Mila123
20.08.18,21:44
Dobrý deň,


zamestnanec nastupuje do zamestnania po MD (nástup na MD bol 27 01 2018 - 21 09 2018- 34 týždňov), ale bude pracovať iba Po- Št po 5 hodín ale každé dva týždne a dva týždne nepracuje t.j. manžel je opatrovateľ v AT a pracuje v 2- týždňových intervaloch, manželka pracuje keď je manžel doma na SK.
Ako mám prepočítať dovolenku za rok 2018? zamestnanec má 28 rokov veku.
Je takéto zamestnanie možné? pretože 2 týždne bude mať odpracované po 20 hodín a 2 týždne bude mať "voľno". Zadala som otázku aj pre fi Kros (Olymp), no poverená pracovníčka mi nevedela dať fundovanú odpoveď.
Ďakujem

rezultát:
zamestnanie je takto možné, stačí dohoda o zmene prac. zmluvy, s rozpisom pracovných zmien zamestnanca (rozpis je dobré urobiť, aby bolo jasné kedy má pracovať a kedy nie)
a prepočet dovolenky?
je to nerovnomerne rozvrhnutý prac. čas, teda vzorec:
Pri výpočte dovolenky určovanej v pracovných dňoch je potrebné zistiť priemerný počet pracovných dní pripadajúcich v kalendárnom roku podľa rozvrhu pracovných zmien zamestnanca na jeden týždeň. Tento počet sa vynásobí počtom týždňov – výmerou dovolenky, na ktorú má zamestnanec nárok, a výsledok je celkový počet pracovných dní, ktorý zamestnancovi prislúcha z titulu dovolenky.

Nárok na dovolenku pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase sa vypočíta podľa tohto vzorca:

X / Y = Z
Z x V = N

Vysvetlivky:

X – počet odpracovaných zmien, ktoré podľa harmonogramu pripadajú na zamestnanca v kalendárnom roku

Y – počet týždňov v kalendárnom roku

Z – počet pracovných dní pripadajúci priemerne na jeden týždeň dovolenky

V – výmera dovolenky, počet týždňov dovolenky, na ktorú má zamestnanec v zmysle Zákonníka práce nárok

N – počet dní dovolenky, na ktorú vznikne zamestnancovi nárok
veronikasad
20.08.18,22:24
Nebude lepsie čerpať rodicovsku dovolenku a popri nej pracovať na dohodu o pracovnej cinnosti? V pripade prace na dohodu sa jej dovolenka za rok 2018 nebude kratit.Ak uzatvorite dodatok k pracovnej zmluve, treba predtym vycerpat pomernú časť dovolenky za obdobie MD
Mila123
21.08.18,06:42
nemôže to byť dohoda, predsa pracuje 20 hodín týždenne, na pôvodnej zmluve bola fyzioterapeutom a na dohode bude rehabilitačným pracovníkom??? nemožné , inak som aj nad tým uvažovala, ale nedá sa....
ivka70
21.08.18,06:45
moze to byt dohoda, lebo priemerne na tyzden to vyjde 10 hodin
Mila123
21.08.18,08:42
nie je pravda, Ivka, v priemere sa pracuje iba na DoBPŠ, nie v DoPČ.....
Mila123
21.08.18,08:54
podľa § 228 a, ods. 1 , ZP platí....
Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať pracovnú činnosť v rozsahu najviac 10 hodín týždenne.
nikde nie je uvedené, že v priemere.....
a tá fyzioterapeutka a rehabilitačný pracovník je to isté zamestnanie.....
veronikasad
21.08.18,10:33
Prepac, zle som pozerala. Videla som pondelok a štvrtok 2*5h
Mila123
21.08.18,11:09
Veronika, v pohode
veronikasad
21.08.18,11:13
K cerpaniu plati to vo som napisala vyssie. Pomernu cast za obdobie MD treba vycerpat pred zmenou uvazku.
Mila123
21.08.18,11:16
Veronika je na toto odvolávka v ZP?
veronikasad
21.08.18,11:20
Nie je, ale poskodis zamestnanca ked mu budes platit náhradu 5 hod.denne
Mila123
21.08.18,11:22
toto rozhodnutie nechám na konateľke, ďakujem