Carlos297
28.07.18,02:32
Dobry den ..dnes som pozeral na katasterportal na moje LV a svieti mi tam.exekucia z home kredit...Lenze v zivote som si nic nepoziciaval z home kreditu,ako je to mozne??? Dal som si stiahnut z centralneho registra dlznikov vypis,ze co to je za exekuciu a odpoved bola,ze nemam ziadnu exekuciu...Tak co mi to prosim vas svieti na tom LV ?'
buchač
28.07.18,05:06
Svieti predsa exekúcia.

Ten centrálny register dlžníkov myslíš toto ?
https://www.registerdlznikov.sk/verejny-registr-dluzniku.htm
Nuž po zadaní určitého mena (osoby, ktorá má exekúciu) vybehlo toto :

Žiadný dlžník vyhovujúcí Vašej podmienke nebol v databáze verejného registra nájdený.
Verejný register je jen malá čásť celej databázy. Pokiaľ chcete mať o určitom subjekte istotu, objednajte si vstup do registra, kde môžete za nízky poplatok po celý rok neobmedzene vyhľadávať informácie o svojích obchodných partneroch alebo akomkoľvek inom subjekte.

Len tak mimochodom...vraj si si nepožičiaval z Home Creditu.
Otázka znie, či si nevyužil služby Tesco financie. Lebo ono je to v podstate jedno...Tesco je len predajca produktu Home Creditu...linky nedávam, každý schopný si ich nájde.
kopretinka
28.07.18,13:03
ako niekto z porady môže vedieť,čo tebe svieti na liste vlastníctva.Pýtaj sa v Home credite.
ivka70
29.07.18,04:19
Mal si si vyziadat z katastra udaje o tom, kto a akym cislom ukonu ti LV blokol.
A potom oslovit so ziadostou o informacie priamo toho konkretneho exekutora.
branislavp
29.07.18,06:09
Môže byť aj chyba v katastri, alebo aj chyba u exekútora, ak skutočne nie si dlžník.