martuli
29.08.18,13:45
Zdravím, kto mi poradí, nefunguje mi prepojenie Huawei P9 lite mini s pc cez kábel. Vôbec mi ho nenájde a v nastaveniach mobilu nemôžem nájsť položku pripojiť cez USB kabel v nastaveniach táto ponuka chýba. Ďakujem.
buchač
29.08.18,11:57
Postup

- vlozit kabel do pc
- vlozit druhy koniec kabla do hujaveja
- v mobile stiahnut obrazovku dole..na upozornenia
- objavi sa ponuka...obrazky a subory
- kliknut na subory
- otvorit v pc ...moj pc
- mala by sa objavit ikonka pod nejakym nazvom
- otvoris a si v mobile

Podotykam, ze tento postup treba obcas zopakovat...
martuli
29.08.18,12:14
asi som málo chápavá, ale nejde to. po kliknutí na súbory sa mi objavia možnosti: obrázky, zvuk, videá, archívy, dokumenty, aplikácie, stiahnutésúbory a poožka pamäť telefónu nič viac.
buchač
29.08.18,14:12
Nie je jasne, co vlastne chces. Ak pracovat na pc s tym, ze udaje sa budu okamzite davat do mobilu...tak to veru nepojde.
Ja mam P9 Lite.
Stahujem len obrazky do ntb, sak ine nepotrebujem. No ak som pripojeny, tak cez pc ani len foto nejde otocit.
Mobil predsa ide na Android a pc na Win.
Vsetko je o skusani, takze hajde do toho preklikavania sa.
mr.dred
29.08.18,18:05
Do telefonu si stiahni WIFI TRANSFER a do PC program IPMSG for Win32 a môžeš prenášať čo chceš...cez WiFinu
martuli
30.08.18,07:14
Išlo mi o prenos súborov cez usb kábel z mobilu do pc a naopak. Škoda, ďalšie vec, na ktorú som prišla až po zakúpení mobilu, doteraz mi to šlapalo na všetkých bez problémov, asi to budem riešiť cez sd kartu, aj to ma dosť vytočilo, že je síce duálny, ale buď druhá sim karta, alebo sd karta. Škoda. Ďakujem
misoft
30.08.18,07:17
No veď je duálny.... akurát máš na výber - buď dve SIM, alebo jedna SIM a jedna SD - teda dve možnosti :D:D:D