mondes
26.10.18,10:32
Ahojte, prosím Vás, zamestnávateľ chce ukončiť s dvomi zamestnancami PP. Obidvaja pracovali vo firme viac ako rok a menej ako 5 rokov. Viem, že ak je výpoveď daná zamestnávateľom, tak začína plynúť výpovedná lehota. No zamestnávateľ ich už nechce.
1. Kedy nemusí plynúť výpovedná doba?
2. Ak predsa bude plynúť VD, majú zamestnanci nárok aj na odstupné?
3. Je možné dohodnúť sa tak, že VD nebude, len odstupné?

Ďakujem veľmi pekne.
veronikasad
26.10.18,08:42
Zamestnanci s ukoncenim pracovneho pomeru dohodou suhlasia?
veronikasad
26.10.18,08:42
Dovod ukoncenia pracovneho pomeru?
mondes
26.10.18,08:52
No, myslím, že nesúhlasia. Totižto chceli vyššiu mzdu, no nepochodili a zamestnávateľ ich chce prepustiť. Jedná sa o prevádzku, ktorá v zime vôbec nič nevyrába, nič neprodukuje. Takže neviem, či by obstál dôvod z nadbytočnosti, pretože naozaj v zime tam nie je čo robiť. Po minulé roky si firma zamestnancov "držala", aby neodišli inam. Teraz chce zamestnávateľ dvoch prepustiť. Najradšej tak, aby neplynula VD a odstupné že im vyplatí. Viem, že ak sa dohodnú s udaním dôvodu, tak VD nie je, ale na odstupné majú nárok. Tak? Len ak sa nedohodnú..... Ďakujem.
Tweety
26.10.18,09:02
Ak s Dohodou podľa §60 nesúhlasia, potom je možné skončiť len výpoveďou podľa § 63-- z organiz. dôvodov s nárokom na odstupné. Ak budú s Dohodou s u uvedením §63 súhlasiť , tiež majú nárok na odstupné.
mondes
26.10.18,09:14
A čo s výp. lehotou? Ak sa PP ukončí výpoveďou podľa § 63 ako píšeš, tak musí plynúť VD. A majú vtedy aj nárok na odstupné? Môže byť súbeh? Ďakujem.
mondes
26.10.18,09:53
Prosím, ak sa ukončí PP výpoveďou z org. dôvodov, tak VD je 2 mesiace. A odstupné? Má nárok? Mzdová účtovníčka firmy vraví, že je nárok na 1 mes. odstupné. Správne? Ďakujem. Obidvaja pracujú viac ako 1 rok a menej, ako 5 rokov.
Tweety
26.10.18,09:57
Pri výpovedi je stále VD. Majú nárok na odstupné, veď som to už napísala. VD 2mes., odstupné 1mesačné. Kuk §76.
mondes
26.10.18,10:05
Ďakujem veľmi pekne. Prosím Ťa, ešte mi vieš vysvetliť?

Nárok na vyplatenie odstupného (§76)
-výška odstupného závisí do dĺžky výpovednej lehoty, na ktorú by mal zamestnanec nárok, keby dal výpoveď:
-ak odpracoval menej ako 1 rok = jednomesačné odstupné
-ak odpracoval d 1 do 5 rokov = dvojmesačné odstupné
-ak odpracoval aspoň 5 rokov = trojmesačné odstupné

.....čiže ak odpracoval menej ako rok, má nárok na jednomesačné odstupné. Ak viac ako 1 rok tak na dvojmesačné odstupné. No ty píšeš, že majú nárok na 1 mes. odstupné, ale obidvaja robia viac ako 1 rok.
Ďakujem Ti veľmi pekne.
Tweety
26.10.18,10:11
Neviem odkiaľ si toto zobrala, nie je to správne ale ak dá zamestnanec výpoveď, nárok na odstupné nie je. Pri výpovedi zo strany zamestnávateľa musí odpracovať najmenej 2 roky, aby vznikol nárok na odstupné.
mondes
26.10.18,10:26
Tu je to uvedené, len až teraz som si všimla, že je to z r. 2011. :) Ďakujem Ti veľmi pekne.

https://hnonline.sk/expert/439264-odchod-z-prace-ma-nove-pravidla