kam 2
07.09.18,14:49
som odhlaseny zo socialnej poistovne s tym, ze som nezamestnany. Dokedy mi je byvaly zamestnavatel povinny poslat vypoved?ivka porusenie pracovnej disciplyny od 9.6.2018ma prepustaju a na socialke som odhlaseny od 31.8.2018 a vypoved nemam dorucenu .Vsetko som zistoval cez inspektorat prace v Trnave a jedna sa o firmu GEFKO SLOVAKIA pracovna pozicia je v PSA-TRNAVA je tam bordel prava ruka nevie co robi lava.Ak sa niekto pyta co som robil v juli a auguste tak som bol na PN a potom som chodil na personalne aby mi konecne dali tu vypoved nech nepravoplatnost mozem napadnut na sude a stale len vyhovorky a najskor som mal dovolenku a potom mi pisali ABSENCIU a hlavne ze vjuli mi telefonovali ze mi davaju vypoved pre hrubeporusenie pracovnej disciplyni
ivka70
07.09.18,12:57
Vypoved? ved tu ti uz musel dorucit, ako inak by si mohol byt uz nezamestnany? aky bol dovod vypovede a ako si ju dostal? nema si nahodou PP na dobu urcitu?
Tweety
07.09.18,13:00
PP končí až uplynutím VD, ktorá začne plynúť od 1. dňa nasledujúceho mesiaca po mesiaci, v ktorom bola výpoveď doručená. Ak si nič neprevzal, VD ani nezačala, a teda ani nemohol skončiť PP. Odhlásenỷ z poistení môžeš byť skončením PP.
veronikasad
07.09.18,13:49
Dovod skoncenia pracovneho pomeru?
ivka70
08.09.18,05:52
Toto je tvoj pripad? Co si robil v juli a auguste?
"Pracoval som v gefku slovakia v PSA-TRNAVA dna 9.6.2018 mi ostraha odobrala vstupku s tym ze neopravnene odnasam odpadove drevo zhruba 8 kilov.Zamestnavatel mi to dovolil ustne ze nakolko sa jedna o tak male mnozstvo neteba pisomne povolenie.Nasledne mi zamestnavatel ustne oznamil ze som porusil pracovnu disciplynu nakolko mi bola odobrata vstupka.Dna 31.8.2018 mna zamestnavatel odhlasil zo socialnej poistovni co som zistil az 6.9.2018 .Bol postup zamestnavatela spravny dodnes nemam v rukach platnu vypoved a mam proglem s prihlasenim na urade prace."
kopretinka
08.09.18,10:23
neupravuj pôvodný príspevok,odpovedaj do komentára tomu,kto sa ťa pýta.