Tehla4
20.08.18,15:57
Pred mesiacom som si z Aliexpresu objednal tovar, vyplnil adresu a všetko, čo to odo mňa pýtalo, peniaze pri platbe na účet odišli ale žiaden potvrdzujúci e-mail neprišiel a tovar dodnes taktiež nie. Nebol som zaregistrovaný užívateľ, všetky údaje som si vyplnil sám. Celé to znie naivne, ale mám šancu na to, že tovar ešte príde?
Chobot
20.08.18,23:49
Áno, je šanca. Niekedy doprava z Číny trvá aj 6 týždňov.

Skús napísať predajcovi, aby preveril adresu doručenia. Na týchto portáloch predajcovia dbajú na svoje hodnotenie. Ak ti tovar nepríde, je dosť možné, že ti radšej vráti peniaze, ako keby si mu mal dať zlé hodnotenie.
Matuss36
17.01.19,07:25
Tak mne neprišiel ani tovar a keď som ich kontaktoval tak sa mi neozvali. Proste spoľahlivosŤ, takže som si vyhodil peniaze len tak
ivka70
17.01.19,07:30
a dal si spor? ali ti vrati peniaze, ked nie je dorucene ... mne prisiel len rozmerovo iny vyrobok a napisali mi po spore, ze nemusim nic vracat a refunduju mi zaplatene v plnej vyske ....
Chobot
17.01.19,08:58
Asi to nebolo cez Aliexpres. Aliexpres aj eBay dbajú na spokojnosť zákazníka. Stačí že niečo reklamuješ, tak ti dajú hneď zľavu alebo pri nedoručení ti vrátia peniaze. eBay dokonca má poistenie nedoručenia. Ak otvoríš tzv. "dispute", a dodávateľ potvrdí, že tovar poslal, tak ti to poistenie refunduje.

A že a ti neozvali - kto sa ti neozval? Koho si vôbec kontaktoval? Predajcu?
Matuss36
05.02.19,08:42
Ano bolo cez ALiexpress. Keď už chýbalo pár dní tak som kontaktoval predajcu a on sa mi vobec neozval späť. potom som dal aj dispute a nič. Už som sa s tým netrápil bolo to len cez dolár, takže som neriešil.