tanusik
31.10.18,08:38
Ahoj...
ak predávame bežne ako stavebniny....oceľ uhlovú, oceľ plochú (na fakt. viacej takých položiek čo do ocele, zárubne)...atď atď... Určite je tu viacej takých...... ak vystavíte faktúru nejakých 200 kg ocele, k tomu nejaké zárubne) treba to v kontrolnom výkaze uviesť-popis, resp. ? akože je mi jasné že že v odd. A2 .....Alebo povinnosť množstva a popisu sa vzťahuje iba na MT a IO ....ďakujem.
Adiks
04.11.18,17:32
Táto povinnosť sa vzťahuje okrem iného aj na § 69 ods.12 písm.g) zákona o DPH.