Sinkl
12.09.18,16:18
Poprosím Vás skúsených o pomoc. Mám laptop s win7 - nikdy som s tým nemala problém, ale posledný čas ma stále odhlási aj pri krátkej nečinnosti od internetu. Príklad: robím na PC - niekto zazvoní - odbehnem od PC na 5 -10 min a internet sa sám odhlási. Musím ho zasa manuálne prihlásiť. Mám nastavené automatické prihlasovanie ale ide mi skôr o to, aby ma neodhlasovalo - aby som ostala prihlásená.
Ďakujem vopred krásne.
vicktor
12.09.18,14:51
skor pojde o vypadok signalu nez "nastavenie"
Sinkl
12.09.18,15:59
na jednom notebooku dell to nerobí a na druhom Lenovo to robí a potom dosť dlho trvá kým sa prihlási. Môže to byť sieťovou kartou?
misoft
12.09.18,16:09
Správa napájania!
Pripojenie cez WiFi na domácu sieť?
Klik na ikonku baterky vpravo dolu PTM - Možnosti napájania (1) - pri profile Zmeniť nastavenie plánu (2) - Zmeniť rozšírené nastavenia napájania (3) - Nastavenia adaptéra bezdrôtového pripojenia - tam si nastaviť potrebné (4) - ak je max. úspora - adaptér sa po cca 5 min. nečinnosti vypne (i keď bude prehliadač stále otvorený)
misoft
12.09.18,19:10
Po "vypnutí" sieťová karta načítava konfiguráciu - preto je možno i to zdržanie.
Sinkl
14.09.18,05:38
Ďakujem veľmi krásne za pomoc - prenastavila som to a už ma neodhlasuje - pomohlo to. :-)