Mino260
17.09.18,09:06
Tento rok v apríli som kúpil byt v novostavbe v ktorom ešte nik nebýval. Kúpa prebehla v apríli 2018 a dnes je už September 2018. Neviete mi poradiť niekto prečo mi správca bytového domu ešte nevystavil rozpis preddavkov za služby spojené s užívaním bytu. Čo tým sleduje alebo v čom môže byť problém. V byte zatiaľ nebývam kedže to je holobyt a dorábať ho budem o rok. Možno som len schizofrenik ale znervóznuje ma to.
Bytovka je do 3/4 uz obsadená novými majitelmi a správca má viaceré budovy na starosti takže nieje nováčik v tomto.
Skolaudované to bolo 2011. Volal som správcovi 2 týždne dozadu a povedal že vystaví do týždňa aj keď to isté sľuboval už v júni. Mimochodom niektorý tam bývajú už od kolaudácie.
Za radu ďakujem
Chobot
17.09.18,09:26
A iní ľudia tam už bývajú? Je dom skolaudovaný?

Nie je jednoduchšie zdvihnúť mobil a zavolať správcovi? Možno len jednoducho pri tom množstve nových vlastníkov ti zabudol vystaviť zálohový predpis. Kým si napísal príspevok a kým budeme špekulovať nad možnou príčinou, prečo nemáš zálohový predpis, by si to už od správcu vedel.
Mino260
17.09.18,13:35
Skolaudované 2011 a volal som správcovi 2 týždne dozadu a povedal že vystaví do týždňa aj keď to isté sľuboval už v júni. Mimochodom niektorý tam bývajú už od kolaudácie.
vicktor
17.09.18,13:42
Kolaudcia v roku 2011 a po 7 rokoch je dom obsadeny na 3/4...?
Mino260
17.09.18,13:46
Áno doteraz bol byt v tej bytovke drahý na to v akej lokalite sa nachádzal. Ale ceny iných starých panelákových bytov dobehly cenou túto novostavbu takže som kúpil novy samozrejme.
vicktor
17.09.18,14:15
Opytaj sa susedov kolko oni platia a odkladaj si taku sumu nabok. Pride rocne zuctovanie, tak nech si pripraveny.