Bambit
17.08.06,20:27
Vedel by mi niekto poradiť dobrý detský obchod s kočíkmi pre dvojičky ?
Ak má niekto skúsenosti s kočíkmi pre dvojičky nech nám poradí aký je lepšie kúpiť, buď taký, aby boli detičky za sebou, alebo vedľa seba ? Nevieme sa rozhodnúť. Na obrázkoch sú pekné všetky, ale skúsenosť je skúsenosť. Ďakujem.
daniek
18.08.06,04:51
pred dvoma týždňami sa nám v rodine narodili dvojičky a ja ako krstná mama som dostala za úlohu pozháňať kočík. To som ešte netušila aký je to problém. Väčšina kočíkov pre dvojičky je totižto od 3-4 mesiacov ale od narodenie hlboký. Dokonca existuje firma ktorá Ti vyrobí spojku na dvojičkové kočiare, t.j. kúpiš si dva klasické a spojíš ich tou spojkou ale s takýmto kočíkom sa veľmi ťažko manipuluje tak sme to vzdali. Nakoniec sme kúpili klasický hlboký ktorý sa dá poskladať aj na športový.
Bambit
18.08.06,16:44
pred dvoma týždňami sa nám v rodine narodili dvojičky a ja ako krstná mama som dostala za úlohu pozháňať kočík. To som ešte netušila aký je to problém. Väčšina kočíkov pre dvojičky je totižto od 3-4 mesiacov ale od narodenie hlboký. Dokonca existuje firma ktorá Ti vyrobí spojku na dvojičkové kočiare, t.j. kúpiš si dva klasické a spojíš ich tou spojkou ale s takýmto kočíkom sa veľmi ťažko manipuluje tak sme to vzdali. Nakoniec sme kúpili klasický hlboký ktorý sa dá poskladať aj na športový.

Naše dvojičky sa narodili 1.08.2006. Odvtedy pozeráme po kočíkoch, už aj inzeráty sme prezerali, ale zatiaľ sú všade len tie za sebou, ale mne akosi nepadli do oka, skôr si myslím, že by bol lepší ten, čo sú detičky vedľa seba. Mojej kolegyni švagriná to riešila dvoja klasickými kočármi, ako ty píšeš , spojené tými spojkami, ale vôbec nie sú s nim spokojní, pretože ani na chodník sa dobre nezmestia, tak spomínala, že len aby sme to tak neriešili takže hľadáme ďalej. Ty si kočík kúpila priamo v predajni, že ste ho hneď aj videli, alebo ste si dali objednať ?
Zdeni
18.08.06,17:24
Naše dvojičky sa narodili 1.08.2006. Odvtedy pozeráme po kočíkoch, už aj inzeráty sme prezerali, ale zatiaľ sú všade len tie za sebou, ale mne akosi nepadli do oka, skôr si myslím, že by bol lepší ten, čo sú detičky vedľa seba. Mojej kolegyni švagriná to riešila dvoja klasickými kočármi, ako ty píšeš , spojené tými spojkami, ale vôbec nie sú s nim spokojní, pretože ani na chodník sa dobre nezmestia, tak spomínala, že len aby sme to tak neriešili takže hľadáme ďalej. Ty si kočík kúpila priamo v predajni, že ste ho hneď aj videli, alebo ste si dali objednať ?
Neviem odkiaľ si, ale v Partizánskom je dobrá predajňa na kočíky a majú aj pre dvojičky - hlboké a vedľa seba. Tu by si si vybrala.
Bambit
18.08.06,18:42
Neviem odkiaľ si, ale v Partizánskom je dobrá predajňa na kočíky a majú aj pre dvojičky - hlboké a vedľa seba. Tu by si si vybrala.

Môžme zbehnúť aj do Partizánskeho,som z Trenčianskeho kraja, len mi prosím Ťa napíš kde sa tá predajňa nachádza, prípadne ako sa volá. A nevieš či náhodou nemajú svoju stránku na internete ? Určite tam pôjdeme pozrieť, pretože už nás súri čas. Vopred ďakujem
Zdeni
18.08.06,18:55
Môžme zbehnúť aj do Partizánskeho,som z Trenčianskeho kraja, len mi prosím Ťa napíš kde sa tá predajňa nachádza, prípadne ako sa volá. A nevieš či náhodou nemajú svoju stránku na internete ? Určite tam pôjdeme pozrieť, pretože už nás súri čas. Vopred ďakujem
Predajňa je v Dome služieb pri pošte. Neviem ako poznáš Partizánske, ale ak sa opýtaš na Dom služieb mali by vedieť. - Je to za mestským úradom. Stránku asi nemajú. Obchod sa volá asi babydream, neviem my to voláme podľa mena /viac to poznáme/ u " Hlaváča". Majiteľ je Ivan Hlaváč. Na prvom poschodí. Dúfam, že nakúpite dobre, daj vedieť.;)
Bambit
18.08.06,19:27
Predajňa je v Dome služieb pri pošte. Neviem ako poznáš Partizánske, ale ak sa opýtaš na Dom služieb mali by vedieť. - Je to za mestským úradom. Stránku asi nemajú. Obchod sa volá asi babydream, neviem my to voláme podľa mena /viac to poznáme/ u " Hlaváča". Majiteľ je Ivan Hlaváč. Na prvom poschodí. Dúfam, že nakúpite dobre, daj vedieť.;)

