andreaS
18.11.04,09:20
Pohodaci poradte mi prosim. /nic podobne som tu nenasla/

Nasla som si pracu na polovicny pracovny uvazok. Podpisala som zmluvu, kde je uvedeny 20 hodinovy pracovny tyzden. Pracujem cely pondelok, utorok a streda doobeda. Hned prvy pondelok som nastupila na 9.00 a nezastavila som sa az do 19.00. V utorok som prisla uz o 7.00, chcela som sa ucit moju napln priamo na pocitaci a vyuzit poznamky. Ale hned mi dali robotu a znova som sa nezastavila. Ked bolo 19.00 tak som sa pytala, ze potrebujem odist o 19.30. Nato sa na mna veduca pozrela, ze co si to dovolujem odist tak skoro, ked oni maju este kopec roboty. Ani na obed som nestihla ist. Je tam neuveritelne mnozstvo roboty /nebojim sa roboty/, ale je to praca pre 5tich a vykonavaju ju 3. A kolegyne na plny pracovny uvazok su denne v praci od 7.00-20.00, niekedy az do 21.00. Pri podpisovani zmluvy mi bolo od kolegyn rovno povedane, ze nadcasy sa nepreplacaju.

1. Moze si toto zamestnavatel dovolit? V pondelok sa tento kolotoc zacina znova, cize znova by som robila denne min. 10h. Cize moj skutocny odpracovany tyzden bude cez 20h, presnejsie min. 25 hodinovy.

2. Aj na polovicny pracovny pomer sa vztahuje minimalna mzda? alebo sa deli dvoma, kedze aj moj pracovny pomer je polovicny?

Podotykam este, ze praca je celkom zaujimava, len je stereotypna, vykonava sa na starej technike, presnejsie stare monitory, cim velmi trpia oci, a uz po par hodinach ma zacnu boliet a s nimi aj hlava.
petra:-)
18.11.04,09:04
k bodu 1. Bolo by dobre vedieť, či v pracovnej zmluve máte priamo dohodnuté práce nadčas a tiež či je uvedené, že tieto nadčasy nebudú preplácané, t.j. že sú obsiahnuté v už v dohodnutej mzde. Ak nie domnievam sa, že zamestnávateľ je povinný Vám ich preplatit, ak Vám prácu nadčas nariadi.

k bodu 2. podľa §2 ods.3 zákona o minimálnej mzde sa píše, že zamestnancovi, ktorý má dohodnutý kratší pracovný čas patrí minimálna mzda vo výške zodpovedajúcej odpracovanému času.
Luba2
18.11.04,22:54
ak aj náhodou máš dohodnutú prácu nadčas v pracovnej zmluve, tak maximálne 150 hodín ročne, zbytok Ti musia preplatiť a čo sa týka minimálnej mzdy, tak za polovičný úväzok = polovica minimálnej mzdy, ale podľa stupňa náročnosti práce (pozri § 120 ZP)
Katty
19.11.04,08:23
Podľa toho čo píšeš mi vychádza, že by si tam mohla robiť nie na polovičný ale plný úväzok a ešte aj tak by ste to tam asi nestíhali. Tak sa skús porozprávať so zamestnávateľom či nezmeníte zmluvu na 40h lebo takto je to nemysliteľné.... a navyše sa pýtaš na min.mzdu..... to znamená že ti za to dávajú 3250 brutto????
andreaS
19.11.04,08:55
Katty: za taku sumu by som ani telefon nezdvihla :o))) Davaju mi, teda na zmluve je napisane skoro ako minimum za plny. Lenze ked nepreplacaju nadcasy.. tak neviem neviem. A su tam 2 baby na plny a stale sa rozpravali ako dlho a kedy tam boli.. som vlastnym usiam neverila ze su tam kazdy den od vidim-do nevidim.. strasneee a nevedia sa postavit sefom. Esteze nie som odkazana na tento prijem. Mne sa ani to prostredie tam nepaci. Ani politika firmy... Len je blbe, ze zmluva bola podpisana minuly piatok a zobrali si ju rovno do ustredia aby ju podpisali oni.. co som nepochopila, preco uz nebola nimi podpisana.. tak cakam kedy mi ju poslu nazad... tak neviem, ci ist do roboty v pondelok alebo prist a dat vypoved. Totiz bojim sa, aby to neurobili tak, ze vedia, ze to je praca "o hubu" tak cakaju ci vydrzim aspon dva tyzdne a potom mi zaslu zmluvu. ak dam vypoved a nemam fyzicky svoju kopiu zmluvy, tak myslim, ze to urobia tak, ze ako by som tam nepracovala.... cize mi za tie tri dni co som tam bola+1 sviatok nezaplatia ale robotu mali urobenu.. takto to mozno robievaju stale....
Katty
19.11.04,09:22
hmmm to je nejaké divné, skús ich aspoň požiadať o odfaxovanie prac.zmluvy, aby si mala niečo v rukách a podotkni, že by si mali švihnúť lebo toto jednanie sa ti veľmi nepozdáva
liba2
19.12.05,06:53
....tak neviem, ci ist do roboty v pondelok alebo prist a dat vypoved. Totiz bojim sa, aby to neurobili tak, ze vedia, ze to je praca "o hubu" tak cakaju ci vydrzim aspon dva tyzdne a potom mi zaslu zmluvu.Ako to dopadlo?? Napíš :)
andreaS
19.12.05,08:54
liba: no ty si mi ale dala! :D Je tomu nieco cez rok.. tak musim zalovit v pamati... ale v podstate mi poslali prerobenu zmluvu druhy krat a takisto aj prerobenu vypoved... cize v podstate ak by som chcela ist na inspektorat, tak by to bolo velmi zaujimave, lebo podla toho, co ste mi vsetky poradili vypliva, ze vypoved je platna dnom dorucenia, takze oni mi len nedavali ulohy v praci :) takze by som mohla dostat zaplatene aj za dni, kedy som v praci vobec nebola... ale nemala som vtedy tolko sil ist sa este hadat na inspektorat... a dostala som za tyzden, presnejsie za odpracovane tri dni dakych 1300,- ... a aj to som tam este volala, ci su normalny, lebo mi strhli dan, ale ja som podpisovala vyhlasenie, ze si nikde neuplatnujem nezdanitelnu ciastku na danovnika... a oni, ze to stratili... proste humbuk poriadny... a hladaju tam stale kohosi, takze si viem predstavit, ze kazdeho vyzmykaju a sup ho na novy tyzden novy clovek... vtedy som pochopila ake funguju taketo financne "super" firmy a odvtedy ked mi ktosi zavola, ci nemam zaujem o pracu v tejto oblasti, tak to vo mne az kypy ale slusne poslem do certa. :D