Nandrolon
11.12.18,06:04
Nič v zlom, ale ak si pozriete 2:35, tak sa pozrite na jeho, či jej pravu ruku. Ma ju zalomenu nie vystretu. Ak by visel niekto, tak sa bude držať s vypetím, ruka čo sa bude držať oblečenia bude uplne že rovna.

On ho nadlahcuje, lebo by sa neudrzal.
Tu je to video dlhšie.


https://www.youtube.com/watch?v=dLBJA8SlH2w

Vidno, že počas toho letu ho nadľahčuje za popruh, lebo by sa fakt tou jednou rukou neudržal.

Ďalšia vec je, že na takéto akcie nechodia nejakí 65 roční pupkáči, takže určitá fyzička tam je. Ale treba upresniť, že za normálnych okolností na hrazde by sa asi takto neudržal. Tu úradoval v obrovskom množstve adrenalín, ktorý proste stlmí hranice v mozgu a vyburcuje ho k výkonom na hrane. Kedysi nám na vojne pri zrýchlenom 30 km presune s plnou poľnou vraveli, že keď mozog už povie definitívny STOP, v skutočnosti sme niekde okolo 2/3 svojich fyzických možností. V tomto videu išlo o život.

To, že pravú ruku nemá napnutú znamená, že už sa približovala zem a rogalo vtedy ešte valilo odhadujem 60-70 km/h a jedine, kto trčal zo siluety bol on sám, tak je pochopiteľne, že sa snažil čo najviac pritiahnúť.

Toto video rozoberali ľudia, ktorí reálne na rogale lietali buď v tandeme /rogalo nie je na to vôbec uspôsobené v porovnaní s PG krídlom/ alebo ho priamo pilotovali.

Išlo to aj v zahraničných médiách, a tam predpokladám, že odborníci by na podvrh prišli...
Tweety
11.12.18,06:48
Tweety
11.12.18,07:01
bettylou
11.12.18,07:31
Pre reklamami ohlupovaných: " nie simeticon nemá schopnosť znižovať množstvo plynov" :)
bettylou
11.12.18,07:32
Šikovný nápad pomoci núdznym: https://www.cas.sk/clanok/777023/osobity-napad-presovcanov-zachranuje-ludi-v-nudzi-staci-ich-len-zavesit-potom-to-pride/
si robíš predel, šak to už 4r v poprade v podchode funguje, akorát tá lúka za podchodom je nechcenými vecami zasr..tá
Tweety
11.12.18,07:37
Šikovný nápad pomoci núdznym: https://www.cas.sk/clanok/777023/osobity-napad-presovcanov-zachranuje-ludi-v-nudzi-staci-ich-len-zavesit-potom-to-pride/
Zas jeden zakomplexovaný sa prejavil, však buchy?
Tweety
11.12.18,07:39
Šikovný nápad pomoci núdznym: https://www.cas.sk/clanok/777023/osobity-napad-presovcanov-zachranuje-ludi-v-nudzi-staci-ich-len-zavesit-potom-to-pride/
si robíš predel, šak to už 4r v poprade v podchode funguje, akorát tá lúka za podchodom je nechcenými vecami zasr..tá
A čo má byť? Veď dobrý nápad, malo by to byť v každom meste. U nás sú napr. kontajnery na šatstvo.
Nandrolon
11.12.18,07:45
A čo má byť? Veď dobrý nápad, malo by to byť v každom meste. U nás sú napr. kontajnery na šatstvo.

Dávame do vreca a do kontajnera.

Toto v meste? Za chvíľu sa priamo do tej skrine nasťahujú bezdomovci :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

PS: v každom meste to bude až vtedy, keď všetci primátori budú trpieť rovnakou mentálnou poruchou.
bettylou
11.12.18,07:50
Sa mi "páči", už skôr som to chcela tu capnúť :) tak teraz na slovenskej porade "your submission canot be processed" - to sa nedalo po slovensky? vaše podriadenie nespracujeme :D:D
bettylou
11.12.18,07:54
Šikovný nápad pomoci núdznym: https://www.cas.sk/clanok/777023/osobity-napad-presovcanov-zachranuje-ludi-v-nudzi-staci-ich-len-zavesit-potom-to-pride/
si robíš predel, šak to už 4r v poprade v podchode funguje, akorát tá lúka za podchodom je nechcenými vecami zasr..tá
A čo má byť? Veď dobrý nápad, malo by to byť v každom meste. U nás sú napr. kontajnery na šatstvo.

U nás zrušili, lebo voľáki debili tam fekálie nahádzali, a šatstvo aj hračky, čo boli dnu sa tým znehodnotili. Inak bežne niekto nechá vypraté a ožehlené šatstvo nechá v igelitkách po chodníčkoch, kde chudáci chodia a tak sa to rozoberá.
misoft
11.12.18,08:14
A čo má byť? Veď dobrý nápad, malo by to byť v každom meste. U nás sú napr. kontajnery na šatstvo.
Hehehe.... aj u nás je.... akurát cez ten otvor dali oceľové pásy.
Prečo? Naši milí Romuláni tam chodili ako do "obchodu" - strčilii tam decko, to vyhádzalo všetko vonku, vytiahli ho, potom preberali, čo bolo pre nich dobré, zobrali, ostatné nechali tak - rovno na zemi, na vozovke vo vode, v blate.....
A ľudia tam predtým aj dávali, teraz? Radšej roztrhajú a do komunálneho hodia......
Tweety
11.12.18,08:24
Nie je kontajner ako kontajner. U nás nie je ten kllasický.
misoft
11.12.18,08:35
Nie je kontajner ako kontajner. U nás nie je ten kllasický.
Veď ani ten nebol "klasický", ale ten upravený, aby sa doň nik nedostal ... a predsa sa dostali.
Nandrolon
11.12.18,08:36
misoft
11.12.18,08:38
Nandy - to je on! A ako je to na vkladanie - tak tam navarili tie pásy.....lebo práve cez toto malé Romulámnčatá vkladali dnu, vyhadzovali von a potom Romulánča vytiahli.
Žabinka
11.12.18,09:10
vrŕŕŕ.. zase mi nefunguje podpisovanie cez slovensko.sk.. som to prechválila..:cool::cool::cool::rolleyes:
misoft
11.12.18,09:14
Žabík.... šak to nič nové pod Slnkom..... niektoré veci a služby jednoducho fungovať nebudú (lebo sú totálne sfušované).....
buchač
11.12.18,09:21
Šikovný nápad pomoci núdznym: https://www.cas.sk/clanok/777023/osobity-napad-presovcanov-zachranuje-ludi-v-nudzi-staci-ich-len-zavesit-potom-to-pride/
Zas jeden zakomplexovaný sa prejavil, však buchy?

Zasa si niečo nepochopila...proste GtG.

Klikol som na "nesúhlasím"... lebo tu je len táto možnosť...neexistuje neužitočné. Ak by bola, tak by som nechal na pokoji.

Ono ten "osobitý nápad" prešovčanov nie je až tak ojedinelý...niečo tak už bežalo dávno.
Nesúhlasím ale s tým, nakoľko je možností na sociálnu pomoc inakšou formou.
Zvyšok doplnili iní...existovali a niekde ešte aj možno existuje ten zber do kontajnerov.

Lenže to by si musela byť aj v inom obraze (tie Tupky nerátam).
Ide o to, že kontajnerový zber končí dvoma spôsobmi.
Ten prvý je, že kontajnery rozbíjajú cigáni...a následne je z nich bordel.
Ten druhý je zasa podnikateľský...jedinec pekne obšije, operie, vyčistí šatsvo a dá do kontajneru. Následne sú kontajnery vyprázdené, vytriedené a skončia v sekáčoch.

Takže asi tak...milá pani riaditeľová.

P.S.:
Ešte stále dávaš prať starého košele do prevádzky, ktorej šéfoval starý...samozrejme, že zadarmo.
Z toho nemáš komplexy ???
alaya1
11.12.18,09:40
Šikovný nápad pomoci núdznym: https://www.cas.sk/clanok/777023/osobity-napad-presovcanov-zachranuje-ludi-v-nudzi-staci-ich-len-zavesit-potom-to-pride/
Zas jeden zakomplexovaný sa prejavil, však buchy?

Zasa si niečo nepochopila...proste GtG.

Klikol som na "nesúhlasím"... lebo tu je len táto možnosť...neexistuje neužitočné. Ak by bola, tak by som nechal na pokoji.

Ono ten "osobitý nápad" prešovčanov nie je až tak ojedinelý...niečo tak už bežalo dávno.
Nesúhlasím ale s tým, nakoľko je možností na sociálnu pomoc inakšou formou.
Zvyšok doplnili iní...existovali a niekde ešte aj možno existuje ten zber do kontajnerov.

Lenže to by si musela byť aj v inom obraze (tie Tupky nerátam).
Ide o to, že kontajnerový zber končí dvoma spôsobmi.
Ten prvý je, že kontajnery rozbíjajú cigáni...a následne je z nich bordel.
Ten druhý je zasa podnikateľský...jedinec pekne obšije, operie, vyčistí šatsvo a dá do kontajneru. Následne sú kontajnery vyprázdené, vytriedené a skončia v sekáčoch.

Takže asi tak...milá pani riaditeľová.

P.S.:
Ešte stále dávaš prať starého košele do prevádzky, ktorej šéfoval starý...samozrejme, že zadarmo.
Z toho nemáš komplexy ???

Vies ty vobec, ako to s tymi vesiakmi funguje? Nevies, len furt pindas. sa uvedom uz....v tej svojej "chalupe".
alaya1
11.12.18,09:43
Šikovný nápad pomoci núdznym: https://www.cas.sk/clanok/777023/osobity-napad-presovcanov-zachranuje-ludi-v-nudzi-staci-ich-len-zavesit-potom-to-pride/
si robíš predel, šak to už 4r v poprade v podchode funguje, akorát tá lúka za podchodom je nechcenými vecami zasr..tá

Tu to funguje dobre. Tak preco by si mala robit prdel. Furt komentujete o com h...viete.
Žabinka
11.12.18,09:46
vrŕŕŕ.. zase mi nefunguje podpisovanie cez slovensko.sk.. som to prechválila..:cool::cool::cool::rolleyes:
tak sa mi to prosím pekne podarilo podpísať aj odoslať, babrala som sa s tým od 9,30 :cool:, ale teraz to neviem nikde nájsť v mojich žiadostiach.. ach, jaj, táto elektronizácia služieb.. ako s týmto môže pracovať bežný občan, ktorý normálne nepracuje s internetom.. môže ho aj poraziť..:rolleyes: radšej pôjde na úrad osobne..
alaya1
11.12.18,09:47
Aby bolo jasne....nie je to zber satstva ...je to len aktivita OZ .- zavesenie par kabatov pre bezdomovcov, ktorych zastihne zima a nemaju nic teple na seba.Fungovalo to aj minuly rok, nebol s tym ziaden problem.

Nema to nic spolocne s kontajnerovym zberom, ani to nie je zber vo velkom...
alaya1
11.12.18,10:09
Buchac, nepis mi do SS tvoje vyhrazky a urazky. Nezaujimaju ma.
bettylou
11.12.18,10:19
Šikovný nápad pomoci núdznym: https://www.cas.sk/clanok/777023/osobity-napad-presovcanov-zachranuje-ludi-v-nudzi-staci-ich-len-zavesit-potom-to-pride/
si robíš predel, šak to už 4r v poprade v podchode funguje, akorát tá lúka za podchodom je nechcenými vecami zasr..tá

Tu to funguje dobre. Tak preco by si mala robit prdel. Furt komentujete o com h...viete.

Hovno nehovno, pred týždňom som ja u nás k peknej vojenskej košeli prišla, keď na mňa cigán žmurkol, že za rohom je plná igelitka dobrého šatstva, on už mal tiež,.. takže milá chotvátska Alayka, nietkorí aj takto nakupujeme narozdiel od teba. A nee, nevadí nám to
alaya1
11.12.18,10:22
Šikovný nápad pomoci núdznym: https://www.cas.sk/clanok/777023/osobity-napad-presovcanov-zachranuje-ludi-v-nudzi-staci-ich-len-zavesit-potom-to-pride/
si robíš predel, šak to už 4r v poprade v podchode funguje, akorát tá lúka za podchodom je nechcenými vecami zasr..tá

Tu to funguje dobre. Tak preco by si mala robit prdel. Furt komentujete o com h...viete.

Hovno nehovno, pred týždňom som ja u nás k peknej vojenskej košeli prišla, keď na mňa cigán žmurkol, že za rohom je plná igelitka dobrého šatstva, on už mal tiež,.. takže milá chotvátska Alayka, nietkorí aj takto nakupujeme narozdiel od teba. A nee, nevadí nám to

ty si vobec nepochopila o com som pisala, nevadi.
bettylou
11.12.18,10:26
Ja som opísala skutočnosť, tá je asi tebe neuveriteľná. Išlo o to hovno, ktoré ty o veci vieš..:D
bettylou
11.12.18,10:26
Tak isto veci aj dávam, keď ti už o to ide ty suka.
buchač
11.12.18,10:33
Vies ty vobec, ako to s tymi vesiakmi funguje? Nevies, len furt pindas. sa uvedom uz....v tej svojej "chalupe".

Buchac, nepis mi do SS tvoje vyhrazky a urazky. Nezaujimaju ma.
Ty sa uvedom tiež, ako funguje bežný život...z tej akože "drevenice" s hliníkovými zárubňami a umelými labuťami v zanedbanej záhrade.

