kuravesele
12.08.18,13:57
Je lepšie osadiť vaničku z liateho mramoru radšej spôsobom č. 1 alebo č. 2?

Spôsob č. 1 - Vanička sa osadí už na položenú dlažbu na zemi, a prilepí sa iba silikónom?

Spôsob č. 2 - Vanička sa osadí do lepidla na zem (bez dlažby), a na toto lepidlo sa uloží ešte fólia, aby sa vanička nedala priamo do lepidla?

Aké máte skúsenosti?
buchač
12.08.18,12:30
Dlab na skúsenosti !!!!!

Ty sa v prvom rade musíš riadiť návodom...a ten nie je daný len tak, pre srandu králikov.
Čiže si preštuduj
http://www.hopa.sk/d.aspx?f=/media/hopa-koupelny.sk/Navody/Sprchove-vanicky/vanicky_mramor_SK.pdf
kuravesele
13.08.18,05:57
Tak ale aj v tvojom navode je uvedenych viac moznosti, ale ktory je naj?
buchač
13.08.18,06:10
Jááááj....ale to ja neviem...ja mám na určité práce svý lidi. ;)
Alebo sa predsa rozhodni sama...a budeš nadávať na seba.

P.S.:
Elektriku v kúpeľni Ti robí odborník...prečo tak nie ja aj pri vaničke ?
kuravesele
13.08.18,06:24
Keby, že viem spadnem tak si radšej sadnem. A keď na niečo neviem odpovedať riadne tak radšej neodpovedám, skopírovať nejaký trápny návod dokáže aj 6 ročné dieťa z googla...tvoje odpovede sa míňajú skoro v každom príspevku účinku.
vicktor
13.08.18,08:26
Skusenost nemam, ani co odporuca vyrobca, ale ty by si instrukcie pribalene k vyrobku malo mat.
kuravesele
13.08.18,09:03
Ma to asi 5 spôsobov, len som chcela vediet viac nazorov, že kto to ma ako osadene, a či s tým nie sú časom problémy.
buchač
13.08.18,10:05
kuravesele (Dnes 08:24) Keby, že viem spadnem tak si radšej sadnem. A keď na niečo neviem odpovedať riadne tak radšej neodpovedám, skopírovať nejaký trápny návod dokáže aj 6 ročné dieťa z googla...tvoje odpovede sa míňajú skoro v každom príspevku účinku.
=========================
Pfúúúúú...

To vážne myslíš s tým kopírovaním a 6 ročným deckom ?

Mladá, neskúsená, neinformovaná účtovníka (...zvyšok doplniť) ide mne niečo vyčítať. Pána beka...to sme teda dopadli...
:D :D :D
Radšej nereagujem adekvátne...by si sa urazila.
kuravesele
13.08.18,10:20
Tvoja odpoved presne vystihuje aky si človek . Skakať do všetkých je najlepšie, a za to že ty si stary,, to ti este na tvojom rozume nič neprida...:D :D :D a vlastne ani neviem, za čo si sa naštval....či za to, že ja som zadala otázku a ty si dokázal iba odpovedať, tým, že si skopíroval z uja googla nejaký návod? Si naozaj múdry ujo Bucháč...:D :D :D daj mi konkrétnu odpoveď "z tvojej hlavy a skúseností" keď si taký múdry a skúsený ujo ! :D Lebo google viem už veľmi dávno používať.
buchač
13.08.18,11:41
kuravesele (Dnes 12:20) Lebo google viem už veľmi dávno používať.
==================
Aááááále trt makový vieš...a veľké kulové, a nie používať google.
http://www.porada.sk/t277258-buranie-stareho-domu-co-s-pripojkami.html#post2811334

...a s tým svojim domom tu máš teda viac otázok.
lujza.j
13.08.18,11:52
:D
vicktor
13.08.18,12:06
Tak zda sa ze stary dom uz bol zburany, novy postaveny a zariaduje sa kupelna, super!
Kura, ako bolo s tymi pripojkami?
buchač
13.08.18,12:11
1. Ale ja som sa nenaštval...či máš taký dojem ?
2. Nepochopila si jednu základnú vec - pointu z mojej odpovede.

- návody sú na to, aby sa dodržiavali
- ak nie, jeden veľmi rýchlo príde o záruku
- a najhlavnejšie je to...že jednému pasuje to a druhému hento.
Čiže montážnik sa zachová podľa reálnych skutočností a podmienok.
Keby si aspoň foto pridala, ako v tej téme o pliecku (z pliecka je celkom dobrý perkelt). Lenže tam si ešte aj to foto dala naspak ruky.
POCHOPILA ???

Takže akú odbornejšiu odpoveď očakávaš ?

--------------------------

....a to nespomínam napríklad aj to, že si dávam dokopy (podľa možností SÁM) starú chalupu...má vyše 100 rokov.
By si videla stav pred a po...tak padneš na účtovnícku prdel.
Ak by som sa mal s každou blbosťou obracať na Poradu ? Lebo vraj Porada je od slova poradiť.
Tak díky...to by som si teda pomohol....dávať otázky a čakať na prípadné odpovede a ešte si z ich aj vybrať najlepšiu.

...a nie všetko na Google, to mi ver....múdrosti starých majstrov, grífy, nápady a iné tajomstvá sa k dispozícii len tak niekomu nedávajú.
...a ja som na tie svoje získané múdrosti od druhých strašne lakomý...