:02
Môj postreh: stalo sa mi, že som bol nedostupný, aj keď som bol v oblasti s pokrytím signálu. Neprišli mi napr. sms na potvrdenie platby a tak som nemohol cez internet zaplatiť. Nakoniec som to poriešil tak, že som si natvrdo nastavil rouming na Orange a od vtedy som s tým problém nemal. Ale to nepoužívam mobilný internet. S mobilným internetom by som musel byť nie v roumingu ale v 4ke.
buchač
18.07.18,06:53
Dobrý postreh.

Aby bolo jasno, ja neobhajujem žiadneho operátora. Haním skôr Telekom. Niekto iný bude zasa haniť Orange.

Pokrytie signálu 4ky vyzerá vcelku dobre...ALE pre koho ako.
https://www.4ka.sk/mapa-pokrytia
Aglomerácie väčších miest a okolia je v pohode. Ale akonáhle niekto vstúpi do hôr, tak smola.
------------------------------
Ako som už spomenul, každý záujemca o služby by si mal overiť, čo vlastne dostane.
Lebo to, čo je napísané na stránkach, to je len informácia, ktorá sa pri podpisovaní zmluvy bude javiť úplne inak...presnejšie povedané, v neprospech zákazníka.

Podľa stránky 4ka, pri kalkulačke spotreby v prípade prenosu čísla by som ja mal ušetriť viac ako 1/2 toho, čo platím teraz (u Orange mám paušál 40€/mesiac).
Chce mi snáď niekto tvrdiť, že je TOTO REÁLNE ???