dzabula
18.08.06,11:47
Ahoj,

nepozna niekto neake dobre stranky s prenajmami bytov v BA?Potrebovala by som neaky 3-4izbovy ale nechcem to velmi riesit cez realitku lebo sa mi vobec nechce platit tie neunostne provizie. Ako keby som si to z jedneho platu mohla dovolit:mee: . Zhanam to uz dost dlho ale neako bez uspechu. Tam kde teraz byvam je to na nevydrzanie a co najskor sa chcem odstahovat. Ak niekto riesil takyto problem a aj sa mu to podarilo prosim o rady.
willma
18.08.06,16:21
A dvojizbový by nestačil?
Danila
18.08.06,16:30
Tri dni lietam na internete, aby som zohnala prenájom v Blave- najradšej dvojizbový pre známych. Tie realitky, to je katastrofa. Nafotené izby bytu sú pôvabné, keď sa na to pozrie človek osobne tak ide odpadnúť, za čo sú ľudia schopný pýtať také nehorázne peniaze. A realitke ešte navrch.willma, prosím, môžeš mi poslať SS s ponukou? Ďakujem.
dzabula
21.08.06,09:23
Ahoj Willma no velmi nestaci lebo sme 4 a neviem ci by sme sa potlacili ale ak sa nic nepodari zacnem rozmyslat uz uplne nad vsetkym. Ale dakujem si super.
mamina h.
21.08.06,09:38
pozri na www.reality.sk (http://www.reality.sk), je tam cast SUKROMNA INZERCIA
(aj ked aj tam casto nadabis na realitku)
willma
21.08.06,11:45
Pre DZABULA aj DANILA:Mrzí ma. V čase, keď som dala ponuku ešte som netušila čoho sú schopní skvelí susedia. Pre vysvetlenie si pozrite tému "výpoveď z nájmu bytu"
dzabula
22.08.06,09:36
Willma to ma veľmi mrzí. Ako si to nakoniec vyriešila?Poškodili ti byt?
willma
22.08.06,16:14
Zatiaľ asi nie, lebo som to uhrala do autu. A susedia majú bohužiaľ smolu, budú musieť vydržať až do oficiálneho ukončenia zmluvy v júni 2007.