MichalBabincak
15.08.18,18:25
Už vyše mesiaca mam obmedzený účet. Nejde z neho nič vyberať ani nič platiť a podobne. Učet nejde ani zrušiť aby mi poslali peniaze ktoré tam mám zablokované. Takzvaný resolution center je totálne nepoužíteľný a nefunguje správne skrátka na stránke je veľa chýb. Neexistuje ani email respektíve ja som ho nenašiel kde by som mohol sťažovať. PayPal po mne požaduje osobné informácie ktoré aj keď dosť problematicky lebo celá stránka ma veľa technických chýb ako napríklad keď máte paypal v slovenčine svoj dátum narodenia vám nevezme a pod. Aj napriek technickým chybám sa mi podarilo všetky informácie ktoré chceli poskytnúť ale účet je obmedzený. No ja už neviem čo s tým mám robiť ďalej aby som sa dostal k svojim peniazom.
misomiso
15.08.18,19:21
Sku sa prepnut do anglictiny, mozno sa ti tie funkcie rozbehnu. Pocul som ze zo slovencinou su zatial problemy.
profesional
15.08.18,23:03
Musíš prejsť automatickým verifikačným procesom buď cez bankový účet, alebo cez kreditnú kartu.
MichalBabincak
16.08.18,06:16
ako to spraviť? zmazať priradený bankový účet a dať ho tam ešte raz?
profesional
16.08.18,06:53
Nie. Musíš požiadať o verifikačný prevod.
MichalBabincak
16.08.18,09:44
Tento prevod sa robí v prípade overenia karty. Mám spravené už dávno. No ale môžem skúsiť to zmazať a urobiť ešte raz.
MichalBabincak
18.08.18,08:57
Ale aj tak nič...