casandra789
31.10.18,19:14
Výhra 6000€ na žrebe od Tiposu- zdaňuje sa? Ja ako zamestnanec uvádzam ju v ročnom zúčtovani/daňovom priznaní?
misoft
31.10.18,19:23
https://www.opytajsauctovnika.sk/zdanovanie-penaznej-vyhry/
TIPOS má povolenie od MF - t.z. on odvádza z výhry daň.
Tweety
31.10.18,19:26
Výhra je podľa §9ZoDzP od dane oslobodená.
Mila123
01.11.18,10:12