ladislav61
29.08.18,10:31
Akým spôsobom sa viem nakontaktovať na redaktorov relácie "Občan za dverami". Mám problém s nehnuteľnosťou, ktorý sa právnicky rieši už veľmi dlho a chcel by som ho riešiť mediálne.
misoft
29.08.18,08:42
mareko
29.08.18,09:05
Ja som sa spojila prostredníctvo e mailovej komunikácie. Napíš e mail, popíš svoj problém a odošli aj s prípadnými kópiami podkladov. Ak budeš mať šťastie a tvoj problém zaujme niektorého z redaktorov, tak si ťa vyberie a ohlási sa ti. Ďalšia komunikácia prebiehala telefonicky. S redaktorkou sme si dohodli, aké podklady treba ešte pripraviť a dohodli termín návštevy. Prišla redaktorka s kameramanom, a po necelých dvoch hodinkách bolo natočené :) . Medzi prvým kontaktom a natáčaním si ešte pozisťovala niektoré veci aj z druhej strany pre objektivitu. Tu máš kontakt: obcanzadverami@rtvs.sk
veronikasad
29.08.18,09:09
Medializacia pomohla vyriešiť tvoj problém?
mareko
29.08.18,09:19
Áno, mne sa problém vyriešil, no na pokračovaní neserióznych praktík firmy sa nezmenilo a nevyriešilo nič :( Nepomohla SOI - ka, zjavne tam mali dakoho veľmi blízkeho. Nedostali ani len pokutu, jediné čo SOI robila, vždy keď som sa informovala, tak mi napísali, že poslali predvolanie aj s náhradným termínom a objekt sa nedostavil. Takto sa to opakoval cca každé dva-tri mesiace (ako som sa informovala) cca dva roky. Firma sa po tomto čase preregistrovala zo Žiliny do BB, aby spadali pod iný kraj a mali pokoj ;) ..také Slovenské...
vicktor
30.08.18,06:14
Chod do Mlynskej doliny (pre pamatnikov Osmolovova), na vratnici sa opytaj kde sedia a cakaj za dverami. Oni tie dvere po case otvoria a mas vyhrate.
:)
vicktor
30.08.18,06:16
Ktosi frustrovany dal neuzitocne... rozum ostava stat.
misoft
30.08.18,06:18
Nerieš :D.... musí byť predsa i oponent....
misoft
30.08.18,06:19
A keď sa otvoria a niekto vyjde, tak povie "kolega....." :D