Marek55
27.10.18,23:19
Čaute čaute.
Sú tu už podobné témy, videl som ich, ale sú už zastaralé. Ide o to že po roku idem vypĺňať priebežnú písomnu správu o prevádzkovaní SZČ a o čerpaní príspevku. Zistil som, že hoc v dohode nazvali vzory týchto dokumentov "neoddeliteľnou prílohou k dohode", napriek tomu sa akosi oddelili, resp. ani som ich nedostal.

Absolútne sa mi nedarí ich vypátrať na internete, jediné čo som našiel je polročná správa, ktorá je už veľmi stará, teraz sa dávajú ročné správy. Viete niekto prosiiim kde tieto dokumenty nájsť? Ideálne spomenuté vzory.

EDIT:
Podarilo sa mi toho dopátrať, Prikladám to teda keby to niekto do budúcna hľadal. Priložil som aj starší vzor kde to je viac rozpísané.
veronikasad
28.10.18,17:19
Marek55
28.10.18,22:57
Toto práve nie je §49 ale §57 a upravovať si to naň to si netrúfam, kto vie koľko vecí tam je odlišných.
A tiež to je len jeden z dvoch dokumentov.
No nič zdá sa že predsa len budem musieť zbehnúť na úrad, zostáva mi primálo času. Ako prílohu to nedajú, a aj na webe im to chýba, bieda bieda.
Marek55
29.10.18,13:37
Takže pani má dovolenku, vráti sa práve v deň kedy to už mám odovzdať. Nemôžem povedať, že som prekvapený, väčšina mojich návštev tohto úradu končí u toho že je potrebná osoba na dovolenke, alebo sa tam proste nenachádza a zaskakuje ju niekto iný. Tento krát som nemal šťastie ani len na to zaskakovanie. Neviem sa dočkať momentu keď s nimi už nebudem mať nič spoločné.
veronikasad
29.10.18,13:58
Marek55
29.10.18,19:53
Aha až teraz som si všimol ako som editol moj príspevok. :D Tvoja odpoveď bola skrytá. Tak vyzerá to byť to isté, šikovnejšia než ja.