amriel
20.09.18,09:26
Firma má dlhodobo vážne problémy, tak ponúkajú náhradnú prácu takzvanú výpomoc pre iné externé firmy na dobu 12 mesiacov, s tým, že sa potom vrátime nazad do materskej firmy. Súhlasil som o preradení na 12 mesiacov do externej firmy za určitých podmienok, ktoré sme riešili ústne na pohovore. Tie podmienky vôbec neboli dodržané - išlo o zmennosť, kolektívne cestovanie, typ obrábacích strojov. Čiže namiesto 12 hod. zmien ma dali na 8 hod., dostal som iný stroj ako sme boli dohodnutí, musel som denne sám cestovať takmer 100 km,... Po 2 týždňoch ma to prestalo baviť, tak som zavolal do materskej firmy, že nesúhlasím s tou náhradnou prácou, že poprosím o skončenie pracovného pomeru. Pani z personálneho mi povedala, že nemám nárok na odstupné. Vo firme som pracoval 4 roky a zmluva bola na dobu neurčitú.
ivka70
20.09.18,07:34
Podla mna preto, ze si nahradnu pracu prijal a teraz chces ukoncit PP, cize chces ho ukoncit ty. Prijal si tu pracu bez toho, aby si mal zmluvne podchytene podmienky, o ktorych si ustne rokoval. Zial, plato to, co je na papieri, to co tam nemas a co si ai len ustne dohodol aj napriek tomu ,ze to nie je dodrzane, nie je dovodom na skoncenie prace.

Cize ukoncit PP mozes len vypovedou zo strany zamestnanca alebo dohodou bez udania dovodu, ani pri jednom vsak narok na odstupne nevznika.
Zamestnavatel nema najblizsich 12 mesiacov dovod dat ti vypoved, pracu ti zabezpecil.
amriel
20.09.18,10:20
ďakujem za odpoveď.