polis1
19.07.18,13:08
rada by som poprosila vzor dohody o mzde. Dávali sme totiž mzdový výmer a inšpektorát práce, že má byť dohoda o mzde. Doteraz s tým nemal nikto problém. dakujem za radu a pomoc
Tweety
19.07.18,11:53
Mzdový výmer je v súlade so ZP.
polis1
19.07.18,18:15
ja som to dodnes používala a nikto nemal problém až jedna naša zamestnkyna to dala nejakému známemu čo robil na inšpektoráte práce a že že mzdový vymer patrí len v štatnej a verejnej službe.
Tweety
19.07.18,18:28
ZP nedefinuje presné znenie ani teda neurčuje,že to má byť páve Dohoda o mzde.
polis1
19.07.18,18:42
ja som to tiež hľadala aj firemný pravník to napísal ako mzdový výmer a pan napísal že je to zle že tam musí byť rozpísané všetko podľa § 119/3 a potom chce pravidlá pre rozdelovanie doplnkového mzdového naroku
Tweety
19.07.18,18:55
Ak vo výmere máte toto, potom to máte správne. § 119 odst. 3 ) V mzdových podmienkach zamestnávateľ dohodne najmä formy odmeňovania zamestnancov, sumu základnej zložky mzdy a ďalšie zložky plnení poskytovaných za prácu a podmienky ich poskytovania. Základnou zložkou mzdy je zložka poskytovaná podľa odpracovaného času alebo dosiahnutého výkonu.
avalik
20.07.18,05:28
Nie dohoda o mzde, ale pracovná zmluva.

§ 43

(1) V pracovnej zmluve je zamestnávateľ povinný so zamestnancom dohodnúť podstatné náležitosti, ktorými sú:

a) druh práce, na ktorý sa zamestnanec prijíma, a jeho stručná charakteristika,

b) miesto výkonu práce (obec, časť obce alebo inak určené miesto),

c) deň nástupu do práce,

d) mzdové podmienky, ak nie sú dohodnuté v kolektívnej zmluve.


Ak nemáte kolektívnu zmluvu, tak mzdové podmienky musia byť uvedené v PZ a nie v mzdovom výmere či dekréte - tie sa používajú v štátnej a verejnej správe, kde sa plat určuje podľa tabuliek.

Ako je písamé vyššie, podľa ZP sa zamestnávateľ so zamestnancom musí dohodnút a nie, že mu zamestnávateľ "vymerá" mzdu.

Následné dohodnuté zmeny mzdových podmienok sa uvedú v dodatku k pracovnej zmluve.
avalik
20.07.18,05:29
nesúhlasím
veronikasad
20.07.18,05:39
Mzdovy vymer bol podpísaný zamestnancom aj zamestnavatelom? Mzda sa zvysuje pri zmene minimalnej mzdy a zodpoveda prislusnemu stupňu náročnosti vykonavsnej práce, ktory je dohodnutý v pracovnej zmluve?