Mijara
28.09.18,09:17
Dobrý deň,
počítam správne ak zamestnanec strávi na pracovnej ceste na Slovensku 4 hod. a v Rakusku 10 hodin, pocitam stravne spolu: 14 hodin, a stravvne platne pre Rakusko, kedze tam stravil zamestnanec viac casu? Dakujem pekne.
Tweety
28.09.18,09:18
Nie, patrí mu stravné za 10 hod. v zahraničí.
Mijara
28.09.18,09:20
Ak by na slovensku stravil 6 hodin patri mu stravne na SK a stravne za 10 hod. v zahranici?
Tweety
28.09.18,09:21
Áno.
Mijara
28.09.18,09:30
na tento prípad sa nevztahuje §13, ods.5? Dakujem
Tweety
28.09.18,09:37
SK nie je zahraničie.