marleau
05.09.18,20:27
Kamarátka sa vydáva a idem sa kuknúť pred kostol na svadbu. Mám jej niečo priniesť? Pravdepodobne sa s ňou priamo nestretnem, len na diaľku pozdravím, ale s jej rodičmi asi chvíľku budem. Môžem alebo mám jej niečo priniesť alebo sa to nerobí takto? Ak áno, čo priniesť ako dar/ček?
Tweety
05.09.18,18:29
Ak nie si pozvaný k svadobnému stolu a ideš len pred kostol , potom stačí krásna kytica kvetov.
Dáša_
05.09.18,18:32
Bola som takto 2x posledný polrok. Prvý krát sme niesli kvety a nevesta ich mala kopec a nejak sa to len tak zhrčilo. Druhá nevesta mala dohodnute s kvetinárstvom, ze kto chce, zaplatí v kvetinárstve a oni danú sumu budu postupne tuším každý mesiac posielať jednu kyticu až kým sa suma nevyčerpá. Neviem, ktorá možnosť je lepšia.

No a ja osobne som obom párom venoval knihu 5 jazykov lásky. Považujem ju za veľmi dobrú a má čo povedať všetkým, čo svoj vzťah chcú brať vážne. Ale je mi jasné, že tento darček sa nepáči všetkým.

A aby som nezabudla, na mieste sme vždy odovzdali aj svadobné pozdravy, telegramy.
buchač
05.09.18,18:43
Neuzitocne....
Tweety
05.09.18,18:44
Tak daj .
veronikasad
05.09.18,18:44
Preco neuzitocne?
buchač
05.09.18,18:51
Marleu ide len pred kostol predsa.
Nevestu pozdravi zdialky.

Ako jej teda odovzda kyticu ?
Hodi ju ?

...a davat rodicom sprostredkovane kyticu ?
Ti maju ine problemy a povinnosti.

Hratulovat sa da aj inak a aj neskor.
Tweety
05.09.18,18:52
Nevie ešte, či sa s ňou nestretne. A aj pred kostolom sa dá blahoželať, to len k tomu tvojmu predsa, neviem, čo si tým chcel ale aj tam sa mladomanželom blahoželá.
veronikasad
05.09.18,18:54
Myslela som, ze chces navrhnut namiesto kytice balicek granul pre psi utulok...Uz som o takej svadbe pocula
buchač
05.09.18,18:56
Negativa prevladaju nad optimizmom.

Kupi kyticu...nie par smesnych klincekov, ale zaivestuje par 10tok €.
Ak stretne...odovzda...no problém.
Ak nie, tak moze venovat niekomu inemu .... a love v podstate vyhodil.
Jarka 1
05.09.18,19:06
To čo má byť? ... že: Kamarátka sa vydáva a idem sa kuknúť pred kostol na svadbu. Mám jej niečo priniesť? Pravdepodobne sa s ňou priamo nestretnem, len na diaľku pozdravím ....

Ak idem kuknúť pred kostol kamarátku, ktorá sa vydáva, tak tam idem nie ako Kelišová, ale s cieľom popriať jej k tomuto krásnemu dňu. Tak sa po obrade postavím do radu gratulantov a úprimne, z celého srdca jej poprajem to, čo sa praje kamarátke. Nejaký kvietok úplne postačí, netreba žiadnu honosnú kyticu. Teba ako gratulanta si bude dlho pamätať. To akú kyticu si priniesla nebude ani vedieť ... v tej rýchlosti.
veronikasad
05.09.18,19:10
Mozno je to byvala frajerka...
vicktor
06.09.18,07:16
Ty si jedina kamaratka? Nebude vas tam viac? Neopytas sa dalsich co zamyslaju?
Pochybujem ze volakto pride len okuknut zdialky bez gratulacie. A kto bude gratulovat, urcite s kytickou.
veronikasad
06.09.18,08:26
marleau je muž
pavol54
06.09.18,10:48
telegramy? To ešte funguje?
vicktor
06.09.18,11:46
Podla otazky na zivotny problem sa mi nezdalo ze muz ci chlap (s velkym CH).