monibo
16.08.06,18:21
Chcela by som Vás poprosiť o radu. Moja sestra pracuje v Taliansku a jej zamestnávateľ by chcel začať podnikať na Slovensku. Malo by ísť o nejaký denný aj nočný bar. Vedeli by ste mi poradiť kde by som mohla zistiť čo všetko je potrebné na Slovensku vybaviť? Ďakujem!
monibo
17.08.06,06:25
Nenájde sa nikto, kto by mi vedel poradiť?
monibo
21.08.06,14:31
Prosím Vás neviete mi aspoň doporučiť nejakú stránku kde by som to mohla nájsť?
Davor
21.08.06,17:44
Ak mas v rodine niekoho kto robi v advokatskej kancelarii tak sa treba jeho spytat. Kamos ked robil u advokata tak zakladal s.r.o. cky pre cudzincov. Co sa tyka nocneho baru atd. uz sa tu na porade nieco preprieralo, ale neviem kde presne. Osobne ale neviem nijako poradit. Treba asi skusit sa opytat na Zivnostenskom urade oni by tiez vedeli poradit ako je to s cudzincami a ich podnikanim v SR.
Braňo
21.08.06,17:53
Zrejme založí s.r.o., ktorá bude vlastniť ten bar.S.r.o. by mala mať predmet podnikania maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností a reštauračné služby a pod. Bude musieť si dať schváliť otváracie hodiny na miestnom mestskom úrade, povolenie od "hygienikov". Zároveň musí poveriť nejakú zodpovednú osobu, resp. zodpovedného vedúceho.
lenkak
21.08.06,17:56
monibo
22.08.06,13:42
Ďakujem Vám veľmi pekne za rady a hlavne za ochotu.