sonka1
17.08.06,11:47
Vedel by mi niekto poradiť, kde v Nitre je obchod s tehotenským oblečením??

Ďakujem
Gabi03
17.08.06,10:02
Pre mamičky je niečo tuším na začiatku Farskej (bližšie k Tescu). Pre detičky sú dobré obchody na Mostnej, oproti novým hotelom, alebo ďalej smerom k mostu. Ale dobré detské obchody sú aj na Polygone.
sonka1
17.08.06,10:05
Pre mamičky je niečo tuším na začiatku Farskej (bližšie k Tescu). Pre detičky sú dobré obchody na Mostnej, oproti novým hotelom, alebo ďalej smerom k mostu. Ale dobré detské obchody sú aj na Polygone.

Dakujem, pre babatko ešte je skoro, som tak v 5 až 6-tom týždni, takže by som to nepredbiehala, ale nohavice sú už velmi tesné. Neviem prečo mam také nafučané brucho:)

ZačiatokFarskej je niekde tam, ako sa od starého Tesca ide po pešej zone?
Gabi03
17.08.06,10:08
Farská je, keď ideš od starého Tesca k pešej, ale nepôjdeš po pešej, ale tou vrchnou ulicou. V obchode som nebola, len som ta videla tabuľu.
Veľa šťastia prajem :)
sonka1
17.08.06,10:16
Farská je, keď ideš od starého Tesca k pešej, ale nepôjdeš po pešej, ale tou vrchnou ulicou. V obchode som nebola, len som ta videla tabuľu.
Veľa šťastia prajem :)

Ano už viem kde....
Dakujem,.... ak dobre kupim, nafotim a urobím si tu fotobook chi chi:D:D:D
sonka1
08.09.06,11:48
Ano už viem kde....
Dakujem,.... ak dobre kupim, nafotim a urobím si tu fotobook chi chi:D:D:D

no, žiadny taký obchod sme tam nenašli:p
Gabi03
08.09.06,11:55
no, žiadny taký obchod sme tam nenašli:p

To mi je ľúto. A neskúšali ste niekde inde?
janasv
08.09.06,19:28
Skus nejaky second hand. Na tych par mesiacov sa Ti neoplati investovat do noveho draheho na kazdy den.:p
marči
08.09.06,20:54
Na akú výšku potrebuješ tie nohavice ? Mne ešte zostali nejaké rifle, sestre zasa bežové a čierne nohavice - kvalitné.:)