Pápežove vyjadrenie je jak ušité na teba !!!!
bettylou
11.12.18,10:53
Ja, čo s ľuďmi pod hranicou chudoby 10 rokov v teréne- nei z kancelárie, den pri dni bez nároku na odmenu robím, som nepochopila alayin od veci príspevok... haha
bettylou
11.12.18,11:10
Za tú suku sa ospravedlňujem, ale nenašla som iný vhodný výraz.
bettylou
11.12.18,12:56
https://www.facebook.com/rado.trenciansky/videos/10216071576173677/?t=1
a čo povieš na toto vymývanie mozgov?? Keď už len v tom momente ten milion rozmindžíril na debilnú sebaprezentáciu, čiže ho už nemá :cool: tlak na 220 osobne
vicktor
11.12.18,13:15
misoft
11.12.18,13:40
Za tú suku sa ospravedlňujem, ale nenašla som iný vhodný výraz.
Psica, psia pani......:D
bettylou
11.12.18,13:43
https://www.facebook.com/KarmaJeZdarma/videos/667747520285258/?t=122

kus si sere do huby, ale v podstate má pravdu
buchač
11.12.18,18:43
Nandrolon
11.12.18,18:45
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
bettylou
11.12.18,18:56
fasa, šuťák len pre kukuč a nardiho :)??? si to vie dakto zariadiť :))
Nandrolon
11.12.18,19:04
Skor pre ine... Spojazdnil som ho iba na chvilu...
Terezia13
11.12.18,19:17
Muž nepomáha svojej žene v domácnosti a vyzýva ostatných, aby to nerobili ani oni

Možno vám titulok zvýšil tlak, no práve preto by ste si mali prečítať tento článok. Kiežby pomoc v domácnosti brali všetci chlapi tak ako Michal! Tak prečo svojej manželke nikdy s ničím nepomôže?

Michal hovorí, že keď bol uňho na návšteve kamarát, po chvíli rozprávania mu povedal, že ho chvíľu nechá samého v obývačke a príde len čo umyje riad. Kamarát naňho prekvapene pozrel, akoby mu oznámil, že ide stavať vesmírnu loď a povedal: “Som rád, že pomáhaš svojej žene. Ja nezvyknem, a keď aj predsa, nikdy ma nepochváli. Minulý týždeň som napríklad vysával a nepovedala ani obyčajné ďakujem.”

Na to si Michal sadol späť na gauč ku kamarátovi a vysvetlil mu, že manželke nepomáha: “Čo sa týka domácich prác, moja žena nepotrebuje pomoc, ale partnera. Pri domácich prácach som jej partnerom a nevnímam to ako pomoc. Nepomáham jej upratovať, pretože žijem v tomto byte a tiež v ňom musím upravovať. Nepomáham jej variť, pretože i ja tu chcem jesť, tak musím variť. Nepomáham jej s deťmi, pretože sú to i moje deti a mojou úlohou je byť ich otcom a nie ženiným pomocníkom.”

Čo sa týka poďakovania za “pomoc” s domácimi prácami zo strany manžela, tipnite si, čo kamarát Michalovi odpovedal na otázku, či on niekedy poďakuje manželke za to, čo všetko v domácnosti robí!

“Keď si jedinýkrát v živote povysával, čo si čakal? Vyznamenanie? A prečo? Len preto, že v našej kultúre si bol vychovaný tak, že toto všetko je práca ženy? Alebo si myslíš, že toto všetko je hotové raz dva a ty nemusíš ani pohnúť prstom? Tak ju teda chváľ, ako to očakávaš od nej. Správaj sa ako skutočný partner a nie ako hosť vo vlastnom dome, ktorý tam príde len jesť, vyspať sa, osprchovať, či uspokojiť se*uálne potreby. Ozajstná zmena v našej spoločnosti začína doma. Naučme našich synov a dcéry, čo je to vlastne byť skutočným partnerom!"
afrikánka
11.12.18,20:04
Vážený moderátor, alebo vážená moderátorka
žiadam o vysvetlenie, prečo sa uzavrela téma "Problém s mačkou" od kuskus. Nebola som hodinu prítomná na Porade, medzitým kuskus pridal komentár, zrejme prišiel z práce...chcela som reagovať, ešte poradiť, aký postoj má zaujať k mačke. Téma uzavretá!!!
Prečo? Kto? Toto je poradná stránka? Si myslíte, že niekto, kto položí otázku sedí na nete 2 dni, aby sa dozvedel odpoveď? Nie, asi chodí do práce, nie je unudený/á seniorka, čo číha na každú vetu...v poriadku, ale ako si tak všímam, často sa nezakročí keď je to nutné, veď treba sa dozvedieť čo najviac, že? Ak v tej téme bolo niečo nevhodné, malo sa to vymazať a nie uzavrieť celú tému
ďakujem
PS asi bude mrtvý chrobák...
vlado 33
11.12.18,20:16
Muž nepomáha svojej žene v domácnosti a vyzýva ostatných, aby to nerobili ani oni

Možno vám titulok zvýšil tlak, no práve preto by ste si mali prečítať tento článok. Kiežby pomoc v domácnosti brali všetci chlapi tak ako Michal! Tak prečo svojej manželke nikdy s ničím nepomôže?

Michal hovorí, že keď bol uňho na návšteve kamarát, po chvíli rozprávania mu povedal, že ho chvíľu nechá samého v obývačke a príde len čo umyje riad. Kamarát naňho prekvapene pozrel, akoby mu oznámil, že ide stavať vesmírnu loď a povedal: “Som rád, že pomáhaš svojej žene. Ja nezvyknem, a keď aj predsa, nikdy ma nepochváli. Minulý týždeň som napríklad vysával a nepovedala ani obyčajné ďakujem.”

Na to si Michal sadol späť na gauč ku kamarátovi a vysvetlil mu, že manželke nepomáha: “Čo sa týka domácich prác, moja žena nepotrebuje pomoc, ale partnera. Pri domácich prácach som jej partnerom a nevnímam to ako pomoc. Nepomáham jej upratovať, pretože žijem v tomto byte a tiež v ňom musím upravovať. Nepomáham jej variť, pretože i ja tu chcem jesť, tak musím variť. Nepomáham jej s deťmi, pretože sú to i moje deti a mojou úlohou je byť ich otcom a nie ženiným pomocníkom.”

Čo sa týka poďakovania za “pomoc” s domácimi prácami zo strany manžela, tipnite si, čo kamarát Michalovi odpovedal na otázku, či on niekedy poďakuje manželke za to, čo všetko v domácnosti robí!

“Keď si jedinýkrát v živote povysával, čo si čakal? Vyznamenanie? A prečo? Len preto, že v našej kultúre si bol vychovaný tak, že toto všetko je práca ženy? Alebo si myslíš, že toto všetko je hotové raz dva a ty nemusíš ani pohnúť prstom? Tak ju teda chváľ, ako to očakávaš od nej. Správaj sa ako skutočný partner a nie ako hosť vo vlastnom dome, ktorý tam príde len jesť, vyspať sa, osprchovať, či uspokojiť se*uálne potreby. Ozajstná zmena v našej spoločnosti začína doma. Naučme našich synov a dcéry, čo je to vlastne byť skutočným partnerom!"
A keď to bolo opačne, potom je to ako? Asi pre toto som sa rozviedol, nedokázal som pochopíť, že nič nerobila. Rozprávky sú pre deti, my už nimi nie sme.
Terezia13
11.12.18,20:22
Muž nepomáha svojej žene v domácnosti a vyzýva ostatných, aby to nerobili ani oni

Možno vám titulok zvýšil tlak, no práve preto by ste si mali prečítať tento článok. Kiežby pomoc v domácnosti brali všetci chlapi tak ako Michal! Tak prečo svojej manželke nikdy s ničím nepomôže?

Michal hovorí, že keď bol uňho na návšteve kamarát, po chvíli rozprávania mu povedal, že ho chvíľu nechá samého v obývačke a príde len čo umyje riad. Kamarát naňho prekvapene pozrel, akoby mu oznámil, že ide stavať vesmírnu loď a povedal: “Som rád, že pomáhaš svojej žene. Ja nezvyknem, a keď aj predsa, nikdy ma nepochváli. Minulý týždeň som napríklad vysával a nepovedala ani obyčajné ďakujem.”

Na to si Michal sadol späť na gauč ku kamarátovi a vysvetlil mu, že manželke nepomáha: “Čo sa týka domácich prác, moja žena nepotrebuje pomoc, ale partnera. Pri domácich prácach som jej partnerom a nevnímam to ako pomoc. Nepomáham jej upratovať, pretože žijem v tomto byte a tiež v ňom musím upravovať. Nepomáham jej variť, pretože i ja tu chcem jesť, tak musím variť. Nepomáham jej s deťmi, pretože sú to i moje deti a mojou úlohou je byť ich otcom a nie ženiným pomocníkom.”

Čo sa týka poďakovania za “pomoc” s domácimi prácami zo strany manžela, tipnite si, čo kamarát Michalovi odpovedal na otázku, či on niekedy poďakuje manželke za to, čo všetko v domácnosti robí!

“Keď si jedinýkrát v živote povysával, čo si čakal? Vyznamenanie? A prečo? Len preto, že v našej kultúre si bol vychovaný tak, že toto všetko je práca ženy? Alebo si myslíš, že toto všetko je hotové raz dva a ty nemusíš ani pohnúť prstom? Tak ju teda chváľ, ako to očakávaš od nej. Správaj sa ako skutočný partner a nie ako hosť vo vlastnom dome, ktorý tam príde len jesť, vyspať sa, osprchovať, či uspokojiť se*uálne potreby. Ozajstná zmena v našej spoločnosti začína doma. Naučme našich synov a dcéry, čo je to vlastne byť skutočným partnerom!"
A keď to bolo opačne, potom je to ako? Asi pre toto som sa rozviedol, nedokázal som pochopíť, že nič nerobila. Rozprávky sú pre deti, my už nimi nie sme.
Vladko "nič nerobila" to je čo nič?
bettylou
11.12.18,20:26
to nevieš, že ženy špinu a bordel pratajú, chlapi tvoria veľké veci.... riham ale tak to je
keby som mala kkt tak mám aj bucatti zlaté bez umelých ciciek a ne handru na puc :))))))
vlado 33
11.12.18,20:36
[QUOTE="bettylou"]to nevieš, že ženy špinu a bordel pratajú, chlapi tvoria veľké veci.... riham ale tak to je
bettylou...rihaj,.. si uľavíš. Ani nevieš koľko krát sa chcelo mne. Teraz mám už iba blbé spomienky na skoro 30 rokov manželstva.
Nandrolon
12.12.18,04:54
Afrikánka, tiež som chcel dopísať, že kopretinka asi nemá rada mačací perkelt a téma je už uzavretá. :-)))))
bettylou
12.12.18,05:32
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.:)
bettylou
12.12.18,05:33
[QUOTE="bettylou"]to nevieš, že ženy špinu a bordel pratajú, chlapi tvoria veľké veci.... riham ale tak to je
bettylou...rihaj,.. si uľavíš. Ani nevieš koľko krát sa chcelo mne. Teraz mám už iba blbé spomienky na skoro 30 rokov manželstva.

Noo dačo na tom bude, hoci nikto nie sme bez chyby. A nee, neuľavím, lebo ani ten oryhaný hajzej sa sám neumyje :) Nedajbože že sa upchá, tak to som inak vybehávala na gánok, kým som to dala. Otec len rúru povolil a potom sa usmievkoval, že či ešte budem čajník so zbytkami (neposekané) do hajzla vylievať. :) To u seba doma. A keď sa mi syn vysmial, že každé ráno musím hovná po mačatách pratať (on si ich dovliekol). A ja ráno miesto sprchy som exkrementy umývala v sprche. To je pocit, mieto teplej sprchy, čo si deň predtým do kotla vodu nahreješ yeb do hovna bosou studenou nohou. Odvtedy, hoci tie mačky sú už hin, mi ranná sprcha odbridla. Radšej budem špinavé. Brr
Nandrolon
12.12.18,05:43
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.:)

Nemôžem si pomôcť, ale keď vidím v obchode zajaca vcelku, tak mám pocit, že je to oholená naša mačka. By som grcáááááál, ale deťom to kupujeme, ževraj zajac extra výživný pre deti.

Keď už sme pri tých chorobách prenosných. Však teoreticky po tepelnej úprave by to bolo sterilné tak, ako každé iné mäso, či?
PS: správne by to bolo "vetroňárska" :-))
bettylou
12.12.18,06:15
Tak, záleží, čím je ten zajo kŕmený, z akého chovu... Ale myslím, že pri našej konzumácii kadejakého klietkového antibiotikami a inými ujovinami lepšeného mäsa.... Sterilné hej ale ... šak ne si sprostý, to by sme už aj ježe mohli jesť.
Nandrolon
12.12.18,06:30
Tak, záleží, čím je ten zajo kŕmený, z akého chovu... Ale myslím, že pri našej konzumácii kadejakého klietkového antibiotikami a inými ujovinami lepšeného mäsa.... Sterilné hej ale ... šak ne si sprostý, to by sme už aj ježe mohli jesť.
Šak ktovie, či sa niekde nepodáva ako extra drahá chuťovka aj jež :-))))))))))))
vo svete sa väčšie kentusy konzumujú :-)
PS: ma napadlo, keď sme raz jedli rezeň z ryby a oklamal som vtedy asi 5 ročnú dcérku, že je to cichlida z nášho akvária :-)
misoft
12.12.18,08:03
Ten otravný SMRAD Ka Mil, ktorý tu za*iera Poradu si ihneď založil dva nové nicky
mikrotecka
teckamakro
a otravuje SS.


Očuj gumozelený vyhodňar. Richard sám uznal , že je K.O,K.OT, lebo básničku vrátil späť. A že je nafúkaný neschopák , svedčí to, že kedysi DÁVNO - sa mi skúšal nabúrať do mailu - volal technikom do Žiliny, aby mi Tcom zabránil chodiť na Poradu (volal som tam a prezradili mi) - dal do prijímacích podmienok, že ak sa vybanovaný znovu prihlási, zaplatí zmluvnú pokutu 300 000 Sk (a kedže to bolo kvôlivá mne, tak to v 2 banoch (okolo poradia 60 ) pripísal, že "zmluvná pokuta bude odmenou pre právnika PS 6-7 rokov prešlo a nikto sa nehlási :D ) TERAZ - na 99% má v softe, že prvých pár príspevkov mu chodí na kontrolu - mení "poradie" v registrácii A nick ? Cez 1200 mi vyhodil! PS Pozri si čas tejto SS a nasledujúcej Ka Mil

Tak toto je jeho "konverzácia" - je badateľné, že v tej jeho hlave to už nie je v poriadku.....

Odkaz pre Ka Mil-a: pokiaľ ti to nestojí - daj si tam implantovať nafukovacieho. Pokiaľ ti straší v gebuli - choď na starý hrad - budeš atrakcia ako strašidlo, pokiaľ sa nudíš - skúšaj rybičky do pohára s vodou z 50-tého poschodia..... pretože len na to si užitočný... inak si názorný príklad zbytočného, neschopného, zamindrákovaného človeka, ktorého i vlastná manželka posiela do teplých krajín....
A pokiaľ som ja "gumozeleý" - ty si bezfarebnovzduchoprázdny - a jedine takto dávaš o sebe vedieť - inak po TEBE ani PES NEŠTEKNE!

