kasiopeja01
18.09.18,11:18
Prosím vás vie mi niekto poradiť. Sme spoločnosť, ktorá distribuuje zdravotnícke prostriedky pre zubárov. V poslednom čase volajú doktori z Čiech s požiadavkou o vydanie presnej dokumentácie o tom ako je tovar skladovaný a prevážaný. Jedna doktorka vraj dostala pokutu zo SUKL, ze nemala od prepravcu potvrdenie o prepravných podmienkach. Tieto podmienky sú z našej strany dodržiavané, a v zmluve s prepravcom je zahrnuté aj dodržanie z jeho strany. Ale všetci poznáme niektorých kuriérov a ich správanie. Máte s tým niekto skúsenosti? Na koľko je prepravca povinný dať príjemcovi podrobný popis prepravných podmienok? A je to naozaj pravda, že v Čechách to od lekárov vyžadujú? Písala som svoj dotaz aj priamo na SUKL, bohužiaľ som nedostala žiadnu odpoveď. Jedná sa o tovar, ktorý má bežnú teplotu skladovania cca do 25°C. Jeden balík sa nám vrátil, lebo doktorka mala pocit, že v aute je aspoň 30 stupňov a keďže šofér nemal teplotný záznam prepravy, tak ho odmietla prebrať. Za tu Vašu vopred Ďakujem
ivka70
18.09.18,09:55
Tu mas v dokumente vsetky pravne predpisy, ktorymi sa musia podla SUKL v CZ riadit. Ak tam chces dodavat, musis dodavat v sulade s ich platnou legislativou. Prepravcov si musite zazmluvnit tak, aby boli schopni dodrzat legislativne podmienky aj ich preukazat.

http://www.sukl.cz/file/67227_1_1/download/
kasiopeja01
18.09.18,11:52
Dakujem za odpoved, my sme firma registrovaná aj v Čechách a všetky produkty sú registrované ako v RZPRO tak SUKL. Lekárom posielame tovar, ktorý si objednaju napr. cez internetovy obchod. Vacsie balicky idu cez kuriera a mensie cez slovensku postu. Ide napriklad o blombovaci material, kefky a zubne pasty.
ivka70
18.09.18,12:47
Potom musite vediet, co mate dodrziavat.
Ked som citala tie materialy, nemyslim si, ze mozete postu ci beznych kurierov vyuzivat.