EvaB.
17.08.06,18:44
Prosím o informácie ohľadom kraniosakrálnej terapie a možnostiach na Slovensku. Zatiaľ som našla terapeuta len v Košiciach. Je to veľmi ďaleko (sme z Trnavy). Hľadám teda terapeuta niekde bližšie alebo ešte lepšie možnosť túto terapiu sa naučiť v nejakom kurze. Ak máte niekto info ohľadom tejto veľmi zaujímavej terapie, prosím ozvite sa.
dadadj
11.01.07,18:30
Ahoj Evka. Z tvojho prispevku som nepochopila ci chces kurz alebo terapeuta. Poznam totis terapeutku, ktorá sa venuje tomuto druhu terapie. Ak mas este zaujem napis mi mail na adresu dadadj@gmail.com poskytnem ti viac inf.

pekny vecer praje Dadka
belucio
13.05.08,13:11
Ahoj EvaB. ja som zo Skalice a tiez hladam tento kurz, nasiel som na alterna KRANOSAKRALNU TERAPIU. Je to v Oktobry, a myslim ze vo Zvolene 3500 sk. Isli by ste? Prosim ozvy sa mi!!!
belucio
13.05.08,13:16
Ahoj Dadka, tu Boris ja som ti poslal email, ohladne kurz
SlavkaNr
03.09.08,19:26
Ahojte. Dnes som sa "cistou nahodou" dostala k clanku o tejto terapii a kedze na nahody velmi neverim ,chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti. Nie je hlboka relaxacia, v ktorej sa to robi, velmi podobna hypnotickemu stavu?Ma niekto aj nejake vysledky?Celkom robi na mna dojem, ze mi niekto uvolnuje energiu v mozgu...vdaka
hanelie
04.09.08,06:18
Žani
21.04.10,12:44
Ahojte, v utorok v relácii REFLEX som prvý krát počula o kraniosakrálnej terapii. Vie niekto, kto bola ta mladá terapeutka? Privítala by som bližšie informácie, nakoľko skoro celý život trpím na bolesti krčnej a krížovej chrbtice a to mám už 55 rokov. Žiadne lieky proti bolesti nemôžem užívať, kvôli vysokému tlaku. Chodím na masáže a aj cvičím, avšak úľava je iba krátkodobá. Možno táto terapia by mi vedela pomôcť. Ďakujem
Melnick
21.04.10,12:48
Žani, skús si vyhľadať tú reláciu a pozri si ju :

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex
davee_sk
01.06.10,20:00
Zani, daj do Google Petra Biháry, je to stranka balancelife.sk
maserka
17.04.11,14:16
Ahoj,oíšem teraz aj ked tvoj príspevok je tu zavesený už dlho..Aj ja sa zaujímam o kranialku a hladam prave terapeuta v Košiciach,kde som ho zatial nenašla. Možeš mi poradit? Diki
maserka
17.04.11,14:23
Ahoj Eva,ja by som mala záujem o kontakt na terapeuta kranialky z Košíc,ak je to ešte aktualne prosím prepošli mi kontakt nanho. Velmi pekne dakuje. A ako to ide,už máš kurz a si s terapiou spokojná? Diki ešte raz
Dantess
17.04.11,17:37
aktívne masírujem cca. 6 rokov a kurz na túto terapiu je hazard so zdravím. Tento kurz môže absolvovať človek s hocijakým vzdelaním. stačí, že má masérsky kurz, čo ale nieje záruka toho, že niečo vie. Preto si dávajte pozor akého "terapeuta" si vyberiete, keďže sa na to robia rýchlokurzy, ktoré trvajú 1-2 dni a nakoniec to vykonávajú Ľudia bez zdravotných škôl... Máme len jedno zdravie