Si jednoducho NULA.
misoft
12.12.18,08:21
U nás je takýto.
https://www.youtube.com/watch?v=xwAhg93rUgM

Dnes som pri nás videl toto (po nájazde...):
alaya1
12.12.18,09:42
Fuuuu, mne tu bolo vytykane slovo "pako". Ked citam posledne dve strany..........a nevadi nikomu.....
Nandrolon
12.12.18,09:50
Fuuuu, mne tu bolo vytykane slovo "pako". Ked citam posledne dve strany..........a nevadi nikomu.....
Škoda, že čítaš neskoro, keď minimálne 5 príspevkov je už odmazaných.
Takto to dopadne keď sa niečo vytrhne z kontextu.
korela
12.12.18,10:16
Čím je pôvodných členov menej, tým horšie, zvrhávanie. Asi súťaž o prvenstvo, kto tu zostane posledný, vyhráva. Iba neviem čo.
Nandrolon
12.12.18,10:26
Porada je účtovnícke fórum, ktoré plní 2 funkcie:
- 1. skladisko informácií + aktuálnych zákonov
- 2. aktívne rady najmä v oblati účtovníctva, ekonomiky, právnych informácií.
Funkcia č.1 sa tvorí automaticky na základe uchovávania príspevkov, na funkcii č. 2 sa aktívne podieľa možno 10-30 členov /väčšinou radia tí istí/.
Užívateľ, ktorý sa tu zaregistruje, napíše do hodiny 10 príspevkov s nadávkami, rozošle súkromné správy s nadávkami čo čaká okrem výmazu z databázy?
korela
12.12.18,11:04
Týmto žiadam kompetentných na Porade, aby vymazali ak nie celý pôvodný príspevok, tak aspoň túto jeho časť:

"Takže asi tak...milá pani riaditeľová.

P.S.:
Ešte stále dávaš prať starého košele do prevádzky, ktorej šéfoval starý...samozrejme, že zadarmo.
Z toho nemáš komplexy ???"
.
Táto časť príspevku nemá nič spoločné s jeho autorkou.
Zasahovať do súkromia členov, je už vrcholne neetické a nevkusné, a nemá to čo na Porade hľadať. Vrhá to to najhoršie svetlo iba na pisateľa reakcie na príspevok.
Nandrolon
12.12.18,11:11
Korela, myslím, že pisateľ je s tým príspevkom úplne v pohode. Ono niekedy je dobre poukázať aj na to, že v skutočnosti je to úplne ináč ako sa zdá. Presne podľa starého príslovia: "Vodu kázať, víno piť"... ... nezasahovať do súkromia... :-)) neber to osobne, ale týmto sa v našom štáte obháňa každý zlodej, keď sa médiá začnú kukať na jeho "investované peniaze" do detí, vnukov, rodičov... Dokonca aj tu na porade bola jedna "mafiánova svokra" ktorej začala zaťova príslušnosť k mafii vadiť až vtedy, keď ich obe odstrihol od financií... dovtedy zrejme úplne v pohode, spokojné...
alaya1
12.12.18,11:21
Týmto žiadam kompetentných na Porade, aby vymazali ak nie celý pôvodný príspevok, tak aspoň túto jeho časť:

"Takže asi tak...milá pani riaditeľová.

P.S.:
Ešte stále dávaš prať starého košele do prevádzky, ktorej šéfoval starý...samozrejme, že zadarmo.
Z toho nemáš komplexy ???"
.
Táto časť príspevku nemá nič spoločné s jeho autorkou.
Zasahovať do súkromia členov, je už vrcholne neetické a nevkusné, a nemá to čo na Porade hľadať. Vrhá to to najhoršie svetlo iba na pisateľa reakcie na príspevok.


Korela, a ze to pises prave ty!!!.Co si sa ty nazasahovala do mojho sukromia, ci osobneho, ci pracovneho. ze ta prsty nebolia a nehanbis sa..toto napisat.



P.S. neznamena to vsak, ze suhlasim s tym, co je tam napisane o jednej poradacke.
afrikánka
12.12.18,12:51
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.:)
Že mačky sa nejedia?!
Prestav si, že úplne bežne sa konzumovali na Morave a to tak, ako inde zajkovia...perkelt, pečené. Či ešte aj dnes, tak to neviem.
Švajčiarsko? Pečená mačka na cesnaku, ako slávnostný obed na prvý Vianočný sviatok. Hoci je to už zakázané, tradície sa ešte v určitých regiónoch stále udržiavajú...pssst, nikomu to neprezraď.
afrikánka
12.12.18,12:55
Čím je pôvodných členov menej, tým horšie, zvrhávanie. Asi súťaž o prvenstvo, kto tu zostane posledný, vyhráva. Iba neviem čo.
V poslednej dobe "NAJSUPER" postreh a komentár!!!
afrikánka
12.12.18,13:07
Afrikánka, tiež som chcel dopísať, že kopretinka asi nemá rada mačací perkelt a téma je už uzavretá. :-)))))
Mŕtvy chrobák sa nekonal...vďaka za vysvetlenie...
...taktiež vďaka za nemiestne komentáre, ktoré sa vyskytli v odpovediach pre nick kuskus.
A ďakujem aj "snaživým", ktorí požadovali uzavretie.
vicktor
12.12.18,13:34
zasa zbytocny obraztok
afrikánka
12.12.18,13:36
Takmer rok som tu nebola.
Zmenilo sa niečo?
Áno...ešte viac sa tu prejavuje akési neoprávnené "majetníctvo" pár vyvolených, celé sa to nesie v duchu "Pokecu" spriatelených nickov.
Užitočné je tu iba účtovníctvo + zopár iných rubrík...
afrikánka
12.12.18,14:15
zasa zbytocny obraztok
Si nepochopil?
Dofajčené, ohorok zašliapnutý...;):cool:
vlado 33
12.12.18,15:11
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.:)
Že mačky sa nejedia?!
Prestav si, že úplne bežne sa konzumovali na Morave a to tak, ako inde zajkovia...perkelt, pečené. Či ešte aj dnes, tak to neviem.
Švajčiarsko? Pečená mačka na cesnaku, ako slávnostný obed na prvý Vianočný sviatok. Hoci je to už zakázané, tradície sa ešte v určitých regiónoch stále udržiavajú...pssst, nikomu to neprezraď.
Ja som napríklad mačku jedol, dokonca na cesnaku. Bola celkom fajn... ako zajačik.
lujza.j
12.12.18,15:30
Vcera potesilo ...navsteva muzea...nemeckej krimi serie BIg Ben...tento nazov sa vymyslel v tv prima...lebo sa nevedelo ako do cesneho jazyka prelozit "bulo z Tölz"
.ja som tento serial objavila nedavno....okrem svojskeho fizla aj krasna bavorska priroda.....muzeum je sukromne ...majitel 50+rocny maxi nadsenec....strasne to bolo mile aky je stale zapaleny pre tento serial...pre mesto Bad Tölz..je to kutovka.....ziadne kulisy vsetko sa tocilo natur:)
https://www.dasbullevontoelzmuseum.de
Predstavitel-Big ben je na voziku ...parkinson udrel uz viac...
Buduci rok kuk....aj penzion....nevysiel cas...
afrikánka
12.12.18,15:32
Zrejme si trávil Vianoce vo Švajčiarsku u praprababky
bettylou
12.12.18,15:37
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.:)
Že mačky sa nejedia?!
Prestav si, že úplne bežne sa konzumovali na Morave a to tak, ako inde zajkovia...perkelt, pečené. Či ešte aj dnes, tak to neviem.
Švajčiarsko? Pečená mačka na cesnaku, ako slávnostný obed na prvý Vianočný sviatok. Hoci je to už zakázané, tradície sa ešte v určitých regiónoch stále udržiavajú...pssst, nikomu to neprezraď.

Na morave asi susedia nepodkladajú jed na potkany, potom mača zožralo,, dikii videla som to zdochýňať pár týždňov dozadu. nee diki na tanier by som to svojej rodine nepoložila
vlado 33
12.12.18,15:42
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.:)
Že mačky sa nejedia?!
Prestav si, že úplne bežne sa konzumovali na Morave a to tak, ako inde zajkovia...perkelt, pečené. Či ešte aj dnes, tak to neviem.
Švajčiarsko? Pečená mačka na cesnaku, ako slávnostný obed na prvý Vianočný sviatok. Hoci je to už zakázané, tradície sa ešte v určitých regiónoch stále udržiavajú...pssst, nikomu to neprezraď.

Na morave asi susedia nepodkladajú jed na potkany, potom mača zožralo,, dikii videla som to zdochýňať pár týždňov dozadu. nee diki na tanier by som to svojej rodine nepoložila
betty... Aký kraj, taký mrav. S tým nič nenarobíš.
bettylou
12.12.18,15:42
zasa zbytocny obraztok
Si nepochopil?
Dofajčené, ohorok zašliapnutý...;):cool:


zasa zbytocny obraztok
Si nepochopil?
Dofajčené, ohorok zašliapnutý...;):cool:

AKO keby sa to normálnou čižmou nedalo ... haha
afrikánka
12.12.18,15:44
U mňa ešte nie je sneh...
vicktor
12.12.18,15:44
Samozrejme ze otravene maca nie. Ale taky dobre vykrmeny kocur podrezany koser sposobom, to by ste sa oblizovali. :D
afrikánka
12.12.18,15:47
.
buchač
12.12.18,17:38
Blaváci prominou....

Ale kuwa...už ma serú tie správy v telke.
Absolútne je jedno, o aký tv kanál ide, všade sa zapodievajú Blavou.
Nech sa nik nehnevá, ale zapojenie stromčeka na trhoch, odstraňovanie snehu, a podobné pííííííííp už len koho zaujímajú ???
Si myslím, že ešte aj rodeným blavákom také niečo ide na nervy a nie ešte zbytku Slovenska.



...ja viem, ja viem...mám diaľkový ovládač....ale keď na History idú v čase správ reprízy, ktoré som už videl.
bjuty smis
12.12.18,19:48
12.12.2018, 19:09
Zo štátnej kasy pôjde 241 miliónov. Vláda odklepla výrazné zvýšenie platov štátnym zamestnancom

Najväčšie zvyšovanie platov v štátnej správe za poslednú dekádu zamestnanci nepocítia všade rovnako. „Tabuľky“ totiž narážajú na regionálne rozdiely.​


Štvrť milióna zamestnancov štátnej správy si od januára nájde na výplatnej páske vyššie číslo. O 10 percent. A od roku 2020 taktiež – o ďalších 10 percent.

Dôvodom je najväčšie zvyšovanie mzdy pre zamestnancov verejnej a štátnej správy za posledných 10 rokov, ktoré včera schválila vláda.

Tento plán na najbližšie dva roky má stáť štátnu kasu 241 miliónov eur. Ani to však nebude stačiť, aby niektorí úradníci zarobili toľko ako v súkromnom sektore.




V praxi to znamená, že priemerný Bratislavčan aktuálne zarobí 1228 eur, no úradník na najvyššej priečke v tarifnej hierarchii uvidí na výplatnej páske aj tak menej – od budúceho roka 1219 eur.


Na druhej strane, štátni zamestnanci v Prešove dobehnú platový priemer v kraji už na piatej priečke, a teda na 775 eurách. Okrem toho im môžu sumu na výplatnej páske zvýšiť aj takzvané osobné odmeny, tie sú však čisto na rozhodnutí ich nadriadených. Nie všetci úradníci však zmeny pocítia rovnako.....
duves
13.12.18,06:59
.... priemerný Bratislavčan aktuálne zarobí 1228 eur, ...
Priemerny bratislavčan neexistuje. Matematicka veličina priemer nič neznamena. Je to nič nehovoriace číslo. V lete, ked panuju 30 stupnové horučavy, tak sú priemerne teploty okolo 24 st.C a to znamena, že je cely deň príjemne?
Oliwa
13.12.18,07:14
.... priemerný Bratislavčan aktuálne zarobí 1228 eur, ...
Priemerny bratislavčan neexistuje. Matematicka veličina priemer nič neznamena. Je to nič nehovoriace číslo. V lete, ked panuju 30 stupnové horučavy, tak sú priemerne teploty okolo 24 st.C a to znamena, že je cely deň príjemne?
Alebo ak jeden zje do prasknutia celé kura a druhý je hladný, v priemere sú obaja najedení :o, lebo každý zjedol polovicu...
bjuty smis
13.12.18,10:25
.... priemerný Bratislavčan aktuálne zarobí 1228 eur, ...
Priemerny bratislavčan neexistuje. Matematicka veličina priemer nič neznamena. Je to nič nehovoriace číslo. V lete, ked panuju 30 stupnové horučavy, tak sú priemerne teploty okolo 24 st.C a to znamena, že je cely deň príjemne?
priemerný bratislavčan existuje
nehľadaj v tom článku matematické veličiny....je o inom...
allgreen
13.12.18,13:35
Nejde mi pridať otázku,debatu ani napísať na šušťák, tu odpovedať ide?
allgreen
13.12.18,13:36
Nejde mi pridať otázku,debatu ani napísať na šušťák, tu odpovedať ide?
ide! :)
Oliwa
13.12.18,14:27
Nejde mi pridať otázku,debatu ani napísať na šušťák, tu odpovedať ide?
Na šušťák sa píše dosť zle - šmýka sa... :D
allgreen
13.12.18,14:35
Nejde mi pridať otázku,debatu ani napísať na šušťák, tu odpovedať ide?
Na šušťák sa píše dosť zle - šmýka sa... :D
šuch sem - šuch tam alebo aj smyk sem - šmyk tam :)
buchač
13.12.18,14:43
Nandrolon
13.12.18,15:13
... Cajicek200g by sa mal aspon vykastrovat, lebo to, co pise... idiot.
Terezia13
13.12.18,17:13
:D
Terezia13
13.12.18,17:14
:mad:
vlado 33
13.12.18,17:53
Čistý chuj....aleže 100%ný chuj.

