Sylvia 221
29.08.18,08:07
Syn prepadol v dvoch rocnikoch,v šiesto a tento rok v siedmom.Neprešiel kvoli dejepisu.Neviem ako vlastne ukonci základnú školu aby sa mohol uchádzať o miesto na nejakonm učilišti.Aké sú podmienky prijatia?Som zúfalá chcem mu pomoct nech má nejaký papier v ruke,
alaya1
29.08.18,10:36
Zakladnu skolsku dochadzku ukonci v nizsom rocniku. Vychovny poradca na skole, by mu mal pomoct najst skolu, kde by mohol dalej studovat ak ma zaujem pokracovat v studiu.
Onko
29.08.18,12:57
No hlavne by si mala chcieť, nech niečo vie, nech si nájde robotu a uživí sa, nie nech má papier. Z papiera sa nikto nenaje, pokiaľ nevlastní papierne.
Terezia13
29.08.18,18:48
rodič by mal sám zvážiť, pretože najlepšie pozná schopnosti svojho dieťaťa, či je to dieťa schopné ďalšieho učenia, rodič vie posúdiť, či je také ohodnotenie kvôli zaujatosti pedagóga - v tom prípade by som ho iste navštívila a konzultovala, poradila sa, podľa postoja učiteľa by som išla aj ja riaditeľom školy ALE! podmienka je, že to dieťa nie je na prepadnutie podľa skutočných vedomostí, potom ho netlačiť kvôli papieru do akéhokoľvek ďalšieho štúdia, myslím si, že dnes sú možnosti nájsť si - je pravda menej platenú prácu - ale takú, aby ju dokázalo zvládnuť