mariadaniela
19.09.18,10:05
môjmu priatelovi som spravil službu lebo ako barmanovi mu chýbal plat na kúpu cez liezing ja som dal svoj plat a je to na moje meno ale viac s autom som nič nemal celé ho splácal 4 roky môj kamoš ale ja som dlžný VŠZP a exekútor zablokoval auto ešte ked sa platilo liezingovke asi ešte 4 mesiace ja splácam dlh a poprosil som exekútora že auto nie je moje že celé ho platil kamarát chodil s nim aj na opravy skrátka všetko aj v liezingovke vedia ako to bolo aj v Bazári on má všetky šeky za 4 roky čo posielal do banky prosím ako mi odblokujú auto ja vyplatím dlh v sociálnej a aj splácam len on potrebuje auto je to jeho život do práce a stará sa o matku kde prichádzal za nou každé 2 týždne na 3 dni prosím poradte a pomôžte Peter
ivka70
19.09.18,08:12
Prosit mozes, zakon nepusti.
Na papieri je auto tvoje, exekutora ani lizingovku nezaujima, kto ho realne platil.
Vyplat dlh, poplatky exekutorovi a on auto uvolni.

Dovtedy nemas ziadny argument na to, aby ho exekutor uvolnil.
Kamarat doplatil na doveru k tebe a tvoju nezodpovednost k vlastnym podlznostiam. V podstate ste tak trochu obaja "obabrali" lizingovku.
Chobot
19.09.18,10:49
Jedine vyplatiť dlhy voči VšZP a poplatky exekútorovi, Potom exekútor uvoľní auto.
bodliak
19.09.18,11:01
Tak teraz môže barman pomôcť tebe vyplatiť dlh. Na revanš...