Miesto činu - Bláva.

https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/495045-video-po-devine-sa-prechadzal-zamaskovany-clovek-so-zbranou-v-ruke-policia-ziada-o-pomoc/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

https://www.cas.sk/clanok/779501/po-bratislave-sa-prechadzal-maskovany-clovek-so-zbranou-policia-ziada-o-pomoc/

Diskusia je vcelku výživná, ale úplne od veci.
Je to debil, to je jasné. Neviem si ani predstaviť, čo tam chcel zastreliť, kukal smerom do lesa. Ľudia sú rôzni...
bettylou
13.12.18,18:02
r.i.p. slovakia to k tomu terkinmu príspevku (že rest in pieces) :(
buchač
13.12.18,18:08
:mad:
Nesúhlasím...
Zdôvodňovať nemienim, aj keby som vedel.
pavol54
13.12.18,18:29
Čistý chuj....aleže 100%ný chuj.

Miesto činu - Bláva.

https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/495045-video-po-devine-sa-prechadzal-zamaskovany-clovek-so-zbranou-v-ruke-policia-ziada-o-pomoc/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

https://www.cas.sk/clanok/779501/po-bratislave-sa-prechadzal-maskovany-clovek-so-zbranou-policia-ziada-o-pomoc/

Diskusia je vcelku výživná, ale úplne od veci.
Možno tam má kamaráta s ktorým sa hrá na kukačky, len je tam málo stromov spoza ktorého môže zakričať "kuku kuku", ešte bola druhá hra na kovbojov, ale to museli byť obaja hráči vyzbrojení pištoľami, v oboch prípadoch vyhrali rýchlejší súťaž o zlatú mrežu, v oboch prípadoch účastníci boli absolventi VKVŠ, skrátka inteligencia. v oboch prípadoch dostali prehrávajúci "drevené kabáty na cestu domov"
Katy a R
13.12.18,18:37
buchač
13.12.18,18:41
Možno tam má kamaráta s ktorým sa hrá na kukačky,

Keď ho chytia (a tomu verím), tak mladý bude mať celkom solídny problém.
Nosiť dnes flintu (aj keď ide o vzduchovku) v ponose ? To je "iná odvaha"...ale nazývajme radšej presnejším výrazom...to je hlúposť.
V dnešnej dobe ? Urobiť to teraz vo Francúzsku, asi je už po ňom...
vlado 33
13.12.18,19:09
Možno tam má kamaráta s ktorým sa hrá na kukačky,

Keď ho chytia (a tomu verím), tak mladý bude mať celkom solídny problém.
Nosiť dnes flintu (aj keď ide o vzduchovku) v ponose ? To je "iná odvaha"...ale nazývajme radšej presnejším výrazom...to je hlúposť.
V dnešnej dobe ? Urobiť to teraz vo Francúzsku, asi je už po ňom...
Toto vzduchovka nie je, kukni nábojovú komoru.
bettylou
13.12.18,19:30
U nás je takýto.
https://www.youtube.com/watch?v=xwAhg93rUgM

Dnes som pri nás videl toto (po nájazde...):

To ešte ten lepší prípad
bettylou
13.12.18,19:31
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.:)
Že mačky sa nejedia?!
Prestav si, že úplne bežne sa konzumovali na Morave a to tak, ako inde zajkovia...perkelt, pečené. Či ešte aj dnes, tak to neviem.
Švajčiarsko? Pečená mačka na cesnaku, ako slávnostný obed na prvý Vianočný sviatok. Hoci je to už zakázané, tradície sa ešte v určitých regiónoch stále udržiavajú...pssst, nikomu to neprezraď.

Na morave asi susedia nepodkladajú jed na potkany, potom mača zožralo,, dikii videla som to zdochýňať pár týždňov dozadu. nee diki na tanier by som to svojej rodine nepoložila
betty... Aký kraj, taký mrav. S tým nič nenarobíš.

Narobíš, len osvetu to chce
buchač
13.12.18,19:34
Toto vzduchovka nie je, kukni nábojovú komoru.

To vážne ???
Dokonca vidno nábojovú komoru ? Pfúúúúúú....no neverím.
afrikánka
13.12.18,20:00
Toto vzduchovka nie je, kukni nábojovú komoru.

To vážne ???
Dokonca vidno nábojovú komoru ? Pfúúúúúú....no neverím.
Never, možno má super kukáč
vlado 33
13.12.18,20:40
Toto vzduchovka nie je, kukni nábojovú komoru.

To vážne ???
Dokonca vidno nábojovú komoru ? Pfúúúúúú....no neverím.
Robíš si prdel, nevadí....
kukučka
13.12.18,20:45
EC 1359 LEO Express meska 1 hod., 48 min.
Pracovnicka za okienkom RegioJetu mi na margo meskania vlaku povedala, ze mali obdobie, ked im kazdy tyzden niekto skocil pod vlak.
buchač
13.12.18,20:52
Toto vzduchovka nie je, kukni nábojovú komoru.

To vážne ???
Dokonca vidno nábojovú komoru ? Pfúúúúúú....no neverím.
Robíš si prdel, nevadí....

Prdel ? Ani nie...

Toto je nábojová komora !!!
https://www.google.com/search?q=n%C3%A1bojov%C3%A1+komora&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiExsX44p3fAhXI_aQKHZybBP0Q_AUIDigB&biw=1366&bih=626

Na tej fotke vidno maximálne tak piest vzduchovky.
afrikánka
13.12.18,20:55
Sember, zvazuj, kde sa zamiesas, co napises, mnohi sa tu totiz nepridu zabavat, maju problemy, chcu pocut odpoved, poradit, upokojit. Nemaju naladu na blbe komentare...
Kontroluj sa chlapce, zase mas cervene sukno?
vlado 33
13.12.18,21:07
Toto vzduchovka nie je, kukni nábojovú komoru.

To vážne ???
Dokonca vidno nábojovú komoru ? Pfúúúúúú....no neverím.
Robíš si prdel, nevadí....

Prdel ? Ani nie...

Toto je nábojová komora !!!
https://www.google.com/search?q=n%C3%A1bojov%C3%A1+komora&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiExsX44p3fAhXI_aQKHZybBP0Q_AUIDigB&biw=1366&bih=626

Na tej fotke vidno maximálne tak piest vzduchovky.
To je detail nábjovej komory... dobre si to zapamätaj!
vlado 33
13.12.18,21:14
Toto vzduchovka nie je, kukni nábojovú komoru.

To vážne ???
Dokonca vidno nábojovú komoru ? Pfúúúúúú....no neverím.
Robíš si prdel, nevadí....

Prdel ? Ani nie...

Toto je nábojová komora !!!
https://www.google.com/search?q=n%C3%A1bojov%C3%A1+komora&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiExsX44p3fAhXI_aQKHZybBP0Q_AUIDigB&biw=1366&bih=626

Na tej fotke vidno maximálne tak piest vzduchovky.
To je detail nábjovej komory... dobre si to zapamätaj!
Zlatý môj, toto je guľovnica
buchač
13.12.18,21:17
To je detail nábjovej komory... dobre si to zapamätaj!

Zapamätaj si jedno.
Na tému zbrane sa bavím len s odborníkom...a veľmi silno pochybujem, že ty ním si.

Na Porade sú len dvaja - traja rovnocenní partneri, s ktorými sa dá, ale inak veru nie...
vlado 33
13.12.18,21:22
To je detail nábjovej komory... dobre si to zapamätaj!

Zapamätaj si jedno.
Na tému zbrane sa bavím len s odborníkom...a veľmi silno pochybujem, že ty ním si.

Na Porade sú len dvaja - traja rovnocenní partneri, s ktorými sa dá, ale inak veru nie...
Aj ja sa bavím iba s odborníkom, takže sme skončili.
vlado 33
13.12.18,21:36
To je detail nábjovej komory... dobre si to zapamätaj!

Zapamätaj si jedno.
Na tému zbrane sa bavím len s odborníkom...a veľmi silno pochybujem, že ty ním si.

Na Porade sú len dvaja - traja rovnocenní partneri, s ktorými sa dá, ale inak veru nie...
Aj ja sa bavím iba s odborníkom, takže sme skončili.



To je detail nábjovej komory... dobre si to zapamätaj!

Zapamätaj si jedno.
Na tému zbrane sa bavím len s odborníkom...a veľmi silno pochybujem, že ty ním si.

Na Porade sú len dvaja - traja rovnocenní partneri, s ktorými sa dá, ale inak veru nie...
Vidíš, že uzáver je pri pažbe, viac ti hovoríť nemusím. Je to strelná zbraň, nie vzduchová. Porovnaj otvor na vyhadzovanie nábojov oproti puškohľadu, malorážka to tiež nebude.
afrikánka
13.12.18,21:38
.
Nandrolon
14.12.18,05:13
Osobne to tipujem tiež na vzduchovku / i keď podľa obrázka sa podobá skutočne na guľovnicu/. Ale tým nemyslím iba klasické Slavie, ale dnes idú do módy rôzne kópie skutočných zbraní. Prípadne airsoftovku.
Načo by sa prechádzal s guľovnicou? Aby ukázal, aký je kkt? Ak chcem niekoho skutočne streliť, tak ho strelím a nebudem sa promenádovať a upozorňovať na seba.
Teraz je iný výber vzduchoviek https://www.afg.sk/vzduchovky-dlhe/
pavol54
14.12.18,06:50
Toto vzduchovka nie je, kukni nábojovú komoru.

To vážne ???
Dokonca vidno nábojovú komoru ? Pfúúúúúú....no neverím.
Robíš si prdel, nevadí....

Prdel ? Ani nie...

Toto je nábojová komora !!!
https://www.google.com/search?q=n%C3%A1bojov%C3%A1+komora&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiExsX44p3fAhXI_aQKHZybBP0Q_AUIDigB&biw=1366&bih=626

Na tej fotke vidno maximálne tak piest vzduchovky.
To je detail nábjovej komory... dobre si to zapamätaj!
Zlatý môj, toto je guľovnica
Alebo presnejšie: to vyzerá ako guľovnica, aj keby bola znehodnotená môžeš vidieť maximálne záver, ale niekedy musela byť nábojová komora po dĺžke z jednej tretiny odfrézovaná tak bola odstránená časť hlavne v ktorej sa nachádzala strela náboja po jeho vložení do zbrane. takže či či tam nábojová komora je alebo nie je treba pozrieť detailne.
buchač
14.12.18,06:59
Zlatý môj, toto je guľovnica
Alebo presnejšie: to vyzerá ako guľovnica, aj keby bola znehodnotená môžeš vidieť maximálne záver, ale niekedy musela byť nábojová komora po dĺžke z jednej tretiny odfrézovaná tak bola odstránená časť hlavne v ktorej sa nachádzala strela náboja po jeho vložení do zbrane. takže či či tam nábojová komora je alebo nie je treba pozrieť detailne.[/QUOTE]
-------------------------------------

Ty vidíš záver ? Lebo ja vidím len niečo svetlejšie.
Aj som hodnú chvíľu čaroval s fotkami...no to priblíženie nič neukázalo.
Ak niekto vidí páku záveru, tak mu gratulujem k zraku a k perfektnej mašine.

Ale šak si počkajme...dotyčného niekto nabonzuje, vyjdú najavo skutočnosti.

P.S.:
...a položiť na guľovnicu optiku tak malých rozmerov ???
No neviem, neviem...
afrikánka
14.12.18,08:33
Sember, zvazuj, kde sa zamiesas, co napises, mnohi sa tu totiz nepridu zabavat, maju problemy, chcu pocut odpoved, poradit, upokojit. Nemaju naladu na blbe komentare...
Kontroluj sa chlapce, zase mas cervene sukno?
hlavne ty mas problemy a blbe pindy


:D:D:D:---
pavol54
14.12.18,08:37
Zlatý môj, toto je guľovnica
Alebo presnejšie: to vyzerá ako guľovnica, aj keby bola znehodnotená môžeš vidieť maximálne záver, ale niekedy musela byť nábojová komora po dĺžke z jednej tretiny odfrézovaná tak bola odstránená časť hlavne v ktorej sa nachádzala strela náboja po jeho vložení do zbrane. takže či či tam nábojová komora je alebo nie je treba pozrieť detailne.
-------------------------------------

Ty vidíš záver ? Lebo ja vidím len niečo svetlejšie.
Aj som hodnú chvíľu čaroval s fotkami...no to priblíženie nič neukázalo.
Ak niekto vidí páku záveru, tak mu gratulujem k zraku a k perfektnej mašine.

Ale šak si počkajme...dotyčného niekto nabonzuje, vyjdú najavo skutočnosti.

P.S.:
...a položiť na guľovnicu optiku tak malých rozmerov ???
No neviem, neviem...[/QUOTE]
ja som písal že vidím? platí čo je za slovom "aj keby"... môže vidieť(na každej)
vlado 33
14.12.18,10:19
Ja mám optiku 3x12x56, na diaľku 100m mi celkom vyhovuje. Chodím dosť často na strelnicu, tam sa stretneš s hocičím
buchač
14.12.18,10:41
ja som písal že vidím? platí čo je za slovom "aj keby"... môže vidieť(na každej)

Nepochopil si ma.
Otázka znela, či vidíš - či vôbec vidieť tú páku záveru.
buchač
14.12.18,10:43
Ja mám optiku 3x12x56, na diaľku 100m mi celkom vyhovuje. Chodím dosť často na strelnicu, tam sa stretneš s hocičím
Snáď pochopíš, čo tým naznačujem...
korela
14.12.18,11:11
:mad:

https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=159054&stc=1&thumb=1&d=1544724881 (https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=159054&d=1544724881)
.................................................. ............................
Číňané potichu kácejí Sibiř. Z tajgy se stává pustina, hrozí katastrofa19. listopadu 2018 21:00
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/cina-rusko-kaceni-lesu-tajga-ekologicka-katastrofa-fw5-/zahranicni.aspx?c=A181101_111015_zahranicni_baje


https://1gr.cz/fotky/idnes/18/112/r7/KHA7764b5_profimedia_0237122179.jpg


Číňané nelegálně vytěžují ruské lesy. (31. srpna 2009)| foto: Profimedia.cz (http://www.profimedia.cz/)
buchač
14.12.18,12:17
:mad:

Čína a Sibír ďaleko...Pán Boh vysoko.

Ja sa ale pýtam, kde sú tí ochrancovia našich lesov ?
Áno, ja viem, ide o princíp.
Tí sú v Blave zalezení a z kaviarni píšu drísty...

