disiskus
29.10.18,17:32
Dobrý deň. Poprosím odpoveď profesionálneho právnika. Predpokladám, že nežijeme v totalitnej spoločnosti, a že zákon berie ohľad na základné ľudské práva ako je aj právo odmietnutia každého lekárskeho vyšetrenia. Zákon si protirečí: Na jednej strane tvrdí, že na každé lekárske vyšetrenie je potrebný dobrovoľný súhlas pacienta a na druhej strane mu povinne nariaďuje lekársku prehliadku do zamestnania. Tak potom o čom to celé je? Ako prípadne prakticky realizovať výnimku zo zákona?
Exisujú zamestnania, ktoré nevyžadujú žiadnu prehliadku?
Ešte podotázka: Dočítal som sa v zákone o kategorizácii rizikovosti zamestnania ( 4 rizikové kategórie). Kde nájdem presný kompletný zoznam zamestnaní s určením čísla rizikovej kategórie? Existuje vôbec? To by ma naozaj veľmi zaujímalo.
veronikasad
29.10.18,16:42
o výkon akej práce ide ? Má firma pracovnú zdravotnú službu ?
bjuty smis
29.10.18,16:45
podmienky prijatia si určuje zamestnávateľ
disiskus
29.10.18,17:00
ďakujem za upresňujúcu otázku, momentálne som našťastie zamestnaný a neriešim konkrétnu novú ponuku práce, ale možno ma čaká sťahovanie z rodinných dôvodov do inej časti Slovenska, kde nie je v ponuke práca ktorú teraz vykonávam a potom budem musieť riešiť, aké náhradné zamestnanie a firmu si zvoliť. Preto zatiaľ neviem povedať, či má firma pracovnú zdravotnú službu.
disiskus
29.10.18,17:04
OK, ďakujem za odpoveď, existuje nejaký zoznam zamestnávateľov, ktorí v svojich podmienkach nemajú vstupnú prehliadku?
veronikasad
29.10.18,17:24
Maš nejaký osobný dôvod odmietnuť vstupnú lekársku prehliadku v novej firme? Nie som právnik, ako účtovník si myslím, že žiadna firma si nevezme na svoje triko pri rizikovej práci príp.chorobu z povolania, ktorá by mohla vzniknúť aj nepriaznivým zdravotným stavom zamestnanca pred vstupom do zamestnania, ktorý by nevedela preukázať. Ak vstupnú prehliadku odmietneš, jednoducho ťa neprijmu ...
jslancik
29.10.18,17:26
... a zamestnávateľovi ich určujú rôzne zákony...
jslancik
29.10.18,17:30
1. služby profi právnika si objednaj u profi právnika, nie na bezplatnom fóre
2. nik ťa nenúti absolvovať prehliadku. nechceš, nemusíš. do zamestnania nenastúpiš. Ako keby si tvrdil, že ťa niekto núti robiť. nenúti. nechceš, nemusíš, nemusíš byť zamestnaný.
3. tvoje hypotetické otázky sú blbosť.
4. založ si vlastnú firmu. budeš si sám zodpovedať za dodržiavanie zákonov, predpisov a i.
buchač
29.10.18,17:31
Zákon si protirečí:
Na jednej strane tvrdí, že na každé lekárske vyšetrenie je potrebný dobrovoľný súhlas pacienta a na druhej strane mu povinne nariaďuje lekársku prehliadku do zamestnania.
Tak potom o čom to celé je?
================
Napríklad o tom, že tento " problém " je solídne na hlavu postavený...teda tebou, ty si protirečíš...respektíve nepoznáš zákony a ani elementárne informácie - rozdiel medzi súhlasom pacienta a lekárskou (vstupnou) prehliadkou.
veronikasad
29.10.18,17:33
Niekto sa zasa velmi nudí, lebo v doplňujucom komente píše, že jeho sa to zatial netýka ...
buchač
29.10.18,17:40
Aj mne to takto príde, že niekto sa nudí.

Inak je to vcelku dosť hlúpa otázka - téma..
ivka70
29.10.18,17:51
Nie je taky zoznam.
ivka70
29.10.18,17:53
Vstupna prehliadka je ochrana zamestnavatela, napr. aby si mu nemohol pripisat chorobu z povolania, ktoru si mal uz pred nastupom.

Ziadny rozumny zamestnavatel sa dobrovolne takej ochrany nezbsvi.
buchač
29.10.18,17:57
disiskus (Dnes 18:04) OK, ďakujem za odpoveď, existuje nejaký ZOZNAM ZAMESTNÁVATEĽOV, ktorí v svojich podmienkach nemajú vstupnú prehliadku?
=====================
Ľudia, hoďte na neho sieť...veď to je blázon.
sosak
29.10.18,17:59
Nastupujete do nového zamestnania, ale musíte mať vstupnú lekársku prehliadku? Ste povinný si ju vybaviť? Kedy a kto musí mať lekársku prehliadku do zamestnania? Čítajte ďalej a dozviete sa to. https://www.ekariera.sk/magazin/vstupna-lekarska-prehliadka-do-zamestnania/
Oliwa
30.10.18,08:13
Máš. A zamestnávateľ má právo odmietnuť Ťa prijať do zamestnania.
disiskus
13.11.18,14:45
To sa nemôžem zmluvou dohodnúť so zamestnávateľom, že sa vzdávam možnosti pripísať si chorobu z povolania. Ochrana zamestnávateľa by tak právne fungovala.
Tweety
13.11.18,14:49
Nie, takýto úkon by bol aj tak podľa ZP neplatný.
disiskus
13.11.18,14:55
Ok.
veronikasad
13.11.18,16:03
Preco sa tej preventívky tak bojis?
ivka70
13.11.18,16:36
Podla ZP sa nemozes vzdat svojich prav dopredu, vyhlasenim.
willma
13.11.18,17:10
ako úprimne nechce sa mi hľadať presnú definíciu, ale - zhruba - zamestnávateľ je povinný prideliť zamestnancovi prácu s ohľadom na jeho zdravotný stav .... - ak ho nepozná a dá robiť výškové práce niekomu, kto trpí závratom a ten dotyčný sa z výšky spadne, skúste pouvažovať, kto by mohol mať problém nie len od OČTK ale aj z IP?
ivka70
14.11.18,10:21
Inak pozor, sucastou vstupnych prehliadok uz takmer standardne byva aj test na pritomnost drog. To moze byt dovod, preco sa clovek snazi najst cesticku ako sa tomu vyhnut.
veronikasad
14.11.18,11:25
Tiez mi to napadlo.