apsgroup
17.08.06,06:18
Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem
Jara
17.08.06,05:09
Asi to má nejaký účinok, keď to poradila odborníčka... Neviem koľko máš rokov, ale odskúšala si aj iné menej drastické spôsoby a finančne nenáročnejšie? Nestačí nejaký peeling? Napr. z doma pripravených surovín, prípadne z oriflame alebo z avonu. Nemôžu ti začať napr. praskať cievky? No rozmyslela by som si to, tiež zvyknem mať v lete mastnú, ale stačilo mi v lete nekrémovať a čistiť pleťovou vodou, čo mi vysušovalo pokožku. V zime mám opačnáý problém.
4326
17.08.06,06:19
Mam tiež mastnu pleť. Používala som krem od spoločnosti Scheller - ananásovy. Ten už ale nemôžem nikde zohnať. Takže som presedlala na Vichy a môžem odporučit Normader - pomáha aj na vyražky. Je to sice drahšia zaležitosť ale oplati sa. A aj peeling maju vynikajúci.
Gabi03
17.08.06,06:26
Ja používam radu Pure od Garnier. Nie je to ako Vichy, ale je to lacnejšie.
Barbora.B
17.08.06,07:00
Ja som použávala tiež Pure od GARNIER, efekt tam síce bol, ale o dve hodiny to vyzeralo opäť rovnako. Záleží to fakt od pleti, niekomu pomôže, niekomu nie.
Gabi03
17.08.06,07:02
Ja som použávala tiež Pure od GARNIER, efekt tam síce bol, ale o dve hodiny to vyzeralo opäť rovnako. Záleží to fakt od pleti, niekomu pomôže, niekomu nie.

A čo používaš teraz?
Barbora.B
17.08.06,07:10
Teraz mám tiež Vichy a zdá sa mi to trocha lepšie, aj keď drahšie.
deha
17.08.06,10:15
Výborný krém je tiež BIODERMA SEBIUM AKN voľnopredajný v lekárni, je fakt super na pleť so sklonom k akné
maja111
17.08.06,10:30
Ak máš ešte hnisavé vyrážky, tak by si sa mala naprv preliečiť. Dermabraziou - zbrusovaním sa odstáňujú nepekné fľaky a jazvičky po akné. Je to účinné, ja som to absolvovala a jedno sedenie stojí 300,- Vôbec to nie je bolestivé. Ale najprv je potrebná liečba, kozmentické čistenia. Bola som preliečná aj antibiotikami na sptreptokoky, stafilokoky a ine koky a samozrejme krémy - Skinoren, Dalacin, ichtiové mydlo a tiež je dobrá tu už spomínana kozmetika Bioderma. Tie krémy su len na predpis.
korela
17.08.06,11:05
LR Cosmetic Internacional zaradilo tento rok medzi svoje produkty tzv. MICROSILVER. S obsahom striebra. Mali by mať antibakteriálne účinky. Napr. mydlo odstraňuje mikroorganizmy, pôsobí antibakteriálne. Je určené pre jemné čistenie problematickej pokožky. Krémy obmedzujú vznik nečistôt a akné. Atď. V sade je šesť výrobkov. Práve mám doma ich katalóg. Má niekto z vás s touto kozmetikou už nejaké vlastné skúsenosti? Ďakujem.
maja111
17.08.06,11:17
Po mojich skúsenostiach , ja veľmi na také zázraky neverím. Jediné značky, ktoré sa mi osvedčíli sú Bioderma a La Roche Posay. Pokiaľ ide o aknóznu pleť. A to som už toho vyskúšala hodne. Ani 1000,- korunový krém nezaručí úspech. Sú tu celkom dobré ohlasy na Vichy, čo mne napr. táto značka nerobila dobre na tvár. Je to individuálne.
lavi
16.07.07,08:45
ja som dlho pouzivala Vichy, bola som spokojna ale z dlhodobeho pohladu mi zabrala az kozemtika PAB - nechtikova rada,cena pribl. ako Vichy, je to francuzska kozmetika, da sa objednat cez internet, vyuzivaju ju najma v kozmetickych salonoch.
Momentalne mi dosla tak som si narychlo kupila Biodermu sebium, tak budem moct po par tyzdnoch porovnat,ale myslim, ze sa vratim k osvedcenej PAB-ke.