neolit
14.08.18,15:45
Dobry den, prosim Vas nevedel by mi niekto poradit, (alebo poslat nejaky overeny navod) ako si vytvorit stranku, kde ked uverej im obsah ebudem spadat pod nikoho, ale bude patrit mne. Prosim o kazdu dobru radu/skusenost, nie link na google. Dakujem
Chobot
14.08.18,13:58
Prosím ťa, skús to napísať ešte raz. Z daného popisu som to vôbec nepochopil, o čo ti ide. Pochopil som len to, že si chceš založiť nejakú internetovú stránku. Ale ten zvyšok skús vysvetliť slovensky.
neolit
14.08.18,14:20
Niekde som cital (myslim ale ze sa to tykalo blogu) , ze ked je to nejako obyjane nastavene, ze obsah, ktory tam zverejni patri v podstate tej spolocnosti, cez ktoru mas tu stranku /blog zalozenu a moze ti to aj kludne zmazat a ze ked si to clovek nejako nastavi, tak obsah patri len jemu a nie ziadnej spolocnosti
Onko
14.08.18,15:52
Vzhľadom na uvedené požiadavky je určite nutné sa vyhnúť bezplatným službám. Lebo nič nie je zadarmo a pri bezplatných službách sa platí informáciami. Či už ide o Facebook alebo blog na webe nejakého média, pri registrácii sa dáva súhlas na všetko možné.
Je nutné si objednať webhosting u niektorej spoločnosti, prevádzkovateľ hostingu za poplatok zabezpečuje technickú prevádzku a nemá žiadne práva k obsahu. Ja využívam služby tejto spoločnosti: https://www.websupport.sk/vlastna-webstranka