zorran
26.10.18,10:02
Zdravim vsetkych. Chcem sa opytat, ci uz daval niekto daval eps na tatransky profil. Jedna sa o podbitie strechy. Povodne podbitie je spravene z tatranskeho profilu a chcem to ometnut, cize EPS sietka kleber. Standartne sa pouziva ako podklad OSB doska to viem, Tak ma zaujima, ci to bude drzat aj na tom profile, ci ma niekto skusenosti. Jedna sa o 18mm tatransky profil, ktory je na dome uz 15 rokov
Dik za odpovede
marleau
26.10.18,16:30
bude, ale je to hlúposť tieto vaše omietané kufre, strašný gýč
ZahradnikAmater
26.10.18,20:09
Je nad/pod tým drevom aj nejaká fólia? Aby nebol na difúzne otvorenom materiále namontovaný difúzne zatvorený. A aby sa tam nezrážala vlhkosť, bola by to kucapaca, najmä pre to drevo.
zorran
27.10.18,10:22
Tak to je orltazka vkusu
U mna je to skor prakticka zalezitost, lebo mam poschodovy dom a o drevo sa treba starat. A to by som si.kazdych par rokov musel stavat lesenie, aby som to mohol natriet. Takto to vyriesim na stalo
zorran
27.10.18,10:25
To silno pochybujem. A popravde este som nevidel, ze by sa na podhlady pod osb davala folia...
Podla mna tu asi najskor pojde o to, ako pevne su tam tie palubky uchytene, aby to udrzalo
marleau
27.10.18,11:16
raz za desať rokov stačí
kepipo
22.02.19,22:01
len aby ten tatranský profil bol aj dobre ukotvený kedže aj eps ,sieťka,lepidlo aj omietka ma neakú váhu
marleau
23.02.19,12:02
keď vám omietka na podbití popraská, nasťahujú sa tam pavúky a lastovičky, tak to oľutujete