Robert Pekar
11.09.18,13:54
Dobrý deň,
mám priradenú mailovú doménu (alebo ako sa to volá...) a pod ňou nastavených niekoľko mailov.

Napr.:
office@xy.sk
jozef@xy.sk
peter@xy.sk
...atď

dá sa to nejako nastaviť tak, aby každý mail, ktorý príde do jednotlivých schránok bol automaticky po prijatí presmerovaný do jednej schránky napr.: vsetky@xy.sk? Mám outlook 2016 a chcem mať nastavené jedno konto, do ktorého budú chodiť automaticky všetky maily z tých adries. Nechcem tam mať nastavené všetky kontá. Chcem, aby všetky maily automaticky chodili do jednej adresy.
bodliak
11.09.18,12:57
To sa robí na strane xy servra. Máš nad ním kontrolu ?
bodliak
11.09.18,12:58
gmail aj outlook umožňuje tie schránky vyberať, to by musel všetky manuálne konfigurovať...
misoft
11.09.18,13:25
Treba si uvedomiť jeden fakt. Každá e-mailová schránka je SAMOSTATNÁ - t.z. že nastavenie jednej schránky neovplyvňuje nastavenie druhej schránky (aj keby sa k nim pristupovalo z jedného prehliadača, poštového servera).
Je to podobné skrini, ktorá má kopu zásuvok, síce v jednej skrini, ale každá zásuvka má iný obsah, iné pravidlá. Takže ak chceš, aby e-maily zo všetkých schránok sa zhromažďovali v jednej - každú jednu musíš nastaviť tak, aby zároveň preposielala na spoločný e-mail. Automaticky sa to nikdy nenastavuje. Všetky nastavenia schránok sa ukladajú aj na poštovom serveri pre každú schránku osobitne.
bodliak
11.09.18,15:34
Keby mal mail server pod kontrolou, mohli by byť všetky tie maily iba aliasmi jedneho (vsetky@...), a je po probleme.
Ing. Ľubomír Janoška
11.09.18,16:18
Všetko závisí od toho, aké máš práva na nastavovanie mailových účtov na serveri.
Ja sa napríklad prihlásim na server a na každom konte môžem nastaviť autoforward. Takisto na každom konte môžem nastaviť automatickú odpoveď.
Robert Pekar
11.09.18,18:12
Super, toto bude ešte iná sranda. Nie je to môj mail. Kamarát ma firmu a chce si nechať preposielať všetky maily na svoj...ale keď tak pozerám, bude ešte veselo.
Ing. Ľubomír Janoška
11.09.18,18:14
Treba začať od korešpondencie s providerom - predpokladám, že posiela klientom nejaké "návody na použitie". Tam sa dozvie, ako sa dostať na server a potom nasleduje metóda pokusov a omylov.
misoft
12.09.18,05:36
Ak ho však nemá - ostáva len horný spôsob...
colibri
28.02.21,17:19
niekto tie - zrejme firemné - emaily vytvoril a má k nim heslá a ten niekto musí do každého toho emailu vojsť a nastaviť preposielanie kópií prichádzajúcich (ale dá sa aj odchádzajúcich) emailov, ako píše misoft - ale to si zas môže dotyčný zmeniť kedy bude chcieť :)
veronikasad
28.02.21,17:32
colibri, reaguješ na tému viac ako dva roky starú ...