Zdeni ďakujem , v pondelok tam zbehneme a dám vedieť , či sme kúpili.
účtovník 007
19.08.06,06:51
Ja som mala zo začiatku do 1/2 až 3/4 roka kočík hlboký a deti vedľa seba. Bola som spokojná, len nevýhoda bola, že som zatarasila celý chodník.:D No keď začali moc rozhadzovať ručičkami, museli sme ho prestať používať. Keď sa naučili sedieť, kúpili sme kočík -detičky za sebou a nemohla som si ho vynachváliť. Treba si uvedomiť, že je veľký rozdiel v kočíku pre jedno dieťa, kde môže dieťa aj 1-1,5 ročné spať a kočíkom pre dvojičky, ktorý sa stane v 1-1,5 roku iba prepravným prostriedkom. Spanie v ňom je nepohodlné. A ešte pridám jeden názor. Ja som si kúpila obidva kočiariky na inzerát(zánovné) a bola som spokojná. Niekedy je škoda investovať veľké peniaze do kočiarika, ktorý budeš používať iba chvíľu. Veľa zdravia dvojičkám a mamine pevné nervy.

Dobrý obchod je v Senici, predávajú značku DEMA. No to bude pre Teba asi ďaleko. Aj Ti objednajú,podľa potreby.
bv_alexandra
19.08.06,08:38
PARTIZÁNSKE - Februárová,Dom Služieb ALFA /BabyDream/
ormika
22.08.06,16:41
Neviem či to ešte aktuálne, ale ja som sa prednedávnom tiež zaujímala o kočík pre dvojičky a mali v Bratislave v IKEI, bábätká by boli vedľa seba, kočíky sa dajú aj odpojiť, takže jeden môže voziť mamina a druhý tatino. Ale mamina v pohode zvládne aj obidva naraz. S kočíkmi nemám skúsenosti, ale ak by som potrebovala pre dvojičky, určite by som si ho kúpila. Lepší som nevidela, stál okolo 16-tisíc. Prajem šťastnú ruku pri výbere!
daniek
23.08.06,03:49
Naše dvojičky sa narodili 1.08.2006. Odvtedy pozeráme po kočíkoch, už aj inzeráty sme prezerali, ale zatiaľ sú všade len tie za sebou, ale mne akosi nepadli do oka, skôr si myslím, že by bol lepší ten, čo sú detičky vedľa seba. Mojej kolegyni švagriná to riešila dvoja klasickými kočármi, ako ty píšeš , spojené tými spojkami, ale vôbec nie sú s nim spokojní, pretože ani na chodník sa dobre nezmestia, tak spomínala, že len aby sme to tak neriešili takže hľadáme ďalej. Ty si kočík kúpila priamo v predajni, že ste ho hneď aj videli, alebo ste si dali objednať ?
až teraz som sa dostala k príspevku neviem ako som naňho pozabudla ale keď ho ešte náhodou nemáš skús pozrieť www.kocik.sk (http://www.kocik.sk) tam sú aj tie spojky aj kočiare ale mne sa konkrétne pre dvojičky páčil iba jeden stál 10 tisíc ale mal aj tašky na prenášanie detí a pán majiteľ bol veľmi ochotný rozprávali sme po telefóne. takže veľa šťastia. a ako sa majú detičky dvojičky? naše sa narodili 28.7.:D
mamika
12.10.08,13:05
Mám 3,5 ročné dvojičky. My sme kúpili kočík kde je sedenie vedľa seba. Podľa mna je to individuálne či kúpiť jeden kočík alebo dva samostatné. Niekto si z priestorových dôvodov nemôže dovoliť kúpiť dvojičkový /výťahy v činžiakoch sú úzke, ak nemáte v bytovke osobný aj nákladný výťah ako my/. Kamarátka ktorá má ten problém z úzkym výťahom kúpila dva samostatné kočíky. Nebola spokojná, lebo vždy bola na niekoho odkázaná keď chcela ísť s deťmi von. Ja som mala dvojičkový, bolo to super že som nemusela čakať na manžela alebo moju mamku aby som mohla ísť von. Sama som si šla nakúpiť, na prechádzku. Takže moja rada: jednoznačne dvojičkový.