Za prvej republiky, ak cigán niečo ukradol, tak smola.
Dnes je viac chránený jak biely nosorožec.
buchač
14.12.18,13:01
afrikánka
14.12.18,13:45
Čo sa mi dnes stalo?
Odchádzala som z Kauflandu, on prichádzal...vysoký, vzpriamený, na svoj vek dobre vyzerajúci. Krátky rozhovor, stisk ruky pevný, vzájomné prianie príjemných sviatkov.
Vladimír Mečiar, krajan, skoro sused, pracoval v ZŤS Dubnica nad Váhom. Silný muž, lopatou hádzal do pece prísady, medzi tavením hľadel do VŠ skrípt, skromný, na desiatu mával chlieb s lekvárom. Volali ho "advokát chudobných".
Zaujímavý život, vzostup a pád...tie následky? Politika ma už dávno nezaujíma, stále z neho vyžaruje sila a nie je to z dostatku peňazí, vždy bol taký.
Padneš? Vstaň a kráčaj ďalej!
vicktor
14.12.18,13:56
Vrana k vrane sada, rovny rovneho si hlada.
Nandrolon
14.12.18,14:27
Dagmara :-)))) a mal aj meč? :-))
afrikánka
14.12.18,14:36
Vrana k vrane sada, rovny rovneho si hlada.

:---:D
misoft
14.12.18,14:36
:mad:

Čína a Sibír ďaleko...Pán Boh vysoko.

Ja sa ale pýtam, kde sú tí ochrancovia našich lesov ?
Áno, ja viem, ide o princíp.
Tí sú v Blave zalezení a z kaviarni píšu drísty...

Za prvej republiky, ak cigán niečo ukradol, tak smola.
Dnes je viac chránený jak biely nosorožec.
Hmmmm.... biely nosorožec... tak toho už chrániť netreba... už ho nieto... posledný samec tohto živočíšneho druhu skonal v lete tohto roka... tie dve samice - nuž bez komentára. A mohlo by sa niečo podobné i tým Cigáňom stať.... v budúcnosti....
afrikánka
14.12.18,14:42
DAGMAR:-)))) a mal aj meč? :-))
oprava, bez "a"
Čítam, že si/ste nič nepochopili...
bjuty smis
14.12.18,14:45
Čo sa mi dnes stalo?
Odchádzala som z Kauflandu, on prichádzal...vysoký, vzpriamený, na svoj vek dobre vyzerajúci. Krátky rozhovor, stisk ruky pevný, vzájomné prianie príjemných sviatkov.
Vladimír Mečiar, krajan, skoro sused, pracoval v ZŤS Dubnica nad Váhom. Silný muž, lopatou hádzal do pece prísady, medzi tavením hľadel do VŠ skrípt, skromný, na desiatu mával chlieb s lekvárom. Volali ho "advokát chudobných".
Zaujímavý život, vzostup a pád...tie následky? Politika ma už dávno nezaujíma, stále z neho vyžaruje sila a nie je to z dostatku peňazí, vždy bol taký.
Padneš? Vstaň a kráčaj ďalej!
ste mali dnes vianočný večierok ??
misoft
14.12.18,14:48
Čo sa mi dnes stalo?
Odchádzala som z Kauflandu, on prichádzal...vysoký, vzpriamený, na svoj vek dobre vyzerajúci. Krátky rozhovor, stisk ruky pevný, vzájomné prianie príjemných sviatkov.
Vladimír Mečiar, krajan, skoro sused, pracoval v ZŤS Dubnica nad Váhom. Silný muž, lopatou hádzal do pece prísady, medzi tavením hľadel do VŠ skrípt, skromný, na desiatu mával chlieb s lekvárom. Volali ho "advokát chudobných".
Zaujímavý život, vzostup a pád...tie následky? Politika ma už dávno nezaujíma, stále z neho vyžaruje sila a nie je to z dostatku peňazí, vždy bol taký.
Padneš? Vstaň a kráčaj ďalej!
A nemal chuť ti jednu vraziť - ako redaktorovi? Veď sa stále chválil, že boxoval....
afrikánka
14.12.18,14:54
Kto sa bije bez príčiny?
bjuty smis
14.12.18,14:58
vyše 4 roky každodenného tvrdého boja proti vláde :

3. 04. 2014 15:04
Ochranári chcú zastaviť dotácie na drevo, ktoré sa spaľuje
KOŠICE 3. apríla (WEBNOVINY) – Lesoochranárske zoskupenie VLK začalo kampaň BIOMASAKER. Ako dnes informoval náčelník zoskupenia VLK Juraj Lukáč, cieľom kampane je zrušenie štátnych dotácií na všetko drevo určené ako biomasa na spaľovanie v kotloch. Netýka sa to dreva pochádzajúceho z energetických porastov a z odpadu zdrevospracujúceho priemyslu...

prinieslo senzačný výsledok :

Prezident Kiska podpísal koniec BIOMASAKRA
Vložil(a) peto, 13 December, 2018 - 09:17 Biomasa
V utorok 11.12.2018 prezident SR Andrej Kiska podpísal zákon, ktorý má zabrániť tomu, aby sa na Slovensku spaľovalo ako biomasa kvalitné drevo. Prijatím zákona zo 6. decembra 2018, ktorým sa mení zákon č. 309/2009 Z. z. o podpore obnoviteľných zdrojov energie sa zavŕšilo 7 rokov našej práce - analýz, stretnutí, rokovaní s predstaviteľmi EÚ a ministrami, trestných oznámení pre spaľovanie kvalitného drevo, koordinácie s Úradom pre reguláciu sieťových odvetví a políciou, návrhov na zmeny a lobovavia za ich presadenie, osobných rozhovorov s predkladateľmi návrhu zákona v parlamente i poslancami, ktorých bolo treba presvedčiť o správnosti návrhu atď.

Ďakujeme všetkým, čo nás za ten čas podporovali, pomáhali nám fyzicky, materiálne i finančne a držali nám palce.


povalači kaviarenskí.....:)))
Nandrolon
14.12.18,15:07
Afričanka - Sember??? so skolkarmi?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
korela
14.12.18,15:27
https://www.cas.sk/clanok/780015/sas-upozornuje-pacienti-si-od-noveho-roka-zaplatia-za-vysetrenie-na-ktore-sa-objednaju/
Ordinačné hodiny u praktického lekára: 8 - 10 neplatiaci, 10 - 12 platiaci, obedová prestávka a opäť neplatiaci.
Ak sa pacient nedostane na rad v rámci prvých dvoch hodín, presedí len tak ďalšie 2 hodiny aj s obedovou prestávkou a môže zasa oficiálne čakať ďalej. Tomu sa povie manažment. Keby 8 - 12 neplatiaci, zbytok poobede alebo po ordinačných hodinách, bolo by to v poriadku. Ale takto očividne tlačiť nasilu ľudí do platieb je nonsens.
Ak chcem ísť k odbornému, tak si musím zaplatiť či chcem alebo nechcem, na recepcii ma jednoducho neobjednajú a je vymaľované.
Len sa vytešujte z Domov zdravia, či ako nazvali nové penťácke nemocnice a polikliniky.
Len človek s klapkami môže voliť sasákov.
Doteraz som bola "šťastným" pacientom.

Kalavská zakázala predpisovať nedávno sestrám recepty. Doteraz to ubiehalo v ordináciách ako na páse. K čomu vedie tento zákaz?
korela
14.12.18,15:31
104 ročná pani bez liekov, nezachytila ju táto lieková doba.

Prešovčanka Anna Zaťková sa dožila 104 rokov. Okrem najbližšej rodiny jej vo štvrtok (13. 12.), v deň narodenín, zablahoželali i predstavitelia mesta.
https://www.cas.sk/clanok/780100/najstarsia-presovcanka-anna-oslavila-104-rokov-v-jednej-vete-vystihla-svoj-celozivotny-optimisticky-postoj/?AT=wgt.article_clanok-podclankom.c.x...B.
bjuty smis
14.12.18,15:36
korela milá, malý detail

sasáci na toto smerácke svinstvo poukázali...
oni sú proti....oni sú dokonca v opozícii ...naozaj...už 11 rokov vládne fico...

ale je naozaj tak ťažké neťahať do tejto témy politiku ????
buchač
14.12.18,15:39
Kalavská zakázala predpisovať nedávno sestrám recepty. Doteraz to ubiehalo v ordináciách ako na páse.

...
Nandrolon
14.12.18,17:32
Uz si ako afrikanka. S tymi obrazkami sa trtkajte medzi sebou.
bjuty smis
14.12.18,18:34
Odkedy bola vyluka na Porade, vsetko je tu dojebabrane. Buchacove minusky mi pridavaju plusove body. Sodoma a Gomora
P.s. Buchac, tu tvoje minusky nefunguju. Musis ich davat ku komentarom, tam sa menia ako omsove vino na plusky
blbosť....to by som mal plus 20 na každom príspevku ..
buchač
14.12.18,18:51
........ ale buchac mi trepe minusky za minuly rok do roznych tem
keď trepeš dve na tri, tak čo s tebou ?

Toto sú nicky, ktoré ti dali za posledných pár dní plusové ohodnotenie :
Spermestes, Krabi, Dragonit, 0988600300
vlado 33
14.12.18,23:48
Buchač, už vidíš páku uzáveru?


Stiahol som obrázok z videa, čo bol v spravách a upravil rozlíšenie. Lepší nemám. A je mi to vlastne jedno, mysli si, čo chceš.
pavol54
15.12.18,05:30
Buchač, už vidíš páku uzáveru?


Stiahol som obrázok z videa, čo bol v spravách a upravil rozlíšenie. Lepší nemám. A je mi to vlastne jedno, mysli si, čo chceš.
Vysvetľoval som vyššie: že ak niečo vyzerá "AKO", nemusí to byť to, na čo sa to má PODOBAŤ. Na vojne sme mali dokonalú imitáciu "taktickej rakety R30 na prepravníku" a ťahávali sme ju za PV3S, naschvál sme ju prevážali tak, aby ju videlo čo najviac civilov.
Teda takto jeden vtip: "Všetci na ulici mali pušky drevené, iba Jano mal bukovú."
pavol54
15.12.18,05:37
vyše 4 roky každodenného tvrdého boja proti vláde :

3. 04. 2014 15:04
Ochranári chcú zastaviť dotácie na drevo, ktoré sa spaľuje
KOŠICE 3. apríla (WEBNOVINY) – Lesoochranárske zoskupenie VLK začalo kampaň BIOMASAKER. Ako dnes informoval náčelník zoskupenia VLK Juraj Lukáč, cieľom kampane je zrušenie štátnych dotácií na všetko drevo určené ako biomasa na spaľovanie v kotloch. Netýka sa to dreva pochádzajúceho z energetických porastov a z odpadu zdrevospracujúceho priemyslu...

prinieslo senzačný výsledok :

Prezident Kiska podpísal koniec BIOMASAKRA
Vložil(a) peto, 13 December, 2018 - 09:17 Biomasa
V utorok 11.12.2018 prezident SR Andrej Kiska podpísal zákon, ktorý má zabrániť tomu, aby sa na Slovensku spaľovalo ako biomasa kvalitné drevo. Prijatím zákona zo 6. decembra 2018, ktorým sa mení zákon č. 309/2009 Z. z. o podpore obnoviteľných zdrojov energie sa zavŕšilo 7 rokov našej práce - analýz, stretnutí, rokovaní s predstaviteľmi EÚ a ministrami, trestných oznámení pre spaľovanie kvalitného drevo, koordinácie s Úradom pre reguláciu sieťových odvetví a políciou, návrhov na zmeny a lobovavia za ich presadenie, osobných rozhovorov s predkladateľmi návrhu zákona v parlamente i poslancami, ktorých bolo treba presvedčiť o správnosti návrhu atď.

Ďakujeme všetkým, čo nás za ten čas podporovali, pomáhali nám fyzicky, materiálne i finančne a držali nám palce.


povalači kaviarenskí.....:)))
koluje vtip : Keď sa po včerajšku z matky Terézie musela stať v hrobe turbína, tak bude elektrina zadarmo.
misoft
15.12.18,06:16
Je jedno, aká flinta to bola, svojim správaním tento debílek (z videa) mohol vzbudiť u iných dôvodnú obavu o svoj život.
V Strassburgu tiež jeden strieľal a bodal a rezal.... po štyroch dňoch skapal. Keby u nás toto bolo tak, ako má byť - tak toho devínskejo "frajera" polícia bude riadne hľadať, nájde (samozrejme nezastrelí, ak on nebude proti nim...) a prokurátor dá riadny návrh a sudca mu dá riadny trest.
Potom si iní rozmyslia, či budú stvárať takéto koniny.
A pokiaľ by so skutočnou zbraňou - tak polícia by mala konať veľmi dôrazne - do hlavy, aby neokrivel. Potom sa ušetrí za súdne konanie, za väzbu..... jediný výdaj by asi bolo pohrebné (prípadne)....
buchač
15.12.18,06:22
misoft
15.12.18,06:31
Správne by otázka mala znieť: kedy bude mať Slovensko prezidenta a politikov, aby nerobili Slovensku vo svete hanbu?
Odpoveď by asi bola: NIKDY!
Pretože každý, ktorý sa dostane ku "korytu", začne hrabať pre seba....
buchač
15.12.18,06:51
Je jedno, aká flinta to bola, svojim správaním tento debílek (z videa) mohol vzbudiť u iných dôvodnú obavu o svoj život.
V Strassburgu tiež jeden strieľal a bodal a rezal.... po štyroch dňoch skapal. Keby u nás toto bolo tak, ako má byť - tak toho devínskejo "frajera" polícia bude riadne hľadať, nájde (samozrejme nezastrelí, ak on nebude proti nim...) a prokurátor dá riadny návrh a sudca mu dá riadny trest.
Potom si iní rozmyslia, či budú stvárať takéto koniny.
A pokiaľ by so skutočnou zbraňou - tak polícia by mala konať veľmi dôrazne - do hlavy, aby neokrivel. Potom sa ušetrí za súdne konanie, za väzbu..... jediný výdaj by asi bolo pohrebné (prípadne)....

V StrašnomBurgu strieľal, až dostrieľal...a pritom použil teda dosť vekovo starý kvér....revolver z roku 1892. Ľudia po zákroku polišom tlieskali.
Ak by došlo k nejakej situácii u nás ? Ľutujem poliša, ktorý by presne mieril...to by bolo nenávistných rečí v diskusiách po článkami, na fejse by ho opľúvali,....
Prokurátor by ho vyšetroval, komisia by ho yebala, slniečkári by sa realizovali, bratislavská kaviareň = Havran, Hríb, SaS, DenníkN, Sme by žiadali jeho krk....

