Iveta Matlovičová
12.10.18,11:00
Dňom 1.7.2018 nadobudol účinnosť § 30 ods. 1 písm. k) zákona č. 355/2007 Z. z., ktorý ustanovuje povinnosť zamestnávateľa oznámiť každoročne do 15. januára v elektronickej podobe príslušnému orgánu verejného zdravotníctva údaje týkajúce sa zamestnancov vykonávajúcich prácu zaradenú do druhej kategórie k 31. decembru predchádzajúceho kalendárneho roka; údaje poskytne zamestnávateľ aj zástupcom zamestnancov. Prvýkrát sa toto ustanovenie uplatní v januári 2019.

V súlade s ust. § 30 ods. 1 písm. k) zákona: "Zamestnávateľ je povinný oznámiť každoročne do 15. januára v elektronickej podobe príslušnému orgánu verejného zdravotníctva údaje týkajúce sa zamestnancov vykonávajúcich prácu zaradenú do druhej kategórie v rozsahu podľa odseku 3 k 31. decembru predchádzajúceho kalendárneho roka; údaje poskytne zamestnávateľ aj zástupcom zamestnancov".

Úrad verejného zdravotníctva SR posudzuje najefektívnejšie možnosti technického riešenia uvedeného ustanovenia. O praktickom uplatnení predmetného ustanovenia v aplikačnej praxi zamestnávateľmi, teda o konkrétnom spôsobe elektronického oznamovania údajov v januári 2019, budú všetky orgány verejného zdravotníctva v SR (§ 3 ods. 1 zákona č. 355/2007 Z. z.) informovať na svojich internetových stránkach. Za orgány verejného zdravotníctva sa podľa ustanovenia § 3 ods. 1 zákona považujú:
· Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky
· Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky
· regionálne úrady verejného zdravotníctva,
· Ministerstvo obrany Slovenskej republiky,
· Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky,
· Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky,
· Slovenská informačná služba.

Rozsah oznámenia údajov o zamestnancoch vykonávajúcich prácu zaradenú do druhej kategórie je určený zákonom v § 30 ods. 3 zákona č. 355/2007 Z. z.:
· názov pracoviska
· názov profesií s uvedením faktorov práce a pracovného prostredia, ktorým sú zamestnanci vystavení
· počet zamestnancov pracoviska

Z oznámenia Úradu verejného zdravotníctva SR vyplýva, že kým nie je zverejnené elektronické tlačivo a usmernenie na oznamovanie na stránkach úradov verejného zdravotníctva, zamestnávatelia neoznamujú údaje týkajúce sa zamestnancov vykonávajúcich prácu zaradenú do druhej kategórie inou formou.
Jared
13.01.19,17:56
Dobrý deň prajem všetkým,


boli by ste tak veľmi láskaví a poradili mi,ako je to s dohodármi o PČ - THP. Teda, či aj oni sa započítavajú do kategórizácie a príp. hlásenia. S.r.o. má iba 2 THP dohodárov. Veľmi pekne ďakujem za Váš čas a odpoveď. Jared
Iveta Matlovičová
13.01.19,19:25
Dobrý deň prajem všetkým,


boli by ste tak veľmi láskaví a poradili mi,ako je to s dohodármi o PČ - THP. Teda, či aj oni sa započítavajú do kategórizácie a príp. hlásenia. S.r.o. má iba 2 THP dohodárov. Veľmi pekne ďakujem za Váš čas a odpoveď. Jared

Za zamestnanca sa na účely zákona č. 355/2007 Z. z považuje fyzická osoba, ktorá je so zamestnávateľom v pracovnoprávnom vzťahu alebo obdobnom pracovnom vzťahu (napr. verejná a štátna služba). To znamená, že uvedená povinnosť sa vzťahuje aj na dohodárov.
Rebeka77
13.01.19,22:33
Dobrý večer,


vzniká už táto povinnosť zamestnávateľa k 15.1.2019? Neviem, čo si ešte na nás vymyslia?
Je tu niekto a poradí mi niekto ako sa dá aj táto povinnosť splniť pri spracúvaní 20 spoločností a popri tom ešte aj nahlasovať voľné pracovné miesta, v období miezd a pri ukončení roka a povinnosťami so začiatkom nového kedy máme práce nad hlavu?
Ďakujem.
Iveta Matlovičová
14.01.19,07:52
Dobrý večer,


vzniká už táto povinnosť zamestnávateľa k 15.1.2019? Neviem, čo si ešte na nás vymyslia?
Je tu niekto a poradí mi niekto ako sa dá aj táto povinnosť splniť pri spracúvaní 20 spoločností a popri tom ešte aj nahlasovať voľné pracovné miesta, v období miezd a pri ukončení roka a povinnosťami so začiatkom nového kedy máme práce nad hlavu?
Ďakujem.

ano tato povinnost uz vznika k 15.1.2019
Jared
14.01.19,12:07
Dobrý deň všetkým ešte raz,
boli by ste tak veľmi láskaví a ozrejmili mi, či štatutár pracujúci na dohodu o PČ vykonávajúci bežnú adm.agendu s mes. odmenou 50,00 EUR brutto, účtovníčka a admin. pracovník s mes. odmenou max. do 200 EUR taktiež prac. na DoPČ môžu byť zaradení do 1. kateg. alebo sú zaradení do 2. kategórie? A ešte sestrička u zubára je 2. kategória? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.Vážim si Vašu pomoc a čas, ktorý tomuto venujete. Jared
alena33
14.01.19,12:46
http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=3667:oznamovanie-kategorie-prace-2&catid=222:kategoria-prace-2&Itemid=143

Dobrý deň, 7.1.2019 zverejnil Úrad verejného zdravotníctva do správy z 18.12.2018 Oznamovanie kategórie 2 elektronický formulár a usmernenie k jeho vyplneniu. Dúfam, že link zafunguje.
Jana Motyčková
15.01.19,16:56
Dnes ÚVZ oznámil, že ak si zamestnávateľ splní túto povinnosť do 30.6.2019, bude ÚVZ považovať toto za splnenie povinnosti včas (v zákonnej lehote do 15.1.2019). Vzhľadom na to, že sa to oznamuje prvý krát a podľa mňa ja vzhľadom na to, že formulár bol zverejnený dosť neskoro.
Jana Motyčková
15.01.19,16:59
Dobrý deň všetkým ešte raz,
boli by ste tak veľmi láskaví a ozrejmili mi, či štatutár pracujúci na dohodu o PČ vykonávajúci bežnú adm.agendu s mes. odmenou 50,00 EUR brutto, účtovníčka a admin. pracovník s mes. odmenou max. do 200 EUR taktiež prac. na DoPČ môžu byť zaradení do 1. kateg. alebo sú zaradení do 2. kategórie? A ešte sestrička u zubára je 2. kategória? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.Vážim si Vašu pomoc a čas, ktorý tomuto venujete. Jared
Nemáme oprávenie posudzovať kategóriu zdravotných rizík, na to ma oprávnenie pracovná zdravotná služba.
Iveta Matlovičová
15.01.19,21:55
suhlasim s Jankou Motyckovou, posudzuje to PZS