comodo
31.07.18,06:59
Na tuto temu je na stranke Microsoftu automatom prelozeny clanok a podla toho ide o indexovanie ,ale je to tam pre mna chaoticky vylozene. Outlook 2010 nevyhladava maily , ani podla textu ani podla prilohy.
Nepochopitelne mi je , ze subor . pst , kde som mal maily za 4 roky mal vyse 12 MB. Po vzniku problemu s vyhladavanim som dva roky zmazal ( myslel som ze je tam uz vela udajov) s tym, ze som i nechal vycistit priecinok odstranenej posty . Subor.pst ma stale 12 MB.
Ked necham nieco vyhladat , tam napise ze sa nenasli zhody . Dalej po kliknuti na riadok spravy pise , ze prebieha indexovanie Vcera tam bol udaj ze zostava indexovat cca 70000 poloziek Dnes po zmazani dvoch rokov pise vyse 100 000 poloziek na indexovanie.
Ak subor.pst zmazem a nahradim ho prazdnym ( to mam odlozeny od instalacie Windowsu ) tak v novoprijatej posta sa da vyhladavat. Ale ak necham terajsi.pst a vsetko vymazem a necham ho pradzny a prijmem postu , tak ani tu jednu spravu nevyhlada. A pozor , subor . pst ma stale 12 MB !!
sthruska
31.07.18,05:57
Ak si dobre pamätám, tak existuje nejaký nástroj na opravu *.pst súborov. Skús si to vyhľadať.
Správne by si mal mať nastavené archivovanie tohto súboru. Ak to máš, tak si ten súbor pohľadaj a skús.
comodo
31.07.18,07:15
No , do tohto sa mi strasne nechcelo , ale si ma popohnal. Opravil som tie databazy. Pisalo, ze su tam drobne chyby. Outlook nehlada , dufam ze zatial - teraz pise ze indexuje plozky. Asi to necham v noci pustene , lebo vyzera ze to bude trvat.