Ono by stačilo, aby sa v čírou náhodou v tej oblasti stretli dvaja.
Tá osoba s flintou a nejaký nabudený mladý, čerstvý držiteľ ZP.
Jedna presne mierená, vzápätí dupľa (lebo tak sa to robí) a lovec s flintou by padol jak hnilá hruška.
...kuwa, ale tie problémy, čo by mal strelec ? Fujtajbl, nie je každý Kňažko.
Nandrolon
15.12.18,06:51
Je jedno, aká flinta to bola, svojim správaním tento debílek (z videa) mohol vzbudiť u iných dôvodnú obavu o svoj život.
V Strassburgu tiež jeden strieľal a bodal a rezal.... po štyroch dňoch skapal. Keby u nás toto bolo tak, ako má byť - tak toho devínskejo "frajera" polícia bude riadne hľadať, nájde (samozrejme nezastrelí, ak on nebude proti nim...) a prokurátor dá riadny návrh a sudca mu dá riadny trest.
Potom si iní rozmyslia, či budú stvárať takéto koniny.
A pokiaľ by so skutočnou zbraňou - tak polícia by mala konať veľmi dôrazne - do hlavy, aby neokrivel. Potom sa ušetrí za súdne konanie, za väzbu..... jediný výdaj by asi bolo pohrebné (prípadne)....

Mozno toho fagana iba opustila frajerka a chcel spachat samovrazdu vo velkom style. To mal ist pred urad vlady, mal by to rychlo za sebou. Idealne pred popravou este stihnut niekoho xxxxxxxxxx...

:-)))
Nandrolon
15.12.18,07:00
od narodenia si taky primitiv, alebo si to vystudoval ?
Od narodenia si homos, alebo ta to naucil jar88, lebo jeden zmizne, druhy sa objavi...?
Nandrolon
15.12.18,07:09
Tu minusku si si dal sam? V ramci hry???
buchač
15.12.18,07:13
Tu minusku si si dal sam? V ramci hry???
Nie, nedal sám. Tie mu so železnou pravidelnosťou drbem ja...a aj budem.
pavol54
15.12.18,07:15
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/495239-video-kiska-kupil-v-slavkove-az-desat-pozemkov/

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/495201-kisku-prijal-papez-odovzdal-mu-vianocne-gule-zo-slovenska/

Kedy bude mať Slovensko prezidenta, ktorý nebude robiť vo svete hanbu ?
Takého čo prijme pápež ak nebude platiť : "za peníze v Praze dúm" ( aj audiencia u pápeža, ktohovie za koľko kúpil odpustky, takže nielen z matky terézie sa stala v hrobe turbína ale aj z Luthera)
pavol54
15.12.18,07:18
A co take Kiska nahrabal pre seba ?
On nič, má na to lidi (záznam zo súdu)
pavol54
15.12.18,07:21
Je jedno, aká flinta to bola, svojim správaním tento debílek (z videa) mohol vzbudiť u iných dôvodnú obavu o svoj život.
V Strassburgu tiež jeden strieľal a bodal a rezal.... po štyroch dňoch skapal. Keby u nás toto bolo tak, ako má byť - tak toho devínskejo "frajera" polícia bude riadne hľadať, nájde (samozrejme nezastrelí, ak on nebude proti nim...) a prokurátor dá riadny návrh a sudca mu dá riadny trest.
Potom si iní rozmyslia, či budú stvárať takéto koniny.
A pokiaľ by so skutočnou zbraňou - tak polícia by mala konať veľmi dôrazne - do hlavy, aby neokrivel. Potom sa ušetrí za súdne konanie, za väzbu..... jediný výdaj by asi bolo pohrebné (prípadne)....

Mozno toho fagana iba opustila frajerka a chcel spachat samovrazdu vo velkom style. To mal ist pred urad vlady, mal by to rychlo za sebou. Idealne pred popravou este stihnut niekoho xxxxxxxxxx...

:-)))
Lenže prieser je, že samovrahovia volia vždy opačné poradie. Najprv postrieľajú iných potom seba. Mali ísť príkladom, začať od seba a potom je už jedno koľkých postrieľajú
pavol54
15.12.18,07:26
A co take Kiska nahrabal pre seba ?
On nič, má na to lidi (záznam zo súdu)
aky zaznam ?
Internetová stránka nie len "porada". hľadaj.
bjuty smis
15.12.18,07:46
A co take Kiska nahrabal pre seba ?
No je to zlocinec a basta...kupil si pozemky....dokonca bol u papaža...
Nandrolon
15.12.18,07:49
Je jedno, aká flinta to bola, svojim správaním tento debílek (z videa) mohol vzbudiť u iných dôvodnú obavu o svoj život.
V Strassburgu tiež jeden strieľal a bodal a rezal.... po štyroch dňoch skapal. Keby u nás toto bolo tak, ako má byť - tak toho devínskejo "frajera" polícia bude riadne hľadať, nájde (samozrejme nezastrelí, ak on nebude proti nim...) a prokurátor dá riadny návrh a sudca mu dá riadny trest.
Potom si iní rozmyslia, či budú stvárať takéto koniny.
A pokiaľ by so skutočnou zbraňou - tak polícia by mala konať veľmi dôrazne - do hlavy, aby neokrivel. Potom sa ušetrí za súdne konanie, za väzbu..... jediný výdaj by asi bolo pohrebné (prípadne)....

Mozno toho fagana iba opustila frajerka a chcel spachat samovrazdu vo velkom style. To mal ist pred urad vlady, mal by to rychlo za sebou. Idealne pred popravou este stihnut niekoho xxxxxxxxxx...

:-)))
Lenže prieser je, že samovrahovia volia vždy opačné poradie. Najprv postrieľajú iných potom seba. Mali ísť príkladom, začať od seba a potom je už jedno koľkých postrieľajú
Nesuhlasim, najskor by som poriesil par ludi a az potom seba. Pod vlak dokaze skocit kazdy debil :-)))

Navstivil by som zopar riaditelov :-))))
pavol54
15.12.18,07:52
Je jedno, aká flinta to bola, svojim správaním tento debílek (z videa) mohol vzbudiť u iných dôvodnú obavu o svoj život.
V Strassburgu tiež jeden strieľal a bodal a rezal.... po štyroch dňoch skapal. Keby u nás toto bolo tak, ako má byť - tak toho devínskejo "frajera" polícia bude riadne hľadať, nájde (samozrejme nezastrelí, ak on nebude proti nim...) a prokurátor dá riadny návrh a sudca mu dá riadny trest.
Potom si iní rozmyslia, či budú stvárať takéto koniny.
A pokiaľ by so skutočnou zbraňou - tak polícia by mala konať veľmi dôrazne - do hlavy, aby neokrivel. Potom sa ušetrí za súdne konanie, za väzbu..... jediný výdaj by asi bolo pohrebné (prípadne)....

Mozno toho fagana iba opustila frajerka a chcel spachat samovrazdu vo velkom style. To mal ist pred urad vlady, mal by to rychlo za sebou. Idealne pred popravou este stihnut niekoho xxxxxxxxxx...

:-)))
Lenže prieser je, že samovrahovia volia vždy opačné poradie. Najprv postrieľajú iných potom seba. Mali ísť príkladom, začať od seba a potom je už jedno koľkých postrieľajú
Nesuhlasim, najskor by som poriesil par ludi a az potom seba. Pod vlak dokaze skocit kazdy debil :-)))

Navstivil by som zopar riaditelov :-))))
O strieľaní som písal. Nie o iných variantách. Ostatné odmeny sú v Božích mlynoch.
bjuty smis
15.12.18,07:57
Buchač, už vidíš páku uzáveru?


Stiahol som obrázok z videa, čo bol v spravách a upravil rozlíšenie. Lepší nemám. A je mi to vlastne jedno, mysli si, čo chceš.
On je odbornik a basta:)))) a na porade sa nebavi...
Nandrolon
15.12.18,09:44
Bjuty, stve ma, ze som ti neopravnene vtedy nadal, fakt...
Nandrolon
15.12.18,11:01
dvaja primitivi pokope

Presne táááák.

Ty a ešte jeden z Blávy - kaviarenský mág = fľusy drist
Jak myslis Bjutyho...
Ja sa mu chcem ospravedlit za to, ze som ho nazval mongoloidnym, furt ma to stve..., takze:
Bjuty prepac, zachoval som sa velmi omylne...
buchač
15.12.18,11:55
bjuty smis
15.12.18,12:38
dvaja primitivi pokope

Presne táááák.

Ty a ešte jeden z Blávy - kaviarenský mág = fľusy drist
Jak myslis Bjutyho...
Ja sa mu chcem ospravedlit za to, ze som ho nazval mongoloidnym, furt ma to stve..., takze:
Bjuty prepac, zachoval som sa velmi omylne...
:))
afrikánka
15.12.18,17:55
Sember...;):D:---:mee:
veronikasad
15.12.18,18:28
Dnes 16:30 veronikasad: Juuuj, akých radcov dnes máme na Porade
vcera som bol hore ja,bolo zle, dnes sa ti zase nieco nepaci. Sak napis aki radcovia tam maju byt a vsetci im budu trepat body.
P.s. ked tam nie si ty, stale si nervacna a riesis to
Trafená hus zagágala ... Mňa nerieš, nestojím o body. Takí, ktorí aj niečo poradia a nie tí, ktorým tebe podobní pridajú srdiečka za zaujímavú tému.
afrikánka
15.12.18,19:51
To je detail nábjovej komory... dobre si to zapamätaj!

Zapamätaj si jedno.
Na tému zbrane sa bavím len s odborníkom...a veľmi silno pochybujem, že ty ním si.

Na Porade sú len dvaja - traja rovnocenní partneri, s ktorými sa dá, ale inak veru nie...
https://www.cas.sk/fotogaleria/780236/strach-a-neistota-v-bratislavskom-devine-ludia-sa-boja-vychadzat-z-bytov-ozbrojenca-stale-hlada-policia-video/3/
Ja, ako neskúsené, neznalé dievča sa pýtam
"Kto mal teda pravdu?!"
???
Darina1234
16.12.18,10:22
Dnes 16:30 veronikasad: Juuuj, akých radcov dnes máme na Porade
vcera som bol hore ja,bolo zle, dnes sa ti zase nieco nepaci. Sak napis aki radcovia tam maju byt a vsetci im budu trepat body.
P.s. ked tam nie si ty, stale si nervacna a riesis to
Trafená hus zagágala ... Mňa nerieš, nestojím o body. Takí, ktorí aj niečo poradia a nie tí, ktorým tebe podobní pridajú srdiečka za zaujímavú tému.
vidno, ze o porade vies velke h......, na veroniku nesiahaj, a nebudem sa rozpisovat preco, to mozu napisat ludia, ktorym vzdy poradila a odborne, zoznam tych ludi by sa sem nezmestil
misoft
16.12.18,10:26
Sember je jasný troll.... žiaľ, vyhodiť ho môže len Richard. Ale asi by to bolo zbytočné, pretože by tu bol späť pod iným nickom (ako v minulosti vystupoval často - mal ich neúrekom...)
Darina1234
16.12.18,10:38
Dnes 16:30 veronikasad: Juuuj, akých radcov dnes máme na Porade
vcera som bol hore ja,bolo zle, dnes sa ti zase nieco nepaci. Sak napis aki radcovia tam maju byt a vsetci im budu trepat body.
P.s. ked tam nie si ty, stale si nervacna a riesis to
Trafená hus zagágala ... Mňa nerieš, nestojím o body. Takí, ktorí aj niečo poradia a nie tí, ktorým tebe podobní pridajú srdiečka za zaujímavú tému.
vidno, ze o porade vies velke h......, na veroniku nesiahaj, a nebudem sa rozpisovat preco, to mozu napisat ludia, ktorym vzdy poradila a odborne, zoznam tych ludi by sa sem nezmestil
to vazne ? nezaujima ma tvoj nazor
nastastie nemozes ovplyvnit ,aby som ho vyjadrila, taku moc nemas, pozdravujem
buchač
16.12.18,12:05
Ci 3,14ču....tak toto je teda sila...

IMT na čele s tým gadžom sú vraj košičania...
No to ma teda podrž.

https://kosice.korzar.sme.sk/c/22009272/imt-smile-postavili-na-nohy-steel-arenu.html?ref=njctse

To jak svojho času Peter Nagy povedal..."pochádzam z malého mestečka neďaleko Košíc"...a dilino potom chodil dosť dlho na verejnosti s veľkými a tmavými okuliarmi.
Pár chlapcov z malého mestečka mu to náležite vysvetlilo...;)
afrikánka
16.12.18,13:14
EC 1359 LEO Express meska 1 hod., 48 min.


:rolleyes:
:D:---
https://www.youtube.com/watch?v=ist0mlIeogk&list=LLlbGRuBNXH5SRgvBdYcB28Q&index=24
misoft
16.12.18,14:15
Ci 3,14ču....tak toto je teda sila...

