Danbldor
27.10.18,10:29
Ahojte. Stala sa mi taká vec. Reklamoval som telefón (väčšie elektro žlto modré) , uviedol som vady, všetko sa spísalo do protokolu, o týždeň mi volali ,že reklamácia je vybavená, uznaná. Tak som si prišiel po telefón. prevzal som ho aj s papiermi,ale neičo mi nesedelo. Na hárku zo servisu nebol uvedený celý text reklamácie ako som uviedol a takisto bol napísaný na reklamačnom hárku predajcu. tak som kontaktoval servisáka, ktorý bol uvedený na protokole, s tým či opravoval všetky vady uvedené v reklamácii, a on mi odpovedal,že riešil iba to čo je na reklamačnom protokole zo servisu. Takže to znamená ,že reklamácia nebola zadaná v celom znení. Že to mám komunikovať s predajcom, resp. že chyba mohla nastať aj pri preberaní tovaru v servise. Podotýkam ide o značkový servis, nie je to lacný telefón. Takže čo mi poradíte? mám nárok na vrátenie peňazí? nakoľko im už nedôverujem a nemám čas tam stále chodiť s telefónom reklamovať. Cítim sa oklamaný.
misoft
27.10.18,09:59
Nemáš. Nárok by si mal vtedy, ak by sa chyba vyskytla 3x po sebe, alebo by sa vyskytlo viacej chýb, ktoré by znemožňovali užívať výrobok.
Prečítaj si zákon na ochranu spotrebiteľa 250/2007 a toto http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9
"Predávajúci alebo ním poverený pracovník by mal o reklamácii rozhodnúť ihneď, v zložitých prípadoch do troch pracovných dní. Do tejto lehoty sa nezapočítava čas potrebný na odborné posúdenie vady. Vybavenie reklamácie však nesmie trvať dlhšie ako 30 dní. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ rovnaké práva, akoby išlo o vadu, ktorú nemožno odstrániť. Ak ide o vadu, ktorú nemožno odstrániť a ktorá bráni tomu, aby sa vec mohla riadne užívať ako vec bez vady, má kupujúci právo na výmenu veci alebo má právo od zmluvy odstúpiť. Tie isté práva prislúchajú kupujúcemu, ak ide síce o odstrániteľné vady, ak však kupujúci nemôže pre opätovné vyskytnutie sa vady po oprave (v zmysle judikatúry sa za takú považuje spravidla vec, u ktorej sa vyskytla taká istá vada po jej aspoň dvoch predchádzajúcich opravách) alebo pre väčší počet vád vec riadne užívať (posúdenie tejto otázky závisí na okolnostiach konkrétneho prípadu). "