Xanynka
13.10.18,09:05
Ahojte, kam by ste zaradili zvárací stôl? Najbližšie tomu je asi 2-34 kod 31.0 Nábytok - aj ke´D to vyznieva dosť komicky...
Nandrolon
15.10.18,07:12
Ak je kovový, tak 31.09.11, OS 2.
buchač
15.10.18,07:22
Pripomienka - otazka.
Si uz videl dreveny zvaraci stol ?...pripadne plastovy ? ;) :D
Nandrolon
15.10.18,07:40
Zatiaľ som nevidel žiadny.
misoft
15.10.18,12:05
buchač
15.10.18,12:27
Nandrolon (Dnes 09:40) Zatiaľ som nevidel žiadny.
===============
Bavíme sa o profi stoloch ?
Tak mám silný dojem, že ani neuvidíš.
Nandrolon
15.10.18,13:35
Ja nemusim vidiet vsetky pi*oviny sveta . Od toho si tu predsa ty!
buchač
15.10.18,16:15
Niekto vsetky pi*oviny sveta ...
Niekto dno pohárika...Od toho si tu predsa ty!
.
Nandrolon
15.10.18,16:42
Pijem vsetko okrem vody! Mas s tym problem?
:-)))
Nandrolon
15.10.18,16:52
misoft, a co mi to akoze malo dat? Ved ja som len uviedol kod klasifikacie z prilohy c. 1 Zakona o dani z prijmu. Buchac zrejme na tom stole prisiel o panictvo ked hned podotkol, ze profi ani neuvidim /evidentne ma k tomu stolu zvlastny vztah/... Ma pravdu, nakolko profi zvarac nie som, zivim sa inac a zvaranie nie je ani moj konicek. Clovek ma niekedy pocit, ze uz tu nemoze ani poradit, resp. ze na to maju pravo iba urciti ludia. Smola, budem pisat iba podla svojho uvazenia a priamo tak, ako si to myslim...
buchač
15.10.18,18:21
Nandrolon ... a tebe je čo...nepoznáš srandu ?

Klasifikáciu neriešim...ale ty si dal podmieňovace zámeno " ak " je kovový.

Moja pripomienka je ... či poznáš aj iný...respektíve doplňujem....pozná tá klasifikácia aj iné stoly na zváranie ?

Ak áno, tak som nič nepovedal.
Ak nie, tak tvoje rozčuľovanie a (zbytočný) atak smerom ku mne je zbytočné.
=============================

Nandrolon (Dnes 18:52) Smola, budem pisat iba podla svojho uvazenia a priamo tak, ako si to myslim...
-----------------------
Nápodobne...a pokiaľ sa nemýlim, tak s vulgárnosťami si začal ty....
Nandrolon
15.10.18,18:28
To slovo AK, som napisal kvoli tomu, lebo dreveny by mal iny kod. Napr. dreveny regal na chlieb ma iny kod ako kovovy regal... Predtym som to este hodil do googlu, aby som videl, o co sa jedna, ci v tom stole nie je nahodou implementovane aj zvaracie zariadenie, lebo zase by sa muselo inac uvazovat. No, praca ma bavi, preto ak mozem, tak aj rad poradim.
Ak je este niekto puntickar a pouziva PLNE kody, je dolezite to mat spravne.