IMT na čele s tým gadžom sú vraj košičania...
No to ma teda podrž.

https://kosice.korzar.sme.sk/c/22009272/imt-smile-postavili-na-nohy-steel-arenu.html?ref=njctse

To jak svojho času Peter Nagy povedal..."pochádzam z malého mestečka neďaleko Košíc"...a dilino potom chodil dosť dlho na verejnosti s veľkými a tmavými okuliarmi.
Pár chlapcov z malého mestečka mu to náležite vysvetlilo...;)
Veru, veru - má len niečo cez 70km2, ale je tretie najväčšie na Slovensku (v počte obyvateľov). Ostatné sú rozťahané kade-tade tak, že na suseda megafónom musíš kričať.
alaya1
16.12.18,15:08
Tak veru... kto nikde nebol pre neho su aj Kosice TOP gigant city :) :)
veronikasad
16.12.18,16:35
Juraj, co si sa tak pustil do Aly. Co keď to bolo myslene uplne inak?
buchač
16.12.18,17:08
Juraj, co si sa tak pustil do Aly. Co keď to bolo myslene uplne inak?

veronka...som v obraze jak oči. ;)
Je totiž nad slnko jasné, že ako to alaya myslela.
alaya1
16.12.18,18:35
Ja som reagovala na uvedeny link vseobecne, no, ked si to vzal osobne, je to tvoja vec. Prehovarat ta nebudem.
Tvoje urazky na moju osobu ja neriesim, je to tvoja prezentacia, nie moja.....
kukučka
17.12.18,15:58
Len co nakuknem na poradu, mam chut rozdavat minusky, ale nebudem si kazit sviatky a radsej si dam pauzu, lebo...:mee:

Netesi ma rozmyslat nad tym, co nuti dospelych ludi takto sa spravat a este k tomu k zenam!
afrikánka
18.12.18,11:51
Kto vie pri určitých nickoch o aké pohlavie ide?!
Brusič nožíkov môže byť gazdiná s koltom u boku
Psychologička môže byť môže byť klient DSS
Stetula môže byť poliš z E55
Kakačka zase vyslúžilý bachar z Ilavy
atď...
alaya1
18.12.18,12:05
A niekto staly klient Prednej hory pripadne Pezinka.
afrikánka
18.12.18,12:19
Potešilo ma...
Popri práci malá hudobná pauza, ktorá povznesie a pripomenie, že hudba je dar od Boha, nevyčerpateľná možnosť zoskupenia tónov, kombinácii a vyjadrenia na najrôznejších hudobných nástrojoch.
PS. hudobní barbari neklikajte...

Pekné predvianočné popoludnie
https://www.youtube.com/watch?v=E100oGo8d34&index=61&list=LLlbGRuBNXH5SRgvBdYcB28Q
allgreen
18.12.18,13:22
Potešilo ma...
Popri práci malá hudobná pauza, ktorá povznesie a pripomenie, že hudba je dar od Boha, nevyčerpateľná možnosť zoskupenia tónov, kombinácii a vyjadrenia na najrôznejších hudobných nástrojoch.
PS. hudobní barbari neklikajte...

Pekné predvianočné popoludnie

Kto je hudobný barbar? Ja sa považujem za hudobného bastarda :D páči sa mi všetko od rocku po hip-hop pokial to dobre znie, mám hudobný hluch
afrikánka
18.12.18,13:39
Potešilo ma...
Popri práci malá hudobná pauza, ktorá povznesie a pripomenie, že hudba je dar od Boha, nevyčerpateľná možnosť zoskupenia tónov, kombinácii a vyjadrenia na najrôznejších hudobných nástrojoch.
PS. hudobní barbari neklikajte...

Pekné predvianočné popoludnie

Kto je hudobný barbar? Ja sa považujem za hudobného bastarda :D páči sa mi všetko od rocku po hip-hop pokial to dobre znie, mám hudobný hluch
Kto???
Ten čo žiada, uzavrie tému, ktorá roky funguje a to z najvyššej právomoci staršinovej, či stareckej rozmrzelosti?;):---
Katy a R
18.12.18,14:25
Ci 3,14ču....tak toto je teda sila...
IMT na čele s tým gadžom sú vraj košičania...
No to ma teda podrž.
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22009272/imt-smile-postavili-na-nohy-steel-arenu.html?ref=njctse
To jak svojho času Peter Nagy povedal..."pochádzam z malého mestečka neďaleko Košíc"...a dilino potom chodil dosť dlho na verejnosti s veľkými a tmavými okuliarmi.
Pár chlapcov z malého mestečka mu to náležite vysvetlilo...;)
juraj - tak čítam ten článok - a veru nikde nevidím, žeby sa tam písalo o IMT ako o Košičanoch! kde to vidíš?
ale o tomto košičanovi https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjX3ePI1qnfAhUL2aQKHbAFAG4QFjAAegQIChAB&url=https%3A%2F%2Fosobnost.aktuality.sk%2Ftomas-buranovsky%2F&usg=AOvVaw03KPQNCTCmMOUEhLwJlrbL
bjuty smis
18.12.18,14:43
Ja som reagovala na uvedeny link vseobecne, no, ked si to vzal osobne, je to tvoja vec. Prehovarat ta nebudem.
Tvoje urazky na moju osobu ja neriesim, je to tvoja prezentacia, nie moja.....

pozri ako krásne si zas povymazával a poupravoval príspevky :)

ten naozaj nemá kožu na hube.....
afrikánka
18.12.18,17:10
.
afrikánka
18.12.18,17:17
Len co nakuknem na poradu, mam chut rozdavat minusky, ale nebudem si kazit sviatky a radsej si dam pauzu, lebo...:mee:

Netesi ma rozmyslat nad tym, co nuti dospelych ludi takto sa spravat a este k tomu k zenam!
Presne!!!
Aj ja nad tým uvažujem...:cool:
korela
18.12.18,17:33
Potešilo ma...
Popri práci malá hudobná pauza, ktorá povznesie a pripomenie, že hudba je dar od Boha, nevyčerpateľná možnosť zoskupenia tónov, kombinácii a vyjadrenia na najrôznejších hudobných nástrojoch.
PS. hudobní barbari neklikajte...

Pekné predvianočné popoludnie

Kto je hudobný barbar? Ja sa považujem za hudobného bastarda :D páči sa mi všetko od rocku po hip-hop pokial to dobre znie, mám hudobný hluch
Kto???
Ten čo žiada, uzavrie tému, ktorá roky funguje a to z najvyššej právomoci staršinovej, či stareckej rozmrzelosti?;):---
Bolo by vhodné porovnať s prvou časťou tejto témy, asi by sa hodnotilo potom objektívnejšie.
Pridávali sa skladby a nie príspevky.
Mňa uzavretie témy tiež prekvapilo, ale sa ani nečudujem.
Umravníme sa a bude sa pokračovať. Ja tiež nie som na pokec v tej téme zvedavá, pôsobí rušivo.
afrikánka
18.12.18,17:48
Neslo o prispevky, to bolo uz pase, nikto nemrnikoval, ibaze?
Niekto nerozozna hudobnu skupinu, pomyli si videoklip s kreslenou rozpravkou?
afrikánka
18.12.18,17:51
A kto je zvedavy na sutak? Tiez posobi rusivo a komicky. Okupuje ho hrstka "vyvolenych"
afrikánka
18.12.18,17:55
.
alaya1
18.12.18,18:09
Juraj, co si sa tak pustil do Aly. Co keď to bolo myslene uplne inak?

veronka...som v obraze jak oči. ;)
Je totiž nad slnko jasné, že ako to alaya myslela.

Nehnevaj sa, aj ked si myslis o sebe, ze si nejaky alfasamec, ci ego ako USA mas, ale do mojej hlavy isto nevidis, tak si odpust poznamky na to, ako to kto mysli a zaverom, ak nieco napises o niekom, preco to mazes??? Ved si stoj za tym, ze na mna aj naplut sa neoplati...ani o mna bicykel opriet ..ci ako to bolo....a ked mas zly den a nezvladas pisanie na Porade, tak potom radsej nepis..Minuskovat mozes, ako doteraz :) :) Si teraz teda trocha na smiech...ci plac cez usmev skor...
afrikánka
18.12.18,19:20
[QUOTE="afrikánka"]Potešilo ma...
Popri práci malá hudobná pauza, ktorá povznesie a pripomenie, že hudba je dar od Boha, nevyčerpateľná možnosť zoskupenia tónov, kombinácii a vyjadrenia na najrôznejších hudobných nástrojoch


Pekný predvianočný večer
https://www.youtube.com/watch?v=kL6fN3HNAXo&list=LLlbGRuBNXH5SRgvBdYcB28Q&index=78
afrikánka
18.12.18,21:36
[QUOTE="afrikánka"]Potešilo ma...
Po práci malá hudobná pauza, ktorá povznesie a pripomenie, že hudba je dar od Boha, nevyčerpateľná možnosť zoskupenia tónov, kombinácii a vyjadrenia na najrôznejších hudobných nástrojoch.

Prajem dobrú noc, pokojné sny, mier v duši a lásku v srdci
https://www.youtube.com/watch?v=or_Wp0tVHqU&list=LLlbGRuBNXH5SRgvBdYcB28Q&index=50
vlado 33
19.12.18,04:38
To je detail nábjovej komory... dobre si to zapamätaj!

Zapamätaj si jedno.
Na tému zbrane sa bavím len s odborníkom...a veľmi silno pochybujem, že ty ním si.

Na Porade sú len dvaja - traja rovnocenní partneri, s ktorými sa dá, ale inak veru nie...
https://www.cas.sk/fotogaleria/780236/strach-a-neistota-v-bratislavskom-devine-ludia-sa-boja-vychadzat-z-bytov-ozbrojenca-stale-hlada-policia-video/3/
Ja, ako neskúsené, neznalé dievča sa pýtam
"Kto mal teda pravdu?!"
???
.
Nandrolon
19.12.18,05:10
.
Pekne napísané, akurát by som slovo "umenie" nahradil slovom "koníček". Samozrejme autor tam dal schválne umenie, lebo taký Sember má koníčka, ale to nie je zase "umenie".
:-))
vlado 33
19.12.18,05:24
To je detail nábjovej komory... dobre si to zapamätaj!

Zapamätaj si jedno.
Na tému zbrane sa bavím len s odborníkom...a veľmi silno pochybujem, že ty ním si.

Na Porade sú len dvaja - traja rovnocenní partneri, s ktorými sa dá, ale inak veru nie...
https://www.cas.sk/fotogaleria/780236/strach-a-neistota-v-bratislavskom-devine-ludia-sa-boja-vychadzat-z-bytov-ozbrojenca-stale-hlada-policia-video/3/
Ja, ako neskúsené, neznalé dievča sa pýtam
"Kto mal teda pravdu?!"
???
.
A malá optika https://www.youtube.com/watch?v=mv1NDanyqq4 = vzduchovka?
afrikánka
19.12.18,06:30
A toto tu...su ake flinty?!
vlado 33
19.12.18,06:37
Nandrolon
19.12.18,07:12
.
Pekne napísané, akurát by som slovo "umenie" nahradil slovom "koníček". Samozrejme autor tam dal schválne umenie, lebo taký Sember má koníčka, ale to nie je zase "umenie".
:-))
Konicek Dr. Nando : 1,2,3,4 - opakuje si ucivo z matematiky v osobitnej skole. Ale sak jemu to pri jeho praci staci napocitat do 4. Piaty stupen nezaraduje - vacsinou jazdi na spiatocke
To ty si minule namiesto 5-ky zaradil R-ko, lebo si si myslel že je to označenie raketového pohonu.
Akurát ti namiesto zrýchlenia skoro vyskočil motor spod kapoty s urvaným rozvoďákom a rozbitou prevodovou skriňou.
:-))))))))))))))))))
pavol54
19.12.18,07:42
.
Pekne napísané, akurát by som slovo "umenie" nahradil slovom "koníček". Samozrejme autor tam dal schválne umenie, lebo taký Sember má koníčka, ale to nie je zase "umenie".
:-))
Konicek Dr. Nando : 1,2,3,4 - opakuje si ucivo z matematiky v osobitnej skole. Ale sak jemu to pri jeho praci staci napocitat do 4. Piaty stupen nezaraduje - vacsinou jazdi na spiatocke
To ty si minule namiesto 5-ky zaradil R-ko, lebo si si myslel že je to označenie raketového pohonu.
Akurát ti namiesto zrýchlenia skoro vyskočil motor spod kapoty s urvaným rozvoďákom a rozbitou prevodovou skriňou.
:-))))))))))))))))))
na rozdiel od teba nie som SOFER
ani vodičák nemáš?
Nandrolon
19.12.18,10:54
... a koľko bodov si zase mohol zinkasovať na niektorý svoj nick....
Darmo si sa snažil, darmo !
:-)
Nandrolon
19.12.18,11:14
Sember: "Dnes rano tu bola tema o vykurovani TEZA 2000." Tak 10 rokov stará téma ťa chytila dnes? :-))
Nandrolon
19.12.18,11:23
dnes tam niekto pridal komentar a svietila na vrchu

Ešte povedz, že si to nebol ty a urve ma od smiechu :D:D:D
vlado 33
19.12.18,12:22
dnes tam niekto pridal komentar a svietila na vrchu

Ešte povedz, že si to nebol ty a urve ma od smiechu :D:D:D
je mi jedno ci ta kURVE
Pupušik nerozčuľuj sa... prosím. Pri pošte 2 stoja tvoje obdivovateľky
afrikánka
19.12.18,12:22
:D:D:D
bettylou
19.12.18,12:27
Afrikánka, tie mačky sú ako príspevok k helovínskym americkým tradíciám. Na zvracanie, ani nekopírujem :D
afrikánka
19.12.18,12:32
Afrikánka, tie mačky sú ako príspevok k helovínskym americkým tradíciám. Na zvracanie, ani nekopírujem :D
A načo, veď nepatrili tebe...tým dvom, vyššie
bettylou
19.12.18,12:40
Ja by som Kamasutru. .. :))
bettylou
19.12.18,12:46
Afrikánka, tie mačky sú ako príspevok k helovínskym americkým tradíciám. Na zvracanie, ani nekopírujem :D
A načo, veď nepatrili tebe...tým dvom, vyššie

:D, veď hej, ale až ma cuklo, keď som si otvorila tému :D, tak nač si kazit smysl pro krásu dvaktrát :)
vlado 33
19.12.18,12:56
afrikánka
19.12.18,13:15
Ja by som Kamasutru. .. :))
Nezamieňaj si náboženstvo s umením;):---
afrikánka
19.12.18,13:24
dnes tam niekto pridal komentar a svietila na vrchu

Ešte povedz, že si to nebol ty a urve ma od smiechu :D:D:D
je mi jedno ci ta kURVE
P.s. bettylou strc si svoje minusky do riti

:rolleyes: :D :D :D
bettylou
19.12.18,13:37
Táto sa mi do kamasutry hodí viac. :)
Neblbni, je to umenie, náboženstvo je budhizmus :D
afrikánka
19.12.18,14:01
Táto sa mi do kamasutry hodí viac. :)
Neblbni, je to umenie, náboženstvo je budhizmus :D
V podstate máš pravdu, je...ale určite nemalo nič spoločné s dnešným pohľadom a úsudkom na umelecké stvárnenie sexuality (porno), bolo prirodzenou súčasťou vierovyznania.
http://zeny.e15.cz/clanek/laska-a-vztahy/kamasutra-po-nepalsku
bettylou
19.12.18,14:08


