Darina1234
24.09.18,12:13
Podala som si žiadosť o invalidny dochodok na pobocku soc. poistovne v aprili tohto roku, doposial ma nezavolali k posudeniu, na tel. dotaz, že kedy, mi povedali, že musim čakať, lebo maju nedostatok pos. lekarov, čo myslite, možem sa niekde sťažovať na dlhe vybavovanie z ich strany?
veronikasad
24.09.18,11:10
Riesila som podobnu situaciu pred 9 rokmi, dôchodok mi sice spätne priznali od aprila, ale peniaze som dostala az pred Vianocami. Navyse, v septembri uz boli vysetrenia z aprila staré, prehanali ma po dalsich ...
BXLmiami
24.09.18,12:01
Asi môžeš,len neviem či to pomôže.Dochtori nie sú a nebudú.
tntckoo
25.10.18,20:41
Stazovat sa urcite mozete, avsak bojim sa ze to bude mat nulovu odozvu. Je to proste tak, ze aktualne sa caka od podania ziadosti o invalidny dochodok do datumu kedy vas prizvu k lekarovi socialnej poistovne cca 9mesiacov. Ja som mal podanu ziadost 11.2017 a pozvali ma 8.2018. Nasledne cakate dalsie max 2 mesiace na rozhodnutie z ustredia socialnej poistovne ci ste a ci vam bude vyplacany invalidny dochodok. U mna ten posledny ukon trval 34dni. Nasledne ak nesuhlasite s rozhodnutim ustredia, mozete sa odvolat do 30 dni, nasledne zvyknu namietku hned riesit velmi promptne, pripadne ak sa nedohodnete, rozhoduje o vasej namietke ustredie. Potom uz mate moznost len sa sudit.