kopretinka
19.09.18,11:51
mám nový mobil,nie sú na ňom ovládacie ikonky,ako na priloženom obr.-vyznačené červenou,mám len to tlačítko v strede.Ak niečo rozkliknem,neviem sa vrátiť o 1 krok späť.To stredné tlačítko ma vráti na základnú obrazovku.Neviem v nastaveniach nájsť,ako nastaviť,aby som tam mala tie tri ikonky.
Dáša_
19.09.18,10:19
ja mám síce iný, ale tiež tam nie sú tie ikony. Iba ich treba "nahmatať" Neviem to lepšie napísať. Ale proste priložiť prst k miestu, kde by mali byť a cítim pod ním taký pohyb, či jak to nazvať. Proste že sa chylil a poslúchol ma. Skús. Možno to je aj na tvojom tak
buchač
19.09.18,11:35
Chod na fony.sk
Vyhladaj si svoj telefon...je tam recenzia. Je tam aj to, ako na to ovladanie.

Ak som dobre ppchopil, tak sa robi nejake potiahnutie zprava dolava.
Zeby na sppdnej liste...alebo celou strankou...to je uz len o vyskusani.
ivka70
19.09.18,12:27
Staci v nastavenia pozriet, ci mas zapnuty Navigacny dok, len neviem, od ktorej verzie Android to je v nastaveniach.
Aku tam mas verziu Android ty?

Kazdopadne by som skor ako cokolvek ostatne, stiahla vsetky dostupne aktualizacie systemu.
Niektore verzie (a moze to byt ta nainstalovana od vyrobcu), mali problem, ktory opravili aktualizacie kratko na to vydane.
misoft
19.09.18,12:32
Niekedy stačí potiahnuť od dolného okraja mobilu po obrazovke a ponuka vyskočí.
kopretinka
19.09.18,19:47
včera sa stiahli všetky aktualizácie :-(
kopretinka
19.09.18,20:08
čítala som to ped tým,ako som sem dala otázku....
"Lenovo dokonca neostalo iba pri využití pre zabezpečenie a dotykovú plochu možno používať aj namiesto trojice softvérových tlačidiel na displeji. Je len na vás, ktorý typ ovládania si zvolíte. Ak vás zláka dotyková plocha tlačidla, ťuknutím sa budete vracať na domácu obrazovku, potiahnutie prsta sprava doľava predstavuje krok späť a potiahnutím v opačnom smere sa dostanete k zoznamu naposledy spustených aplikácií. Je to najmä o zvyku. Mne zo začiatku tieto ťahy do strán veľmi nešli, a tak som skončil pri klasickej trojici na displeji."
Nefunguje mi to sprava-doľava,ale hlavne mi ide o to,že ten autor recenzie píše,že si vybral z nastavení klasickú trojicu.Ale kde si to mám vybrať,a nastaviť,to som nezistila,nič také v nastaveniach nie je.
kopretinka
19.09.18,20:10
neviem,čo je navigačný dok,nič také som nenašla
kopretinka
19.09.18,20:11
to som skúšala,ale nefunguje to
kopretinka
19.09.18,20:11
vyskakuje mi ponuka nainštalovaných aplikácií