Aha, no nič, hlavne, že sa rozviniem. :)



 

vlado 33
19.12.18,14:11
Táto sa mi do kamasutry hodí viac. :)
Neblbni, je to umenie, náboženstvo je budhizmus :D
V podstate máš pravdu, je...ale určite nemalo nič spoločné s dnešným pohľadom a úsudkom na umelecké stvárnenie sexuality (porno), bolo prirodzenou súčasťou vierovyznania.
http://zeny.e15.cz/clanek/laska-a-vztahy/kamasutra-po-nepalsku
Prečo nenapíšeš, že bolo...to chceme čítať. Prkotiny si nechaj do témy pre svetuškárov
bettylou
19.12.18,14:12
vlado 33
19.12.18,14:20
Pupuško, už si sa urobil? Dnes ti to ale dlho trvalo. Hovoril si, že iba hodinu.
afrikánka
19.12.18,14:22
Potešilo:

https://www.facebook.com/OkChicasBlog/videos/2299993780075916/UzpfSTEwMDAwMjIxNDEwMTE2OToxOTQyMzM3NDM5MTgzMzc0/
Ma neštvi, že potešilo...také čosi mám doma, iba to má o zopár rokov viac;):---
bettylou
19.12.18,14:23
Čoo, to máš aký veľký dom, šak by sa ti tam ani nevošli. :D
Mňa hreje iné, nie len jeden chlap. Skôr tá medzinárodná ukážka. Nie ako keď baby nafúkané sa vystavujú. :D
Vták nepatrí do klietky, ale na slobodu.
:))!))
afrikánka
19.12.18,14:28
Čoo, to máš aký veľký dom, šak by sa ti tam ani nevošli. :D
Dom taký akurát...mám iba jedného, k tomu fitnesko a kopec zrkadiel...preto mám pocit, že ich je skoro toľko, ako na tom móle. Čo nevieš, že muži hľadia do zrkadiel častejšie, ako ženy?;):D
afrikánka
19.12.18,14:38
Nandrolon
19.12.18,14:59
Ma neštvi, že potešilo...také čosi mám doma, iba to má o zopár rokov viac;):---
Tí pupuši z videa v tom fitku asi iba šlapali na bicykloch. Taký Remi si zo seba aspon vie urobit srandu :-))
https://m.youtube.com/watch?v=KXsY2r1_9C0
vlado 33
19.12.18,15:10
Ma neštvi, že potešilo...také čosi mám doma, iba to má o zopár rokov viac;):---
Tí pupuši z videa v tom fitku asi iba šlapali na bicykloch. Taký Remi si zo seba aspon vie urobit srandu :-))
https://m.youtube.com/watch?v=KXsY2r1_9C0
Som sa zasmial. Toto človeku chýba v zimných večeroch.
Terezia13
19.12.18,16:49
teraz pred sviatkami sa s nimi "roztrhlo vrece"
Vela ludi sa nachytalo
Pohybuju sa po celom Slovensku
Sú to Rumunky a pohybujú sa bežne, aj po BA.
Vraj su hluchoneme ak spomeniete POLICIU hned začnu utekat ! PROSIM ZDIELAŤ
Terezia13
19.12.18,17:07
toto nie je v Kocúrkove, to je v Čadci....a robila to firma "A je to"!
korela
19.12.18,17:08
Čoo, to máš aký veľký dom, šak by sa ti tam ani nevošli. :D
Mňa hreje iné, nie len jeden chlap. Skôr tá medzinárodná ukážka. Nie ako keď baby nafúkané sa vystavujú. :D
Vták nepatrí do klietky, ale na slobodu.
:))!))
Veru. Preto som hovorila, že po korele už žiadny vták do domu.

Čakala som na dcéru, že konečne vypustím letného najdúcha po pár mesiacoch z klietky, nemala som sama odvahu. Ale za ten čas si už zmapoval každý detail vnútri. Išiel sa zakaždým zblázniť, keď som púšťala vodu v kuchyni, na protest trieskal s miskou na vodu. Na misku s vodou v klietke na kúpanie nereagoval, návyky si evidentne preniesol.
Po vypustení hneď na plece, potom do drezu pod tečúcu vodu. Sme mu napustili centimeter, nechal si hladkať chrbátik, škrabkať hlavičku. Dočkal sa. Krásne výrazné farebné sfarbenie. Ibaže korela si so psom poradila, tento je dôverčivý. Ale zlatý a vnučka má radosť. :-)
Deň predtým dostala plyšového papagája.
Terezia13
19.12.18,17:40
:eek::confused::D
pavol54
19.12.18,17:47
toto nie je v Kocúrkove, to je v Čadci....a robila to firma "A je to"!
ach tak mladé kočky v lete v mini, zo zastávky do autobusu, som úchyl čo? Pritom stačí ísť na kúpalisko
Terezia13
19.12.18,18:08
Vianoce - komu sviatok komu nie
afrikánka
19.12.18,19:12
.
babka - ježibabka
20.12.18,02:24
Vŕŕŕŕŕŕ nasr........som jak brigadír. Zobudila som sa, tak tu kukám. Od večera som nechala zapnutý počítač. Niečo mi aktualizuje. Stále to nie je hotové. S tým novším programom sa skrátka neviem dorozumieť. Neviem, či je taký darebný, alebo to dá skutočne toľko veľa roboty. Ak to nebude hotové do rána, tak sa musím nakontaktovať so synom, nech sa mi pripojí a pozrie na to. Jednoducho ma to sejenká. Čím modernejší program, tým viac problémov. Bojím sa vypnúť PC, keď píše že pracujeme na tom. To sa mi ešte za asi 20 rokov nestalo. Vŕŕŕ, vŕŕŕ, vŕŕŕ idem pokračovať v spaní.
Nandrolon
20.12.18,04:51
toto nie je v Kocúrkove, to je v Čadci....a robila to firma "A je to"!
Údajne tá zastávka ešte nie je "spustená", takže príjde firma, vyreže zvodidlá a zastávka sa spustí a bude funkčná. Aj tak sa čudujem, že načo ju tam dali, keďže v jej bezprostrednej blízkosti nič nie je, aj preto sú tam iba zvodidlá. Chyba bola ju tam vôbec osadzovať, ale išli voľby, takže sa sľubovali aj blbosti...
Vidím, že užívatelia FB na tom obrázku budú žiť asi celé Vianoce.
Nandrolon
20.12.18,05:04
toto nie je v Kocúrkove, to je v Čadci....a robila to firma "A je to"!
Je to nová zastávka, ktorú premiestnili kvôli odkloneniu dopravy, nakoľko časť cesty /odbočka na Milošovú/ je kvôli stavbe D3 uzatvorená.
Tá cesta slúžila niekoľko mesiacov iba ako úžitková cesta pre autá konkrétnych stavebných firiem /nechodila tam ani MHD, ani osobáky, bol tam zákaz/, takže tam v podstate okrem Čierňanky na jednej strane a 3 metrového plechového plotu na druhej strane nič nie je, preto tam z bezpečnostných dôvodov boli osadené po asfaltovaní aj zvodidlá.
Ešte dorazí firma, ktorá vyreže zvodidlá a zastávka bude plne funkčná.
Samozrejme, že to niekto okamžite nafotil a FB užívatelia sa budú na tom zrejme odbavovať celé Vianoce.
Nandrolon
20.12.18,05:55
Staré ale dobré. Kiež by ešte také zimy bývali ako v 90. rokoch, keď sme ako deti vyrábali na poliach snehové tunely, a skákali šípky z medze do záhona, pod medzou okolo 1,5m závej snehu.
https://www.youtube.com/watch?v=L-wi7lM0ulI
buchač
20.12.18,07:41
A toto tu...su ake flinty?!

A toto tu...su ake flinty?!
http://www.winchesterguns.com/products/rifles/model-1892/model-1892-current-products.html

Sa čudujem, že si z nejasných foto dovolíš tvrdiť, a to okamžite a s istotou, že o akú zbraň ide.

Tú "guľovnicu" zatiaľ neriešim...ale počkajme si na vyjadrenie polície.
Lebo ja mám za to, že ak by sa jednalo o ostrý kvér, tak to by nastali asi trocha iné fofry.
Ty si dal guľovničku...ja ti urvem XX airsoftiek.
Optiku už absolútne neriešim...tam je možností habadej, tam záleži len na rybine a montážach.

Tá winchestrovka môže byť kľudne aj henryovka.
https://www.henryusa.com/henry-rifles-and-shotguns/
...a z tej foto sa to rozhodne nedá určiť, o akého konkrétneho výrobcu z tých dvoch ide.

Síce by som sa v podstate vedel dopátrať k pointe...ale chce sa mi ? Na nejaké prkotiny nemienim míňať báááájty.
korela
20.12.18,09:22
Nandrolon, tá zastávka je aspoň reálna a niekomu sa môže v nečase zísť aj tak. Vždy lepšie ako čítať fiktívne príbehy, čo ešte podostávali aj ocenenia. To je trapas aj pre oceňujúcich.

Reportér nemeckého týždenníka Der Spiegel roky písal falošné články
https://www.aktuality.sk/clanok/652591/reporter-nemeckeho-tyzdennika-der-spiegel-roky-pisal-falosne-clanky/
Nandrolon
20.12.18,09:30
Nandrolon, tá zastávka je aspoň reálna a niekomu sa môže v nečase zísť aj tak. Vždy lepšie ako čítať fiktívne príbehy, čo ešte podostávali aj ocenenia. To je trapas aj pre oceňujúcich.

Reportér nemeckého týždenníka Der Spiegel roky písal falošné články
https://www.aktuality.sk/clanok/652591/reporter-nemeckeho-tyzdennika-der-spiegel-roky-pisal-falosne-clanky/
Je reálna a určite tam bude chodiť dosť ľudí. Lenže niekto ju schválne odfotil ešte "nedokončenú" aby sa mohol na FB na tom odbavovať.
korela
20.12.18,10:03
Nandrolon, tá zastávka je aspoň reálna a niekomu sa môže v nečase zísť aj tak. Vždy lepšie ako čítať fiktívne príbehy, čo ešte podostávali aj ocenenia. To je trapas aj pre oceňujúcich.

Reportér nemeckého týždenníka Der Spiegel roky písal falošné články
https://www.aktuality.sk/clanok/652591/reporter-nemeckeho-tyzdennika-der-spiegel-roky-pisal-falosne-clanky/
Je reálna a určite tam bude chodiť dosť ľudí. Lenže niekto ju schválne odfotil ešte "nedokončenú" aby sa mohol na FB na tom odbavovať.
Z toho nech si sever nič nerobí, tu je tiež dosť absurdností. A koľké sú ešte na ceste. :-)
alaya1
20.12.18,10:38
Potesilo - sneziiiiiiii
Nandrolon
20.12.18,10:43
afrikánka
20.12.18,11:16
SUTAK "Dnes 18:46 buchač: To je pravda, súhlasím. Lenže nemajú takú charizmu, nonšalantnosť ako ja. Oni sú len spodina z kanála, tá najspodnejšia.
---------------------------

Evanjelium podľa Matúša, kapitola 23
A sako, ko pes upre hazdela, ela tele dikhlo a sako ko pes tele dikhela, ela upre hazdlo.
(Mt 23,12)
korela
20.12.18,11:33
alaya1
20.12.18,11:34
lujza.j
20.12.18,11:37
Idiot...
alaya1
20.12.18,11:38
Idiot...
nemohol mat mikrospanok? Lebo inak to neviem pochopit...
Nandrolon
20.12.18,11:42
Trošku hlúpy názor.
Môj názor je taký, že mu proste sviečka ešte nezhasla, to je celé tajomstvo.
Ak si niekto myslí, že ľudia v drahých autách neumierajú, tak ho vopred ľutujem.
alaya1
20.12.18,11:44
Trošku hlúpy názor.
Môj názor je taký, že mu proste sviečka ešte nezhasla, to je celé tajomstvo.
Ak si niekto myslí, že ľudia v drahých autách neumierajú, tak ho vopred ľutujem.
teda toto je naozaj hlupy nazor.
Nandrolon
20.12.18,11:56
Doteraz som si myslel že si veriaca, mýlil som sa. Tvoj boh sa totiž volá Mamon.
Porovnávať autá v súvislosti s prežitím dokáže iba hlupák. Tu nie sme v laboratóriu, ale v reálnom živote. Ešte spomeň staré 15 ročné passaty, mercedesy, bmw, smart a čo ja viem čo ešte.
Zrejme máš BMW, buď opatrná, aby ťa smiešné a staré Polo nedalo do múky.
https://www.youtube.com/watch?v=Vwk3HJn5IGo
afrikánka
20.12.18,11:58
Trošku hlúpy názor
Ak si niekto myslí, že ľudia v drahých autách neumierajú, tak ho vopred ľutujem.
.
alaya1
20.12.18,11:59
Doteraz som si myslel že si veriaca, mýlil som sa. Tvoj boh sa totiž volá Mamon.
Porovnávať autá v súvislosti s prežitím dokáže iba hlupák. Tu nie sme v laboratóriu, ale v reálnom živote. Ešte spomeň staré 15 ročné passaty, mercedesy, bmw, smart a čo ja viem čo ešte.
Co do toho tahas Pana Boha. Napisal si svoj nazor, podla mna hlupost.

Moze byt rad, ze to prezil a bez nasledkov. Myslim aj tak, ze v skodovke, dacii a pod. by to bez nasledkov neostalo. O tom som pisala. Kazdy je za seba zodpovedny, este stastie, ze neublizil nikomu inemu. Tym koncim tuto plodnu debatu.
lujza.j
20.12.18,12:00
Kedze tu nie je ziadna-uplne ziadna disciplina na ceste....mikrospanok je to posledne co by ma napadlo....
Nandrolon
20.12.18,12:02
Doteraz som si myslel že si veriaca, mýlil som sa. Tvoj boh sa totiž volá Mamon.
Porovnávať autá v súvislosti s prežitím dokáže iba hlupák. Tu nie sme v laboratóriu, ale v reálnom živote. Ešte spomeň staré 15 ročné passaty, mercedesy, bmw, smart a čo ja viem čo ešte.
Co do toho tahas Pana Boha. Napisal si svoj nazor, podla mna hlupost.
Ja si myslím, že môj názor každý pochopil, okrem teba.
Ak máš umrieť, tak proste umrieš, ak nie, tak nie.