Martin1203
02.11.18,17:40
Dobrý večer. Vodič poľského auta(firmy) mi spôsobil nehodu. Polícia uznala jeho vinu. Nasledovalo ťahanie po poisťovní a fotenie auta technikom. Po odoslaní papierov na poistovnu, poisťovňa uznala opravu auta. Auto som odovzdal do servisu ti sa k nehode prihlásili a auto začali opravovať. Zhruba po týždňu a pol mi prišiel papier z poisťovne, že vodič ktory spôsobil nehodu, nemal v tom čase zaplatenú PZP a poisťovňa od nehody ustupuje a dáva ju Slov. Komore Poisťovateľov. Auto je už opravené a oprava stala 3400eur. Chcem sa len opýtať kedy mi ta Slovenská komora poisťovateľov pošle naspäť tie peniaze. Nakoľko som som si musel peniaze požičať a neviem dokedy budem čakať. Ďakujem pekne
Martuk
02.11.18,17:07
Tazko povedat, treba sa obratit na SKP (Slonensku komoru poistovatelov) a riesit to s nimi, ale ak si dobre pamatam, tak po dolozeni vsetkych potrebnych dokladov to uzavieraju do jedneho mesiaca a vyplacaju dost rychlo, takze peniaze mozes mat aj do tyzdna. Ale ako som povedal, treba sa obratit na nich a riesit to s nimi.
Martin1203
02.11.18,17:10
Ďakujem za odpoveď. Mam požičané 3400eur a neviem dokedy budem cakat
Martuk
02.11.18,21:08
ako som písal, treba toto riešiť s SKP. Pokiaľ možno mailom alebo listom, pre zichr.
pavol54
03.11.18,08:24
Ak máš doklady od zmluvného servisu tvojej poisťovne, pri zrážke z cudzincom ťa vôbec nemusí zaujímať či mal alebo nemal pzp ak si splnil voči nej všetko čo si mal. ja som všetko odovzdal poisťovni faktúry a bolo to rýchlejšie ako nehoda s domácim účastníkom
Ing. Ľubomír Janoška
03.11.18,09:02
Takto to funguje, keď máš havarijnú poistku.
Martin1203
03.11.18,09:22
Servis už uzatvoril všetky papiere, aj faktúru poslal poisťovní. Takže s našej strany by malo byt všetko v poriadku. Len neviem co ďalej ta Slovenka komora poisťovateľov
misoft
03.11.18,15:24
No poisťovňa by to mala preplatiť. Následne bude vymáhať od vinníka - ak nemá PZP - SKP - to pošle Poliakom, a tí budú vymáhať od vinníka.
Ty - ako klient poisťovne - nesmieš byť zaťažený prieťahmi - musia preplatiť a potom nech sa iní o to starajú.
Martin1203
04.11.18,06:58
Áno ved to ja viem ze to pre platia len mne ide o ten čas že kedy?
buchač
04.11.18,07:16
Martin1203 (Dnes 07:58) Áno ved to ja viem ze to pre platia len mne ide o ten čas že kedy?
===================

Peniaze nabehnú na účet dňa 6.12. 2018 o 6:00.
Martin1203
04.11.18,19:10
Buchac si fakt vtipný. A radšej si nechaj takú *****s... Odpoveď. Toto je porada a človek sa v nej chce dozvedieť niečo a nie tu písať také smiešne komenty
buchač
04.11.18,19:22
Martinko

...a nebudeš ty nejaký príbuzný Martinky z turca ?
Tá bola podobne pribrzdená, ako si ty.
Aj ona dávala chujové otázky, ako dávaš ty.

TY chceš vedieť, KEDY prídu love ???
Kuwa, veď to ti nik nepovie, negarantuje...

...a vôbec, ty dilino...oslovil si SKP s patričnou otázkou ?
Asi ťažko, čo...
Martin1203
04.11.18,19:39
Dilino si asi ty. Ja som tu písal ci niekto nemá skúsenosti s takou haváriou ti debil vymlety. Požičal som si peniaze nakoľko som v tej nehode bol nevinne a ja teraz som škodny a chodím do práce atď... bez auta. Načo odpisujes na komenty. Neviem ci máš rodinu lebo ja mam alebo zvyšné 3500eur ktoré mi neviem kedy ta ŠKP pošle späť. Buchac nestihol som volať komoru nakoľko bol víkend inak by som to tu nepísal. Zajtra keď tam zavolám ti poviem viac ty tupé dilino
Martin1203
04.11.18,20:25
Buchac ty si fakt kkt... Martinku z Turca ty už nechaj odpočívať v pokoji ty hlupák. Načo nebostika berieš do papule a spájas ho s mojou otázkou. Ďakujem si mi strašne poradil ti debil KO. Odhlas sa s porady.sk lebo keď ľuďom tak pekne radis jak mne tak diky pekne.......