sagarmata88
24.10.18,16:49
veronikasad
24.10.18,14:50
Aka bola otazka?
sagarmata88
24.10.18,14:55
Ja som živnostníčka dopravkyňa a mám šoféra, ktorý mi bude fakturovať svoje práce na mojom aute. Potrebovala by som nejakú dohodu alebo zmluvu.
veronikasad
24.10.18,14:57
Pochopila som, len na čarovné slovíčka si akosi zabudla...
veronikasad
24.10.18,16:58
jslancik
24.10.18,17:20
myslíš ten posledný odstavec? "V zmysle vyššie uvedeného samostatne zárobkovo činná osoba, ktorá disponuje živnostenským oprávnením „Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla“, nemôže na základe tohto oprávnenia vykonávať činnosť vodiča nákladného vozidla nad 3,5 t pre dopravnú spoločnosť, ktorá je vlastníkom nákladných vozidiel."
sagarmata88
24.10.18,19:38
Ďakujem veľmi pekne za pomoc, na základe nej som si našla Všeobecnú zmluvu o vzájomnej spolupráci a prispôsobila som si ju na svoje podmienky. Som tu nováčik na Porade a čarovné slovíčka ako prosím a ďakujem používam bežne a často, avšak som si na začiatku prečítala s údivom v pokynoch, že práve tieto slová ako prosím, pomôžte mi, či potrebovala by som poradiť, nie je vhodné na začiatku dopytu o radu uvádzať, lebo to zdržuje a odvádza od témy. Ozaj som rada a vďačná za fundovanú a okamžitú reakciu, ktorá mi vyriešila môj problém a rada tu budem surfovať a nechať si Poradiť
veronikasad
24.10.18,20:10
Nadpis témy má byť výstižný a stručný (bez čarovných slovíčok), aby zaujal poraďáka, ktorý na danú tému vie odpovedať. V texte bližšie rozpíšeš problém. Ty si neuviedla žiadny text, preto som sa ťa spýtala aká bola otázka ...